Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
youtube pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: youtube pytanie (/Temat-youtube-pytanie-83913)

Strony: 1 2


youtube pytanie - alizen - 17-01-2014 18:25

Czy jeśli podczas 301 wyswietlen nadal bede nabijał to one nie przepadna?


RE: youtube pytanie - comanche - 17-01-2014 19:20

Jesli zalozona masz blokade na 301 to przepadna. Rozwaznie dodawaj poki nie przekroczysz 301 i bedzie wszystko grac.


RE: youtube pytanie - alizen - 17-01-2014 20:46

Czyli po dodaniu filmiku ustawić 300 wyswietlen, poczekać az blokada zniknie i dalej dodawać? Czy hitleapem można nabijac wyswietlenia?


RE: youtube pytanie - Styler - 17-01-2014 21:22

Mi się zdaje że nie przepadną... Jeśli masz 301 to po prostu występuje chwilowe zmniejszenie częstotliwości odświeżeń co do liczby obejrzeń. Potem wszystkie zostaną dodane.

Nie jestem całkowicie pewien czy o to chodzi ale chyba tak.


RE: youtube pytanie - comanche - 17-01-2014 22:02

Czestym problemem jest zawieszenie licznika na 301 wyswietleniach i jest to nieodwracalne (zawiesi sie gdy za szybko dodajesz punkty, niektore serwisy do dodawania wyswietlen rowniez blokuja np. u2bviews). Dlatego ja zalecam dodawac tak do 400 za pomoca SYV a potem czym dusza zapragnie


RE: youtube pytanie - Bolt - 18-01-2014 00:54

@up: Co ty bredzisz, zmrożenie countera nieodwracalne? Ciekawa teoria, w ten sposób w żadnym filmiku np na kanale Abstrachuje nie byłoby tysiąca wyświetleń - w końcu by zamarzł na 301 Smile Blokada pęka po pewnym czasie, rzekomo ustępuje gdy cały czas się pompuje wyświetlenia w filmik ale z racji że nieczęsto mi się taka sytuacja przytrafia to ci nie odpowiem na 100%


RE: youtube pytanie - comanche - 18-01-2014 09:30

No ok, na poczatku jak dodawalem wyswietlenia za pomoca u2bvievs to dochodzilo do 301, potem pompowalem wyswietlenia i ani drgnelo, licznik byl zamrozony, po miesiacu usuwalem filmik i wrzucalem od nowa.


RE: youtube pytanie - Fineks - 19-01-2014 12:12

Większość filmików zamraża się na 301 wyświetleniach, nie tylko fejki i nie tylko Ty masz ten problem Wink O ile nie przesadasz z dodawaniem wyświetleń nie powinno być problemów i blokada po prostu zniknie. 301 to taka granica weryfikowana przez automat YouTube, który jest tak mądry że aż głupi. Staraj się też o więcej źródeł wyświetleń


RE: youtube pytanie - Lesek - 19-01-2014 12:17

Filmy się zamrażają na 301+ ale nie zawsze.
Ktoś wspominał: tak, najlepszym sposobem jest dodanie 400 na SYV.
Gdy zamraża statystyki wyświetlenia NIE przepadają, nawet trzeba nabijać wtedy normalnie viewsy, nie zwlekać i nie odkładać, bo będzie to podejrzane i film poleci w pizdu.
Wiele źródeł wyświetleń, bez szału i wszystko będzie dobrze.


RE: youtube pytanie - milly93 - 19-01-2014 13:09

Też mam pytanie związane z youtube, a nie opłaca się zakładać nowego tematu.

Na moim kanale widzę ponad 80 wyświetleń filmiku, a podczas wyszukiwania go na youtube, obok nazwy pojawia się 3 wyświetlenia.
Od czego to zależy i czemu tak się dzieje?