Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Wypisuję się - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Wypisuję się (/Temat-Nieaktualne-Wypisuje-sie-8393)

Strony: 1 2


[Nieaktualne]Wypisuję się - Zythus - 09-06-2010 20:04

Po dzisiejszym sparze - wypisuję się.

Ogarnijcie serwer, ekipe itp. itd. to pogadamy.
ALe tak jak teraz - serwer laguje, config niedopasowany, gracze z naszego teamu ciągle pieprzą jakieś smuty, które tylko przeszkadzają [nic nie słychać], a do tego kto chce wbija na TS i robi echo lub puszcza jakieś gówna.

Ja podziękuję. Na sparze po stronie TT i po stronie CT miałem najlepsze staty. Ale to nie powód do dumy, bo gram ledwo 8 miesięcy. To świadczy tylko o poziomie ekipy. Zanim zaczniecie grać spary - potrenujcie trochę więcej. Rozumiem, gracie przede wszystkim 4FUN. Ale dla mnie spar powinien być traktowany poważnie, jako sprawdzian umiejętności. Przegrywając jedną mapę do 0 pokazaliśmy skilla.

Nikomu nie ubliżam, nikomu nie jadę. Taka jest prawda.
Wiem, że nikt nie będzie za mną puakał. Bez zbędnego obrażania, wątów i bulwersów Big Grin.
Cześć Smile
GL&HF


RE: Wypisuję się - Mr.Hardy - 09-06-2010 20:11

To Cześć Smile


RE: Wypisuję się - Pucki - 09-06-2010 20:45

vvvvsorki zythus ze taki nie ogar ale to marello zawsze sie tym zajmowal a co do teemu to nic ci nie poradze ze taki byl ja nie wybieralem a hardy co do ciebie przestan pieprzyc ze masz wh bo jak grasz na wh to wiesz co bedzie


RE: Wypisuję się - Mathis K - 09-06-2010 20:52

czego ty sie spodziewalem bo takim skladzie Big Grin


RE: Wypisuję się - ledo - 10-06-2010 00:02

Przykro przyznawać, ale zytek ma racje...


RE: Wypisuję się - DraQo^^ - 10-06-2010 01:06

heh smutna historia ;/ ale troche potrenuja i moze cos osiagna <lub raczej nie?


RE: Wypisuję się - Satan - 10-06-2010 05:09

Jak chcesz Zythus Smile Ja nie będę cie zatrzymywać Tongue


RE: Wypisuję się - pespe - 10-06-2010 08:16

Zythus czemu Sad było tak fajnie w wieczory na serwie jak sobie gralismy... ehh Sad ludzie sie zmieniają Sad


RE: Wypisuję się - Pucki - 10-06-2010 13:25

przeciez zythus bedzie mogl grac nadal on tylko napisal rezygnacje z klanu wiec co placzesz ty tam u gory Smile


RE: Wypisuję się - Zythus - 10-06-2010 13:46

hahah XD