Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zabawna sytuacja kiedy ktoś uwierzy w FAKE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Zabawna sytuacja kiedy ktoś uwierzy w FAKE (/Temat-Zabawna-sytuacja-kiedy-ktos-uwierzy-w-FAKE-83775)



Zabawna sytuacja kiedy ktoś uwierzy w FAKE - lolekxp - 15-01-2014 09:35

Staram się pisać bardzo realistyczne fake, aby ktoś kto pobrał miał działającą aplikacje do pewnego momentu a tak powiedzmy się zaloguje czy połączy lub podłączy ;p to mu sie coś dalej odblokowywuje i daje palec po palcu aż przy końcowym efekcie coś wyskakuje że nie można dokończyć i otwiera sie automatycznie przeglądarka z magicznym linkiem naszym kochanym $$$

Tu pragnę przedstawić zabawną dość sytuacje jak ktoś się koniecznie uwziął na mojego fake i reinstalki frameworków porobił na różnych PCtach a teraz hate2much... Wink

z powodu długości posta zrobiłem screen na 2 razy:
[Obrazek: cz1.jpg]

[Obrazek: cz2.jpg]


RE: Zabawna sytuacja kiedy ktoś uwierzy w FAKE - Arivi - 15-01-2014 14:56

Nisza Ultimate Naruto Lol Jerk
Śmieszna sytuacja ale z drugiej strony nie ma co się dziwić... zapłacił za nisze i teraz próbuje rozwiązać problem.

Teraz tylko zrobić fake stronę na której pisze jak rozwiązać ten problem i link do kolejnego programu Jerk


RE: Zabawna sytuacja kiedy ktoś uwierzy w FAKE - lolekxp - 15-01-2014 16:41

si, altimejt naruto ale pod koniec wrzesnia juz wrzucilem, teraz nisza wypalona, wystarczy sprawdzic wyszukiwarke google, jednak zaslonilem bo zawsze jeszcze cos tam sobie troszku wpada a kto jest kumaty juz dawno wrzucil w pazdzierniku ewentualnie max w grudniu Wink ale nie zabraniam proby przebicia sie w konkurencji jeszcze Big Grin
A z ta stronka to rzeczywiscie, czytasz mi w myslach, ale to program po errorze bedzie na nia przenosil a tam magiczny link, teraz mam takie cos ze pobierasz aplikacje = 1 survey, aplikacja dziala, da sie zalogowac ale jak juz dochodzi do tego calego efektu to wywala blad ze brakuje pliku konfiguracyjnego i otwiera sie automatycznie przegladarka z mirrorem gdzie mozna ja pobrac = 2 survey, i tak mozna w non stop ze czegos brakuje ale mysle ze nikt wiecej niz 2 razy nie pokusi sie, chyba ze totalny desperat juz Lol Cool