Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AQQ będzie płatne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: AQQ będzie płatne (/Temat-AQQ-bedzie-platne-83891)



AQQ będzie płatne - kuleczka91 - 17-01-2014 11:46

Od 1 kwietnia komunikator AQQ będzie płatny, ponieważ spółka która finansowała rozwój komunikatora wycofała się z dalszego sponsorowania. Do 1 kwietnia każdy dotychczasowy użytkownik ma okres ochronny tj. nie musi nic wpłacać, by móc korzystać z komunikatora. Po tym okresie każdy otrzyma 3 dni gratis na zdecydowanie się czy zostaje, czy migruje na inny komunikator. Mamy do wyboru dwie opcje płatności.
Na szczęście nie są to jakieś kolosalne koszty bo:

Płacąc smsem:
za miesiąc: 2.46 (z VAT)
za rok: 24.60 (z VAT)

Płacąc przelewem:
Za miesiąc: 2 zł
Za rok: 20 zł

Z jednej subskrypcji może korzystać maksymalnie 5 osób, ponieważ do jednego konta administracyjnego w AQQ może zostać przypisane 5 kont. Od 1 kwietnia znikną całkowicie reklamy oraz program będzie ciągle rozwijany. Możliwe, że powstanie wersja komunikatora na Androida.

Reszta info w tym Newsroomie:




Osobiście wolę zapłacić te 20zł na rok niż wracać na śmietnik zwany Gadu-Gadu. Gadu nie dość, że muli na starszych kompach to jeszcze ma pełno śmieciowych dodatków, które mi nie są potrzebne (m.in radio, gry, prezenty). W AQQ mam możliwość decydowania jakie dodatki chcę do komunikatora i instalowania ich. Rozkładając 20 zł w skali roku wychodzi 1.67 za miesiąc, więc nie jest to wcale tak dużo. Więcej się płaciło za premki do serwisów z nagrodami i miało się tylko premium na 2 dni Big Grin
A jakie jest stanowisko osób, które również korzystają z AQQ na tym forum ? Smile


Odp: AQQ będzie płatne - Xullrae - 17-01-2014 12:20

Z AQQ przeszedlem na WTW, rownie dobre.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


Odp: AQQ będzie płatne - asiorek - 17-01-2014 12:48

Jak najbardziej zaplace,20 zl to nie majątek, zwlaszcza dla tych kyorzy dzialaja w ppa czy fires ^^

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: AQQ będzie płatne - lolekxp - 17-01-2014 13:10

srAQQ Jerk jesli ci gg muli na "starszym kompie" to spoko, bo nie wiem na chuj miec "starszego kompa" jak moja dziewczyna teraz kupila lapka za 1600zl to assassins creed 2 na full chodzi, to majatek jest zeby miec teraz minimum 2GB ram? bo podstawa to bym powiedzial 4gb Lol dodatki tez mozna wypier** co do jednego, wystarczy google, a nawet mozna pobrac tzw. czyste gg bez reklam i dodatkow, i nie badz juz taki hejter do tego naszego gg, bo ono w wiekszosci wystarcza i jest niezawodne, zeby miec takie problemy jak ty opisales to trzeba miec obsluge komputera na poziomie nowy folder -> zmien nazwe, bo ktos kto troszke wiecej ma pojecia wejdzie sobie na google i rozwiaze problemy lub sciagnie inna wersje zmodowana przez userow (ale pewnie ze lepiej AQQ bo gg i tak ma wirusy bo musi cos miec zlego a wszyscy co maja AQQ sa fajniejsi bo jest ich duzo mniej w porownaniu do userow gg JerkJerk2JerkJerk2)


RE: AQQ będzie płatne - kuleczka91 - 17-01-2014 13:16

(17-01-2014 13:10)lolekxp napisał(a):  srAQQ Jerk jesli ci gg muli na "starszym kompie" to spoko, bo nie wiem na chuj miec "starszego kompa" jak moja dziewczyna teraz kupila lapka za 1600zl to assassins creed 2 na full chodzi, to majatek jest zeby miec teraz minimum 2GB ram? bo podstawa to bym powiedzial 4gb Lol dodatki tez mozna wypier** co do jednego, wystarczy google, a nawet mozna pobrac tzw. czyste gg bez reklam i dodatkow, i nie badz juz taki hejter do tego naszego gg, bo ono w wiekszosci wystarcza i jest niezawodne, zeby miec takie problemy jak ty opisales to trzeba miec obsluge komputera na poziomie nowy folder -> zmien nazwe, bo ktos kto troszke wiecej ma pojecia wejdzie sobie na google i rozwiaze problemy lub sciagnie inna wersje zmodowana przez userow (moze postraszysz wirususami ze lepiej AQQ bo gg bez reklam i nie mulace ma wirusy JerkJerk2JerkJerk2

Hejtujesz to Ty mnie, a nie ja Ciebie mały trolu. Ja mam kompa z bardzo dobrymi parametrami więc nie bądź taki hop do przodu Smile Podałam jako przykład, bo w domu mam możliwość zobaczenia jak to działa na starszych parametrach Smile Nie będę szukała modyfikowanych aplikacji, bo nie o to mi chodzi. Jak korzystać to z tego co podali główni twórczy apki. Mnie akurat gadu nie odpowiada w wersji na kompa. Na telefonie akurat z gg korzystam. Każdy ma możliwość wyrażenia własnej opinii, więc naucz się dzieciaku co oznacza wolność słowa, a nie od razu z hejtami na kogoś Xpokerface


RE: AQQ będzie płatne - lolekxp - 20-01-2014 18:45

(17-01-2014 13:16)kuleczka91 napisał(a):  
(17-01-2014 13:10)lolekxp napisał(a):  srAQQ Jerk jesli ci gg muli na "starszym kompie" to spoko, bo nie wiem na chuj miec "starszego kompa" jak moja dziewczyna teraz kupila lapka za 1600zl to assassins creed 2 na full chodzi, to majatek jest zeby miec teraz minimum 2GB ram? bo podstawa to bym powiedzial 4gb Lol dodatki tez mozna wypier** co do jednego, wystarczy google, a nawet mozna pobrac tzw. czyste gg bez reklam i dodatkow, i nie badz juz taki hejter do tego naszego gg, bo ono w wiekszosci wystarcza i jest niezawodne, zeby miec takie problemy jak ty opisales to trzeba miec obsluge komputera na poziomie nowy folder -> zmien nazwe, bo ktos kto troszke wiecej ma pojecia wejdzie sobie na google i rozwiaze problemy lub sciagnie inna wersje zmodowana przez userow (moze postraszysz wirususami ze lepiej AQQ bo gg bez reklam i nie mulace ma wirusy JerkJerk2JerkJerk2

Hejtujesz to Ty mnie, a nie ja Ciebie mały trolu. Ja mam kompa z bardzo dobrymi parametrami więc nie bądź taki hop do przodu Smile Podałam jako przykład, bo w domu mam możliwość zobaczenia jak to działa na starszych parametrach Smile Nie będę szukała modyfikowanych aplikacji, bo nie o to mi chodzi. Jak korzystać to z tego co podali główni twórczy apki. Mnie akurat gadu nie odpowiada w wersji na kompa. Na telefonie akurat z gg korzystam. Każdy ma możliwość wyrażenia własnej opinii, więc naucz się dzieciaku co oznacza wolność słowa, a nie od razu z hejtami na kogoś Xpokerface
Nie podniecaj sie.
Ja wyczulem w twoim tekscie typowe zle nastawienie do aplikacji gadu gadu bo jest POLSKA, bo zagraniczna lepsza i wymyslasz smieszne powody o muleniu kompow ktore dzis sa mitem, skonczyly sie czasy 256mb ram w kompach i procesorow 1ghz dawno temu, a ty trolico nie wiesz ile mam lat wiec dzieciaku to mow do swoich kolezanek na podworeczku, i GG to swietna aplikacja i szukanie takich smiesznych powodow czemu AQQ lepsze i lepiej placic na sile jest zalosne, tez moge sobie poszukac powodow czemu AQQ jest beznadziejne i porownac do GG a pierwszym punktem bedzie. 1. GG DARMOWE AQQ PLATNE, 2. NA GG WIEKSZOSC ZNAJOMYCH BO NASZ POLSKI KOMUNIKATOR I WIEKSZOSC POLAKOW NA NIM JEST 3. MULI MI NA LINUXIE beka i co dalej?
Jest wolnosc slowa, ale twoj tekst najwyrazniej ma w sobie jakies potepienie do produktu Polskiego, aqq lepsze bo nie Polskie, cukier lepszy bo niemiecki a tani biustonosz chinski.
I co sie spielas o moja wolnosc slowa o ktorej mowilas wczesniej?
Nie bede sie z toba klocic, bo jesli chodzi o wiek to jestem od ciebie rok mlodszy jesli 91 to twoj wiek rzeczywiscie, bo wyczulem rozmowe na poziomie z 16 i raczej nie spodziewaj sie odpowiedzi - no ewentualnie zostaw jakas zeby wszyscy widzieli ze jestes "fajna" bo mnie nie rusza pyskowka zza monitora bo to mi niepotrzebne, a offtop juz sie skonczyl baj.