Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pytanka :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: pytanka :) (/Temat-pytanka-83822)

Strony: 1 2


RE: pytanka :) - bubu234 - 18-01-2014 19:22

Możesz. Jak masz fanpage to podaj facebook, generalnie wpisz cokolwiek.


RE: pytanka :) - Doragon - 18-01-2014 21:59

Czy Polacy za granicą mają możliwość aktywacji sms?


RE: pytanka :) - mordimer12 - 19-01-2014 18:59

tak Wink tylko musza wyslac innego smsa Smile przynajmniej na hdplayer jest jak sprawdzalem


RE: pytanka :) - gutek126p - 21-01-2014 09:48

(17-01-2014 15:11)sajmon1990 napisał(a):  Siema, podczas rejestracji wymagane jest podanie strony korzystjącej z programu. lol. Ja takiej strony jeszcze nie mam gdyż nie jestem zarejestrowany w programie, zresztą planuję inną metodą promowania. Ewentualnie jak się zarejestruję, to wtedy zrobię stronę z linkami... Moge się jakoś zarejestrowac nie podając strony ? Bo nie rozumiem w ogóle potrzeby jej podawania

Ja podałem stronę Facebook.com xD
czekam właśnie na wypłatę Smile


RE: pytanka :) - suchy0001 - 21-01-2014 20:25

Czy ktoś mógłby mnie troszkę bardziej wdrożyć do elimitu i hdplayera?
Gdzie umieszczać linki?
Prosiłbym o kontakt PW..


RE: pytanka :) - mordimer12 - 21-01-2014 20:42

nikt Ci nie powie gdzie umieszczać linki bo wtedy zarobki beda mniejsze, najlepiej tam gdzie sie da... ale nie spamem tylko z głową, pozdrawiam. PS. jak będzie ileś tam rejestracji a 0 aktwyacji to się nie dziw bo może ludzie nie mają 30 zł na koncie ; )