Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypromowanie Kont i Filmów na YouTubie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wypromowanie Kont i Filmów na YouTubie (/Temat-Wypromowanie-Kont-i-Filmow-na-YouTubie-83808)



Wypromowanie Kont i Filmów na YouTubie - DeI - 15-01-2014 19:06

Witam Mogę się zająć dla ciebie promowaniem twoich filmów na twoich kanałach YouTube. W ten sposób pozyskasz prawdziwe wyświetlenia i prawdziwych fanów jest to nieporównywalnie lepsza opcja niż "kupowanie fanów" i wyświetlenia

Moje Doświadczenie:
Dwa lata temu zacząłem rozwijać swoje konta YT w programie adsense od listopada 2012 do grudnia 2013 osiągałem minimalną wypłatę na swoje konto bankowe. Największą płatność jaką otrzymałem z programu było 1200zł Brutto. Przez większość tego okresu nic nie robiłem konta same na siebie zarabiały. Ostatecznie posiadam ~30 kont które generują 1 500 000 wyświetleń (razem z adblockami). Moja przygoda z adsense skończyła się wraz z zablokowaniem możliwości zarabiania na kontach przez 6 miesięcy.

Co oferuję?
Podniesienie liczby wyświetleń filmiku który jest w stanie surowym (bez opisu, tagów ani przypisania do playlisty). Na każdy film w zależności od jego treści jestem w stanie podnieść liczbę wyświetleń od 30-120% na dzień (po 3 dniach od zeedytowania filmiku). Nie wstawiałem u siebie nigdy tagów więc przypuszczam że ostatecznie więcej wyświetleń jestem w stanie wygenerować.

Pamiętajmy że im większą mamy liczbę wyświetleń tym większą liczbę otrzymujemy subskrypcji. Sztuczni subskrybenci to nie fani a sztucznie pozyskane wyświetlenia mogą wygenerować bana na adsense.

Umowa będzie robiona na serwisach:
Allegro.pl (ja stawiam aukcję)
Zlecenia.przez.net/ (ty stawiasz aukcję)
Płatność z Góry

200 Przeedytowanych filmików to koszt 25zł

Usługa Zawiera:
Wstawienie Odpowiednio Dopasowanego Opisu (miejsce na opis w 80% będzie wykorzystane)
Wstawienie Odpowiednio Dopasowanych Tagów (miejsce na tagi wypełnione w 90%)
Tworzenie Playlist i Wstawianie Filmików do odpowiednich Playlist

Kontakt:
e-mail: [email protected] a także priv na zarabiam.com praktycznie codziennie zaglądam na serwis i maila.
Po zatwierdzeniu umowy podaje skype lub gg w celu lepszego kontaktu

Jeśli tak się na tym znasz to czemu nie rozwijasz swoich kont na YT??
Jak już pisałem mam 6 miesięczny blok na na zarabianie na moich kontach więc do maja mam wolne Cool


Wypromowanie Kont i Filmów na YouTubie - yazir - 29-03-2014 02:41

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.