Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna domena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Własna domena (/Temat-Wlasna-domena-83886)



Własna domena - szamus200 - 17-01-2014 10:13

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak krok po kroku kupić stronę, domene i gdzie?
I żeby na tej stronie zrobić przekierowanie na program fires? Wiem, że chodzi o iframe ale nie mogę sobie poradzić z tym wgl.


RE: Własna domena - Eurolean.pl - 17-01-2014 10:51

Rejestracja:

Wchodzisz na stronę 1and1.pl klikasz na zakładkę "Domeny" wpisujesz nazwę domeny w okienku Twoja Domena i klikasz sprawdź jeśli będzie ona dostępna klikasz "Rejestruj", następnie Zamów za darmo z lewej strony następnie wypełnij formularz swoimi danymi lub innymi, odczekaj kilka godzin i domena będzie zarejestrowana, otrzymasz maila z potwierdzeniem wprowadzenia danych do rejestru.

Ustawienie przekierowania:

Logujesz się na stronie 1and1.pl klikając "Zaloguj się" u góry z prawej strony, wpisujesz nazwę domeny i hasło przechodzisz do zakładki "Zarządzanie domenami" zaznaczasz domenę i klikasz "Typ domeny" następnie "Edytuj rodzaj przeznaczenia", rodzaj przeznaczenia ustaw na przekierowanie i w polu cel przekierowania wpisujesz adres na który ma przekierować.

W ten sposób masz domenę z rozszerzeniem .pl na 3 lata za darmo.
Mam nadzieję że pomogłem daj Reputa Smile

W razie pytań pisz.


RE: Własna domena - davidek00 - 18-01-2014 11:06

(17-01-2014 10:13)szamus200 napisał(a):  Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak krok po kroku kupić stronę, domene i gdzie?
I żeby na tej stronie zrobić przekierowanie na program fires? Wiem, że chodzi o iframe ale nie mogę sobie poradzić z tym wgl.

Ja bym ci radził popróbuj sobię porobić stronkę na darmowym hostingu polecam http://www.hostinger.pl ja tam porobiłem ogarnołem wordpressa i dopiero brałem się za płatny hosting i domenę. A jak zamówić na youtube są pewnie poradniki .