Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bonus w STS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Bonus w STS (/Temat-Bonus-w-STS-83850)



Bonus w STS - xavi512 - 16-01-2014 16:08

Witam

Na czym polega bonus do 200zł w STS?

Za pomoc daję plus.


RE: Bonus w STS - Szaman1644 - 16-01-2014 16:22

Wpłacasz x zł i drugie tyle dostajesz w bonusie. Zakłady z tego co pamiętam musisz robić po co najmniej 1.8. Jeżeli ten bonus obrócisz kilka razy i uzyskasz 3 krotność bonusu, który otrzymałeś kwota ta przechodzi do depozytu. Jednak jeżeli korzystasz z depozytu to też masz haczyk, że zakłady musisz robić po co najmniej 1.5, żeby wypłacić. Jeżeli zrobisz mniejszy zakład to nie wypłacisz. Szczerze średnio mogę polecić, chyba, że bardzo dobrze grasz.


RE: Bonus w STS - xavi512 - 16-01-2014 16:27

(16-01-2014 16:22)Szaman1644 napisał(a):  Wpłacasz x zł i drugie tyle dostajesz w bonusie. Zakłady z tego co pamiętam musisz robić po co najmniej 1.8. Jeżeli ten bonus obrócisz kilka razy i uzyskasz 3 krotność bonusu, który otrzymałeś kwota ta przechodzi do depozytu. Jednak jeżeli korzystasz z depozytu to też masz haczyk, że zakłady musisz robić po co najmniej 1.5, żeby wypłacić. Jeżeli zrobisz mniejszy zakład to nie wypłacisz. Szczerze średnio mogę polecić, chyba, że bardzo dobrze grasz.

Z tego co patrzyłem to ten bonus 3 razy trzeba obrócić z minimalnym kursem 1,7, ale chyba zaliczają się do tego zakłady wielokrotne?

A później to jest napisane, że " Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 200 zł można dokonać po jednokrotnym lub kilkukrotnym zawarciu dowolnych zakładów z łączną stawką odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu do 200 zł, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,5. Część kwoty pierwszego wpłaconego depozytu przewyższającą wartość 200 zł z wyłączeniem tej wartości, może być wypłacona w dowolnie wybranym momencie bez konieczności spełniania powyższych warunków" - tego do końca nie rozumiem.


RE: Bonus w STS - Szaman1644 - 16-01-2014 16:51

Tak pisze w regulaminie, że bonus masz obrócić 3 razy i przejdzie do depozytu, ale na stronie jest kwota, za ile masz obstawić prawidłowo, aby to przeszło do depozytu.

A o depozyt to możesz mieć 1 zakład po 1.5 i możesz tylko wypłacić to co wygrałeś bez tego obstawiania. Pisałem z nimi kilka razy, bo miesiąc temu z tego korzystałem i nieźle mnie zdenerwowali tym Smile Czyli bierzesz zakład za 100. Łączna wygrana to 180 zł, ale ty możesz wypłacić tylko to 80 Smile


RE: Bonus w STS - Artiis - 16-01-2014 21:10

Nie warto się bawić w takie bonusy. Jedynie sensowne bonusy ma bet-at-home. Kupujesz sobie np: kod na allegro z kilku kampanii np; listopad,grudzień,styczeń ( każdy kod daje 5euro, na allegro chodzą po 5-10zł ). I za jakieś 15zł, masz 60zł na koncie. Musisz tą kwotę 3x obrócić po kursie 1,5 co nie jest zbyt trudne Wink i możesz ją wypłacić.


RE: Bonus w STS - sterngre - 20-01-2014 22:18

Tak jak pisał ARTUS więcej stracisz niż zyskasz, jeśli jesteś w tym początkujący napisz do mnie na gg 6519513


RE: Bonus w STS - kamil9888 - 28-01-2014 14:28

dokładnie tak musisz wplacić powiedzmy 50 zł i musisz zagrać w sumie za kwote 150 zł aby moc wypłacić