Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłaty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Wypłaty? (/Temat-Wyplaty-83810)

Strony: 1 2 3


Wypłaty? - Fretax - 15-01-2014 19:15

Co sądzicie:
https://pl-pl.facebook.com/BannersBrokersPolska
1 wpis Smile


RE: Wypłaty? - jasmin - 15-01-2014 20:13

Komentarze pod wpisem mówią same za siebie Smile


RE: Wypłaty? - seoeo - 31-01-2014 15:48

Nie ma kasy wypłat nie ma się czym podniecać


RE: Wypłaty? - Karol02 - 02-02-2014 12:41

Nie ma wypłat i chyba nie będzie. Ja czekam od marca zeszłego roku. Limity juz mi się prawie skończyły i nie bedę miał możliwości odpalania paneli. Ciekaw co wtedy zrobią. Dalej będą pobierać abonament? A jak skończy się kasa na koncie to co? Zapewne te h..je będą cofać zlecone wypłaty na pokrycie abonamentu albo usuwać konto z braku możliwości dalszego prowadzenia konta i odpalania paneli. I w ten oto sposób nie będą już dłużnikami a kasa zasili ich konto.


RE: Wypłaty? - seoeo - 09-02-2014 12:23

Dokładnie umyją rączki, by to badziewie ciągło się dalej , jak już ciągną od każdego po 10$ żeby ruszyły panele. Lepiej z nimi skończyć , złodzieje i jeszcze raz złodzieje. Dadzą komuś jedną wypłatę na ruski miesiąc żeby nie odejść od nich a i tak nie będą wypłacać . T jest haczyk który my mamy połknąć , ludzie myślcie co robicie


RE: Wypłaty? - Karol02 - 10-02-2014 17:24

Ktoś ostatnio otrzymał jakąś kasę?


RE: Wypłaty? - ciekawymarian - 13-02-2014 16:46

Kolega w tym utopił kasę mimo, że przestrzegałem, że to ściema i nie zarabiają na reklamie tylko na piramidzie, a on ma jeszcze nadzieje na jakąs kasę z niby jakiejś nowej wersji? Jak mu przemówić do rozsądku?


RE: Wypłaty? - Karol02 - 14-02-2014 09:41

Kasy już przepadła i nic na to nie poradzimy. Ja też myślałem, że jeszcze odzyskam chociaż część ale już wiem, że to wtopa.


RE: Wypłaty? - AresxXx - 18-03-2014 17:10

Kasy ni mo i ni bondzie.


RE: Wypłaty? - marcel_kk - 18-03-2014 19:05

Policzcie sobie podwójnie i więcej się nie upominajcie...