Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koparki BitCoin - temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Koparki BitCoin - temat ogólny (/Temat-Koparki-BitCoin-temat-ogolny-83801)



Koparki BitCoin - temat ogólny - Shiroe - 15-01-2014 17:08

Powstaje coraz więcej tematów jaką koparkę kupić myślę, że jeden temat ogólny do pomocy zdecydowanie wystarczy.

Ja zacznę:
334mh/s usb
1,6gh/s usb
5gh/s usb

Ile wyżej wymienione koparki wykopią miesięcznie BTC oraz jakie są ich minimalne ceny?


RE: Koparki BitCoin - temat ogólny - Pixel25 - 15-01-2014 17:42

ceny są różne w zależności od generacji sprzętu, ile bierze prądu itp.
Np. 334mh/s usb za 70-100zl kupisz spokojnie (nawet na allegro były nie tak dawno)
1,6gh/s usb ok. 500-1tyś
5gh/s usb 1,5-2tyś na allegro również była

ceny moga być różne, bo można kupić taką co bierze mało prądu i będzie nieco droższa, abo jakis stary model ale co bierze więcej prądu itp.

Możesz również kupić moc w chmurze, np. masz mój link w podpisie, tam średnio 1ghs to 150zł, jak zarejestrujesz się z refa to pisz na PW wyśle ci linki do wersji moich mobilny stron z notowaniami.