Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie mogę dodać playerHD w fires - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Nie mogę dodać playerHD w fires (/Temat-Nie-moge-dodac-playerHD-w-fires-83859)



Nie mogę dodać playerHD w fires - davidek00 - 16-01-2014 18:20

Witam nie mogę dodać żadnego playeraHD znaczy jak klikam dodaj odświeża mi stronę i nic i porostu dodaję ale pusty wiersz bez tytułu niczego.

http://scr.hu/1z85/vme9t - fota problemu nie wiem może ja coś źle robię?

Z góry dzięki za pomoc!


RE: Nie mogę dodać playerHD w fires - Agnieszk4n - 16-01-2014 18:28

nie dodajesz tytułu dlatego puste pole


RE: Nie mogę dodać playerHD w fires - davidek00 - 16-01-2014 18:30

to mam wpisać po ukośniku ? bo wcześniej mi się pokazywała u góry taka tabelka i tam wpisywałem.

+ jak dodać zdjęcie do playera?


RE: Nie mogę dodać playerHD w fires - Luser - 16-01-2014 18:40

Musiałeś zablokować w przeglądarce wyświetlanie komunikatów, spróbuj z innej, albo przywróć sobie ustawienia do pożądanych. Po kliknięciu "Dodaj" powinno się pojawić okienko z prośbą o tytuł, a następnie o link do obrazka.


RE: Nie mogę dodać playerHD w fires - davidek00 - 16-01-2014 18:48

(16-01-2014 18:40)Luser napisał(a):  Musiałeś zablokować w przeglądarce wyświetlanie komunikatów, spróbuj z innej, albo przywróć sobie ustawienia do pożądanych. Po kliknięciu "Dodaj" powinno się pojawić okienko z prośbą o tytuł, a następnie o link do obrazka.

Ty no racja klikałem coś dzisiaj a wiesz jak to dokładnie przywrócić? Mam Google Chrome


RE: Nie mogę dodać playerHD w fires - jaro225 - 16-01-2014 18:52

Jaką masz przeglądarkę?

Jeżeli chrome, to:
Jeśli chcesz ręcznie zezwolić na wyświetlanie wyskakujących okienek na stronie, wykonaj te czynności:

Kliknij menu Chrome menu na pasku narzędzi przeglądarki.
Wybierz Ustawienia.
Kliknij Pokaż ustawienia zaawansowane.
W sekcji „Prywatność” kliknij przycisk Ustawienia treści.
W sekcji „Wyskakujące okienka” kliknij Zarządzaj wyjątkami.


RE: Nie mogę dodać playerHD w fires - lodzik496 - 16-01-2014 18:54

(16-01-2014 18:48)davidek00 napisał(a):  
(16-01-2014 18:40)Luser napisał(a):  Musiałeś zablokować w przeglądarce wyświetlanie komunikatów, spróbuj z innej, albo przywróć sobie ustawienia do pożądanych. Po kliknięciu "Dodaj" powinno się pojawić okienko z prośbą o tytuł, a następnie o link do obrazka.

Ty no racja klikałem coś dzisiaj a wiesz jak to dokładnie przywrócić? Mam Google Chrome

[Obrazek: 96buju.jpg]


RE: Nie mogę dodać playerHD w fires - davidek00 - 16-01-2014 19:03

(16-01-2014 18:52)jaro225 napisał(a):  Jaką masz przeglądarkę?

Jeżeli chrome, to:
Jeśli chcesz ręcznie zezwolić na wyświetlanie wyskakujących okienek na stronie, wykonaj te czynności:

Kliknij menu Chrome menu na pasku narzędzi przeglądarki.
Wybierz Ustawienia.
Kliknij Pokaż ustawienia zaawansowane.
W sekcji „Prywatność” kliknij przycisk Ustawienia treści.
W sekcji „Wyskakujące okienka” kliknij Zarządzaj wyjątkami.


Dzięki wielkie wszystko działa a jak dodaje zdjęcie to może być link ze screen shot-era?


RE: Nie mogę dodać playerHD w fires - lodzik496 - 16-01-2014 19:08

(16-01-2014 19:03)davidek00 napisał(a):  
(16-01-2014 18:52)jaro225 napisał(a):  Jaką masz przeglądarkę?

Jeżeli chrome, to:
Jeśli chcesz ręcznie zezwolić na wyświetlanie wyskakujących okienek na stronie, wykonaj te czynności:

Kliknij menu Chrome menu na pasku narzędzi przeglądarki.
Wybierz Ustawienia.
Kliknij Pokaż ustawienia zaawansowane.
W sekcji „Prywatność” kliknij przycisk Ustawienia treści.
W sekcji „Wyskakujące okienka” kliknij Zarządzaj wyjątkami.


Dzięki wielkie wszystko działa a jak dodaje zdjęcie to może być link ze screen shot-era?

Link musi być prosto do obrazka o ile się nie mylę. Prawym na obrazek i "otwórz grafikę w nowej karcie" albo "kopiuj adres URL grafiki"


RE: Nie mogę dodać playerHD w fires - davidek00 - 16-01-2014 20:40

Jeszcze chciałem zapytać nie robiąc nowego wątku jak zmniejszyć odnośnik filmu na swojej stronię trzeba coś w kodzie pozmieniać? Jak tak to co dokładnie?