Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ADFLY potrzebuje opini doswiadczonych osob - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: ADFLY potrzebuje opini doswiadczonych osob (/Temat-ADFLY-potrzebuje-opini-doswiadczonych-osob-83834)

Strony: 1 2 3


ADFLY potrzebuje opini doswiadczonych osob - sprzetok - 16-01-2014 10:41

Witajcie serdecznie, jest to moj pierwszy post związany ogólnie z tematem zarabiania w sieci. Mam do Was pytanie odnośnie adfly. Jest to dla mnie dosc dziwny program zarabiania. Czy ktoś możne mi powiedzieć czy majac internet ze zmiennym ip mozna sobie nabijac te punkty zmieniając ciagle IP ? Pytam nie dlatego ze chce siedzisz i klikać tylko dlatego ze może można to zautomatyzować. Pierwsze testy sa pomyślne , czekam na zimny prysznic jak to jest z tymi IP zmiennymi?Xpokerface


Dziekuje i zapraszam do rozmowy.


RE: ADFLY potrzebuje opini doswiadczonych osob - bolo9797 - 16-01-2014 11:21

Maja podglad tez na inne rzeczy Smile Np ; nazwa i wersja przegladarki , czestotliwosc wejscia w link itd Smile


RE: ADFLY potrzebuje opini doswiadczonych osob - sprzetok - 16-01-2014 11:26

Czyli rozumiem ze nie ma nawet sensu robic jakis starach do tych 5 $,zmieniajac ip sobie


RE: ADFLY potrzebuje opini doswiadczonych osob - bolo9797 - 16-01-2014 11:50

Ja chyba zrobie to na requestach ^^ Tylko bedzie trzeba modem zakupic ^^ Nazwa przegladarki to najmniejszy pikus bo moge ustawic zarabiammm 0.0.1 nawet ^^


RE: ADFLY potrzebuje opini doswiadczonych osob - sprzetok - 16-01-2014 12:01

Ustawilem swoj programik i w godzine mialem 260 wyswietlen na adfly. Problemem jest tylko przekaznik zasilacza od modemu ktory jest sterowany przez komputer.

Bawic sie w to dalej czy dac sobie sposob. Pytam bo nie znam sie na tych programach.


RE: ADFLY potrzebuje opini doswiadczonych osob - bolo9797 - 16-01-2014 12:03

Ile to zresetowac ruter przez komputer Wink??


RE: ADFLY potrzebuje opini doswiadczonych osob - sprzetok - 16-01-2014 12:14

Wlasnie widzisz, mam vectre i tutaj nie widze innej opcji ... Adres zmienia sie dopiero po : zmianie mac adresu karty i restarcie z kabla modemu wtedy tak (tutaj role pelni przlacznik) bo recznie to bzdura Smile. Komedny renew release nie dzialaja tutaj. Chyba ze jest sposob ktorego nie znam.


RE: ADFLY potrzebuje opini doswiadczonych osob - sprzetok - 18-01-2014 23:09

Hej, pozdrawiam wszystkich. Tak jak pisałem, system wygenerował mi około 4 dolarów dziennie, mam już 13 wiec zleciłem wypłatę. Zobaczymy czy to przejdzie, ponoć sa w pierwszy dzien miesiąca. Pozdrawiam wszystkich.

PS Czy sa podobne programy gdzie można tak dziwnie zbierać dochód ? Tzn zautomatyzować coś itp ... cos podobnego do ad fly.


RE: ADFLY potrzebuje opini doswiadczonych osob - xsebax - 18-01-2014 23:26

sprzetok - prędzej czy później konto będziesz miał zablokowane. Obstawiam prędzej, gdyż.... źródło Twoich wejść jest wciąż takie same.


RE: ADFLY potrzebuje opini doswiadczonych osob - Mateusz7764 - 19-01-2014 00:21

Dużo kombinowania i mało sie to wszystko będzie opłacać.
Poczytaj tu i tam i znajdziesz ciekawą opcje na zarobek w sieci Wink