Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zarabianie na Forum (/Temat-Zarabianie-na-Forum-83851)



Zarabianie na Forum - mati12kg - 16-01-2014 16:13

Witam. Mam pytanie do ogarniętych osób w temacie. A więc, przeglądając tą stronę i myśląc o zarobku wpadłem na pomysł założenia forum/blogu/strony i poruszać na nim/niej dość ciekawe wątki (takie które mogą zainteresować potencjalnych czytelników) o różnej tematyce, które ciekawią mnie samego i przy okazji zarobić na tym parę złotych. Teraz kilka pytań do was. Ile można na takim czymś zarobić i od czego to zależy??


RE: Zarabianie na Forum - milo - 16-01-2014 16:38

Od ilości uzytkowników, ruchu na forum. Im więcej wyświetleń tym więcej kasy z reklam.


RE: Zarabianie na Forum - Admin - 17-01-2014 09:20

Pytanie niepoważne, możesz zarabiać 3zł miesięcznie, a możesz wykręcić i 500 tysięcy. Wszystko zależne od tematyki, konwersji, reklamodawców, pp, ruchu na stronie, pozycji w google... i można by było wymieniać tak przez pół dnia.


RE: Zarabianie na Forum - GoodLecki - 17-01-2014 13:09

Przede wszystkim żeby zacząć zarabiać na takim forum/blogu/stronie najpierw trzeba w niego włożyć pieniądze , potrzebny jest czas a ty zaczynasz pytanie od tego ile możesz na nim zarobić. Z takim podejściem to nawet tego forum nie założysz o zarobkach nie wspomne Smile


RE: Zarabianie na Forum - ismeriun - 17-01-2014 18:36

mati próbuj a się dowiesz...bez pracy nie ma kołaczy, ile włożysz w to forum tyle zarobisz


RE: Zarabianie na Forum - mati12kg - 17-01-2014 18:49

Dziękuję za odpowiedzi. A co do pytania, to wybaczcie, ale nigdy nie myślałem o tym aby zarabiać przez internet, i nie wiedziałem czy wQl można złotówkę zarobić na tym, ale skoro tak to wiem że to będzie zależało tylko ode mnie. Co do nastawienia, to spodziewam się że mogę, a nawet na pewno nic z początku nie będę zarabiał, lecz to dla mnie nie problem bo lubię coś tworzyć i kombinować ze zmianami itd. Jeszcze pytanie co polecacie na takie dyskusje (chodzi mi przede wszystkim co się najlepiej promuje, no choć że to nie ma znaczenia) i jaki byłby mniej więcej koszt tego, bo jakby na to nie patrzeć musiałbym się jakoś na to przygotować finansowo...


RE: Zarabianie na Forum - DarkKiller - 19-01-2014 08:10

Co polecamy na dyskusje ? To czego jest najmniej w Internecie, a jeśli chodzi o koszty to domena, hosting, jak sam nie umiesz to dolicz Se jeszcze gościa który Ci to wszystko zrobi. Myślę, że na początku zmieścisz się w 500 zł


RE: Zarabianie na Forum - Admin - 20-01-2014 11:10

@temat
Przede wszystkim musisz mieć bardzo szeroką wiedzę na temat o którym chcesz pisać, bez tego z wejścia jesteś skazany na porażkę.
Generalnie każde forum/blog które jest nastawione wyłącznie na zysk jest skazane na porażkę, co innego kiedy piszesz o czymś co lubisz, sam robisz i realizujesz się w tym. Wtedy masz możliwość podzielenia się tym z innymi, a unikalny, ciekawy, obszerny i mądry content to połowa sukcesu.
Bez inwestycji też się nie obędzie, samo postawienie portalu i domeny to grosze, jednak jeśli sam nie zadbasz o pozycje w google to nikt tego za Ciebie nie zrobi, jeśli nie masz zaplecza, które pomoże Ci się wybić to kilkaset/kilka tysięcy (zależnie od trudności frazy) na pozycjonowanie musisz rzucić na dobry początek.