Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masowa akceptacja znajomych na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Masowa akceptacja znajomych na fb (/Temat-Masowa-akceptacja-znajomych-na-fb-83911)

Strony: 1 2


Masowa akceptacja znajomych na fb - draksone - 17-01-2014 18:06

W pierwszej kolejności idziemy tutaj:http://www.facebook.com/reqs.php
Rozwijamy listę zaproszeń do końca i teraz najważniejsze.
W adresie przeglądarki wklejamy to:
Kod:
javascript:for( i = 1;i<document.getElementsByName("actions[accept]").length;i++){document.getElementsByName("actions[accept]")[i].click();}void(0);
Po wklejeniu przed kodem należy dopisać:
Kod:
javascript:
gdyż nawet po skopiowaniu jak zauważycie ten tekst się nie skopiuje.Następnie enter,czekamy pół minutki i zaproszenia przyjęte Smile


RE: Masowa akceptacja znajomych na fb - toonwie - 17-01-2014 21:33

Dzięki przyda mi się Smile


RE: Masowa akceptacja znajomych na fb - MrGabor - 18-01-2014 12:43

Dzięki bardzo za ten sposób Wink
Nie musiałem przez to akceptować jakichś 1000 zaproszeń Jerk2


RE: Masowa akceptacja znajomych na fb - bolo9797 - 18-01-2014 12:45

Taa i ban za 5 min ..


RE: Masowa akceptacja znajomych na fb - draksone - 18-01-2014 14:29

Mam 3 konta na fb,każde zamienione na fanpage gdy miało niecałe 5k znajomych,akceptowałem ich tylko tą metodą,bana nie dostałem,jedyne z czym będziecie się zmagać to weryfikacja znajomych(rozpoznanie twarzy) i telefoniczna.Polecam dodać sobie na realnym koncie fb wszystkie fake konta do znajomych.Jak wyskoczy wam weryfikacja na rozpoznanie znajomych,wchodzicie na prawdziwe konto i wpisujecie po kolei tych ludzi,zawsze będą na pierwszych pozycjach.


RE: Masowa akceptacja znajomych na fb - bolo9797 - 18-01-2014 14:45

Wlasnie to mialem na mysli ^^ Ja jak mialem blokade i wbijalem z innego konta to nie mozna bylo wbic ..
Ale pomysl fajny ;D


RE: Masowa akceptacja znajomych na fb - draksone - 18-01-2014 14:53

@bolo9797

jak tworzysz konto od razu dodaj prawdziwe do znajomych.Jak wyskoczy ci weryfikacja wchodzisz na jedno i drugie konto.Z prawdziwego wpisujesz te 6 imion i nazwisk,które wyskakują podczas weryfikacji.Po wpisaniu w wyszukiwarce facebookowej tego nazwiska masz 99% szans,że to jest ten wspólny znajomy Smile
Trzeba to robić jak najszybciej bo jest na to określony czas,czasami udawało mi się przejść tą weryfikacje za pierwszym,czasami za trzecim razem.Bana jednak nigdy nie dostałem bo weryfikacje przechodziłem pomyślnie tylko za długo ona trwały.


RE: Masowa akceptacja znajomych na fb - BajdeQ - 18-01-2014 19:22

Dzięki przyda się Tongue korzystając z okazji zapytam czy jest lub ma ktoś sposób na odlajkowanie wszystkich stron z konta fb ? Lol


RE: Masowa akceptacja znajomych na fb - pull - 23-01-2014 01:12

Gdzieś było. Wpisz w google unlike


RE: Masowa akceptacja znajomych na fb - Corleone - 28-04-2014 15:15

działa repucik Smile dziękówka