Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konto do gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: konto do gry (/Temat-konto-do-gry-83876)



konto do gry - m4t0sh - 16-01-2014 23:38

witam
mój problem polega na tym że na allegro sprzedałem konto do gry które wcześniej kupiłem od innego allegrowicza
w aukcji zaznaczyłem że na konto daje 7 dni gwarancji
po upływie ok 3 tygodni od dnia zakupu odezwał się sie do mnie kupujący (przez email) w którym napisał że konto przestało działać i że próbuje się do mnie dodzwonić od kilku dni (nie używałem w tym czasie telefonu gdyż mam popsuty głośnik) przed chwilą sprawdziłem kiedy do mnie dzwoniono z z podanego w mailu telefonu i było to 13 dni od momentu zakupu czyli po upływie terminu gwarancji o której wspomniałem w aukcji
kupujący twierdzi że znalazł dane do konta które kupił, na jakiejś stronie internetowej ponadto twierdzi że konto może być "nielegalne" i straszy prokuraturą
czy mam się czego obawiać?
mam nadzieję że wszystko zrozumiale opisałem
jeśli zły dział to przepraszam (jestem w tym totalnie zielony a ten najbardziej mi pasował)


RE: konto do gry - Juhas - 17-01-2014 17:25

Jeśli mówiłeś że 7 dni gwarancji a odezwał się po tych 3 tygodniach to nie powinno być problemu
A to że napisał że znalazł dane konta to pewnie zastraszenie ale jeśli naprawde znalazł to przecież po zakupie mógł zmienić dane.
Moim zdaniem nic ci nie może zrobić Cool


konto do gry - Artinesse - 02-03-2018 17:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.