Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana gotówki z PP=>Mbank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wymiana gotówki z PP=>Mbank (/Temat-Wymiana-gotowki-z-PP-Mbank-83821)

Strony: 1 2 3


RE: Wymiana gotówki z PP=>Mbank - teedzio - 17-01-2014 16:03

Możliwe aczkolwiek to ja pierwszy przelałbym mu pieniądze na paypal,więc w jaki sposób niby miałbym go oszukać ?

(17-01-2014 16:02)bolo9797 napisał(a):  Ja u niego spokojnie z 1,5k wymienilem i jakos nie mialem z nim problemow.
Najpierw piszesz ze sam sobie wybierasz z kim wymieniasz , a jak marcel sie odezwal to nagle sie okazalo ze to on nie chcial ... Widocznie sposob w jaki chcesz wymienic kase jest juz bardzo znany jako "oszustwo".

Człowieku Ty masz problem jakiś z czytaniem? Napisałem,że on sobie wybiera osoby z którymi chce przeprowadzić wymianę nie ja. Nie chce się wymienić i zyskać jakiś procent od kwoty to nie,prosić go nie będę Smile


RE: Wymiana gotówki z PP=>Mbank - marcel_kk - 17-01-2014 16:50

Wczoraj chciał 300 zł na już na teraz, na gwałt, dzisiaj 1500 zł.
Do tego nie chciał podać wieku i mocno zafascynowany
bukmacherką, a kto przegrywa nie potrafi racjonalnie myśleć.
Zostawcie go, gimbus i tyle,


RE: Wymiana gotówki z PP=>Mbank - Krissu - 17-01-2014 16:55

Jeśli pierwszy wyślesz, mogę dokonać wymiany.


RE: Wymiana gotówki z PP=>Mbank - teedzio - 17-01-2014 17:09

(17-01-2014 16:50)marcel_kk napisał(a):  Wczoraj chciał 300 zł na już na teraz, na gwałt, dzisiaj 1500 zł.
Do tego nie chciał podać wieku i mocno zafascynowany
bukmacherką, a kto przegrywa nie potrafi racjonalnie myśleć.
Zostawcie go, gimbus i tyle,

Nie kompromituj się już,wiek mój masz podany na forum. Ja jednak wątpie co do twojego wieku który podajesz bo po twoim zachowaniu gimbem możesz nazywać siebie . Nie wysilaj się i nie pisz już w tym temacie swoich wywodów . Nie Pozdrawiam


RE: Wymiana gotówki z PP=>Mbank - marcel_kk - 17-01-2014 17:56

Koleś nie wygląda na wiarygodnego, odradzam wszelkie transakcje!


RE: Wymiana gotówki z PP=>Mbank - teedzio - 17-01-2014 18:06

Już Ci powiedziałem,że twoja opinia mi zwisa . Zajmij się sobą .


RE: Wymiana gotówki z PP=>Mbank - marcel_kk - 17-01-2014 18:08

Vice versa


RE: Wymiana gotówki z PP=>Mbank - Krissu - 19-01-2014 12:04

Nie polecam. Same problemy. Twierdzi, że wysłał, a pieniędzy jak nie było, tak też nie ma.
Tak jak Marcel napisał: lepiej nic nie zarobić, niż sporo stracić. Smile

Pozdrawiam. Smile

-----
EDIT.
Powiem więcej. Teraz w moją stronę podają groźby, że ktoś mi tego nie odpuści.. Cóż. Smile


RE: Wymiana gotówki z PP=>Mbank - marcel_kk - 19-01-2014 12:17

(19-01-2014 12:04)Krissu napisał(a):  Nie polecam. Same problemy. Twierdzi, że wysłał, a pieniędzy jak nie było, tak też nie ma.
Tak jak Marcel napisał: lepiej nic nie zarobić, niż sporo stracić. Smile

Pozdrawiam. Smile

-----
EDIT.
Powiem więcej. Teraz w moją stronę podają groźby, że ktoś mi tego nie odpuści.. Cóż. Smile

To dzieciak, olej go, szkoda zdrowia.


RE: Wymiana gotówki z PP=>Mbank - ryback - 19-01-2014 12:25

ehh a bidny mlody czlowieczek chcial tylko wymienic pieniazka a wy go tak zbesztaliscie Tongue