Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostanę Twoim mentorem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zostanę Twoim mentorem! (/Temat-Zostane-Twoim-mentorem-83853)

Strony: 1 2


Zostanę Twoim mentorem! - KoOoWaL957 - 16-01-2014 16:36

Witam,
Chwilowo nie zarabiam na fires.pl czekając na wypłaty, więc postanowiłem, że ten czas poświęcę dla innych, jako mentor. Moje doświadczenia z tego typu programami jest krótkie lecz treściwe.

Tak wyglądają moje zarobki, zgromadzone w około 3 tygodnie:
[Obrazek: b3phcg==.png]
Czyli jest to największa suma ze wszystkich mentorów Wink
+ około 2 tysiące w innych programach Wink

Głównie specjalizuje się w zarabianiu przez fanpage, więc jeśli takowy, konkretny posiadasz zaproszę Cię na skype i powiem co wiem, dając również za darmo jakąś z nisz oraz poprowadzę w dalszym zarabianiu.
Jeżeli nie masz to nic, również powiem Ci co wiem oraz pomogę jak tylko umiem. Na początku zapraszam na gg, jeżeli będzie mi się z Tobą dobrze współpracowało, bądź posiadasz przyszłościowy FP będziemy rozmawiać na skype.

Moje gg: 3108167
Mój reflink: http://fires.pl/pp/ozar




@Edit
Dodaję listę moich reffów i ich zarobione pieniądze Wink
[Obrazek: 52d802cddef3b.png]



RE: Zostanę Twoim mentorem! - whatdefak - 16-01-2014 16:53

POLECAM, zarobiłem swoją najlepsza dniówkę ponad 700 złotych Huh
Ponieważ miałem zbudowane zaplecze, ale od długiego czasu nie wiedziałem ja je spieniężyć i podsunął mi meega pomysł na którym teraz mogę robić dobry haajs! Wink

Rób hajs, rób hajs! Wink Jerk2


RE: Zostanę Twoim mentorem! - KoOoWaL957 - 16-01-2014 16:58

@edit
Dołączam moją listę osób, które zarejestrowały się z reffów[img][Obrazek: 52d802cddef3b.png][/img]



RE: Zostanę Twoim mentorem! - sqmany - 16-01-2014 17:40

[Obrazek: rirdkc.jpg]
To może i ja mentorę zostanę Jerk


RE: Zostanę Twoim mentorem! - KoOoWaL957 - 16-01-2014 19:30

Ja jestem jeszcze świeży w tym programie, za 2 tygodnie powinienem mieć już lepsze wyniki niż Ty spokojnie Wink


RE: Zostanę Twoim mentorem! - putin102a - 16-01-2014 20:00

Zarejestrowałem się pod toba kowal mógłbyś mi odpisać na priw albo na gg


RE: Zostanę Twoim mentorem! - KoOoWaL957 - 16-01-2014 21:55

Sporo osób napisało na gg i każdemu staram się odpowiedzieć jak najszybciej to możliwe Wink


RE: Zostanę Twoim mentorem! - Zloty - 16-01-2014 21:59

Kowal napisz proszę kiedy i czy będą wypłaty jeszcze w Fires bo nie wiem czy wchodzić


RE: Zostanę Twoim mentorem! - KoOoWaL957 - 16-01-2014 22:18

To nie do mnie z takimi pytaniami, właściciel fires zapewnia, że każdy do końca miesiąca otrzyma zlecone wypłaty, osobiście w to wierzę, ale wole w tym niepewnym okresie nie zarabiać, bo z takimi serwisami różnie bywało Wink


RE: Zostanę Twoim mentorem! - lukaszz9 - 17-01-2014 01:20

To skoro nie jesteś pewny, to czemu wybrałeś sobie taką porę na mentorowanie? ;p