Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ciekawa nisza pod program na fires - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ciekawa nisza pod program na fires (/Temat-ciekawa-nisza-pod-program-na-fires-83919)

Strony: 1 2 3


ciekawa nisza pod program na fires - elo13 - 17-01-2014 20:03

1.Nazwa przedmiotu :jak w temacie
2.Opis przedmiotu :nisza jest strona na, ktorej mozna w dosc owocny sposob zarobic, ja po udostepnieniu okolo 15 wpisow(5-8minut roboty(oczywiscie mozna wiecej)) mialem na nastepny dzien 3 leady
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt :PW
5.Cena :30zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : najbardziej zalezy mi, zeby to teraz lub ewentualnie jutro sprzedac, wiec osoby z mbankiem maja pierwszenstwo, ale jesli takowej nie znajde to zgodze sie na inny bank Lol no ewentualnie bluecash to wtedy 35zl od razu


RE: ciekawa nisza pod program na fires - Majka - 17-01-2014 21:02

1. Taka nisza to nie nisza Tongue
2. Po co nisza jak Fires nie płaci Tongue


RE: ciekawa nisza pod program na fires - elo13 - 17-01-2014 21:04

to ja nie wiem kolezanko co Ty uznajesz za nisze, chyba cos na czym sie zarabia to jest z automatu nisza no nie?

to 2 to juz nie mi osadzac, powyplacal userom pare dni temu cos tam


RE: ciekawa nisza pod program na fires - Majka - 17-01-2014 21:07

Gdybyś miał prawdziwą niszę nigdy byś jej nie sprzedał.
powodzonka w sprzedaży


RE: ciekawa nisza pod program na fires - AkaBaka - 17-01-2014 21:08

Nie ma również pewności, że dostanie się jakąś dobra nisze. Może tak być, że da coś znanego i co ? Wtedy mu nic nie zrobisz bo skąd ktoś ma wiedzieć co to tak naprawdę miało być. Więc zakup nisz jest ryzykowny. Autor opublikował tylko 1 serię wpisów z tego co pisze. Mógło to być szczęście , że te 3 leady a również mógło być to więcej leadów. Ale nie widzę sensu w program, który nie płaci. Pozdrawiam Smile


RE: ciekawa nisza pod program na fires - elo13 - 17-01-2014 21:10

wiecie co

tu macie swietny dzial: http://zarabiam.com/Forum-Off-Topic-10

wpadajcie tam i piszcie, a tutaj dziekuje za opinie, nie jestescie wiecej potrzebni, sprzedaz nadal otwarta


RE: ciekawa nisza pod program na fires - AkaBaka - 17-01-2014 21:14

Dobre dobre. Kto ci kupi w ciemno ? Skoro jesteś taki zapoznany z forum to może wiesz co to tutor ? Skieruj się tam.

Rozmawiałem z nim na gg i od razu chciał zapłaty. Ja to widzę tak, że autor chce dorobić w taki sposób, że kupi to ktoś tzw. Głupi i da mu zarobić a on da oklepana nisze.


RE: ciekawa nisza pod program na fires - elo13 - 17-01-2014 21:16

nigdy wiecej rozmow na pw/gg z osobami z rejestracji z 2013

misku zloty mam prosbe, mozesz mi nie spamowac w temacie?


RE: ciekawa nisza pod program na fires - AkaBaka - 17-01-2014 21:21

To nie jest takowy spam... Tak jak ci mówiłem jestem chętny, ale oddaj to tutorowi...


Odp: ciekawa nisza pod program na fires - asiorek - 17-01-2014 21:24

Spamowac w temacie bo boisz sie prawdy ?:> jesli masz nisze to po co ja sprzedajesz? Nie wierze ze sie chcesz swoim sposobem zarobku podzielic, to tak jak by doqtion wystawil swoje nisze na których ma dniowki te 200$

Napisz do tutora, ktory wyda recenzje czy warto. Wtedy znajdziesz kupca :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2