Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
znikajace leady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: znikajace leady (/Temat-znikajace-leady-83767)

Strony: 1 2 3


RE: znikajace leady - Vex - 15-01-2014 13:31

(15-01-2014 00:11)MartinS napisał(a):  Pogódź się z faktem, że nie dostaniesz już żadnej wypłaty z Fires.

Pogódź się z faktem, że przeżyjesz zaskoczenie.


Odp: RE: znikajace leady - sqmany - 15-01-2014 19:22

(15-01-2014 00:45)szamot napisał(a):  Jak już Ci kolego leady znikają to wiec że serwis powoli kieruję się do działu -> SCAM.

A Ty zacznij zarabiać na PPA. Jerk2

Głupoty gadasz, w dodatku fires to też pap Wink

Wysłane z mojego telefonu Sony Xperia J ST26i (wygranego na FireGift.pl) przy pomocy TapaTalka


RE: znikajace leady - Majka - 15-01-2014 19:27

(15-01-2014 13:31)Vex napisał(a):  
(15-01-2014 00:11)MartinS napisał(a):  Pogódź się z faktem, że nie dostaniesz już żadnej wypłaty z Fires.

Pogódź się z faktem, że przeżyjesz zaskoczenie.

Jakoś słaby jesteś w zaskakiwaniu Tongue
W ostatnich dniach nikogo nie zaskoczyłeś Tongue

beka


RE: znikajace leady - MartinS - 15-01-2014 21:00

Vex, ludzie zadają milion pytań, mają miliard próśb i czekają na pierdyliard wypłat, a Ty odpisujesz tylko na mój post, po czym nadrabiasz zaległości odpowiadając W KOŃCU łaskawie na wybrane posty i w takim samym stylu jak iCharge, kiedy już sięgało dna. Bilety wyczarterowane?


RE: znikajace leady - JaTuDensze - 15-01-2014 23:38

Dziwne mi też ponad 100 zł zniknęło ^^ w stopce jest 1200+ a w statystykach mam 1102,5 zł ^^ Coś tu jest nie halo i to leady uciekły z tego na czym już nie zarabiam ^^
[Obrazek: tco21]
@edit nieważneBig Grin


RE: znikajace leady - szamot - 16-01-2014 00:53

No to czekamy na to zaskoczenie panie Rafale, bo zaskoczeniem nie powinna być wypłata która zarobilem a Wy mi jej nie zrealizowaliście gdyż to Wasz obowiązek. pokerface


RE: znikajace leady - Vex - 16-01-2014 01:21

(15-01-2014 21:00)MartinS napisał(a):  Vex, ludzie zadają milion pytań, mają miliard próśb i czekają na pierdyliard wypłat, a Ty odpisujesz tylko na mój post, po czym nadrabiasz zaległości odpowiadając W KOŃCU łaskawie na wybrane posty i w takim samym stylu jak iCharge, kiedy już sięgało dna. Bilety wyczarterowane?

Nic nie łaskawie, skoro zauważyłeś te miliony pytań bo jesteś tak bystry to i zapewne zauważyłeś, że są one tylko o jednym "kiedy wypłaty". Wytłumacz mi po co mam ciągle pisać, że wypłaty będą jak otrzymamy $ od operatorów bo nie rozumiem tego.

(16-01-2014 00:53)szamot napisał(a):  No to czekamy na to zaskoczenie panie Rafale, bo zaskoczeniem nie powinna być wypłata która zarobilem a Wy mi jej nie zrealizowaliście gdyż to Wasz obowiązek. pokerface

Zaskoczenie dla tych co twierdzą, że Fires się zwija.


RE: znikajace leady - jakuba - 16-01-2014 01:34

(16-01-2014 01:21)Vex napisał(a):  
(15-01-2014 21:00)MartinS napisał(a):  Vex, ludzie zadają milion pytań, mają miliard próśb i czekają na pierdyliard wypłat, a Ty odpisujesz tylko na mój post, po czym nadrabiasz zaległości odpowiadając W KOŃCU łaskawie na wybrane posty i w takim samym stylu jak iCharge, kiedy już sięgało dna. Bilety wyczarterowane?

Nic nie łaskawie, skoro zauważyłeś te miliony pytań bo jesteś tak bystry to i zapewne zauważyłeś, że są one tylko o jednym "kiedy wypłaty". Wytłumacz mi po co mam ciągle pisać, że wypłaty będą jak otrzymamy $ od operatorów bo nie rozumiem tego.

(16-01-2014 00:53)szamot napisał(a):  No to czekamy na to zaskoczenie panie Rafale, bo zaskoczeniem nie powinna być wypłata która zarobilem a Wy mi jej nie zrealizowaliście gdyż to Wasz obowiązek. pokerface

Zaskoczenie dla tych co twierdzą, że Fires się zwija.


Wszystko rozumiem, tylko nie każ nam czekać wieczność..


RE: znikajace leady - lodzik496 - 16-01-2014 01:38

(16-01-2014 01:34)jakuba napisał(a):  
(16-01-2014 01:21)Vex napisał(a):  
(15-01-2014 21:00)MartinS napisał(a):  Vex, ludzie zadają milion pytań, mają miliard próśb i czekają na pierdyliard wypłat, a Ty odpisujesz tylko na mój post, po czym nadrabiasz zaległości odpowiadając W KOŃCU łaskawie na wybrane posty i w takim samym stylu jak iCharge, kiedy już sięgało dna. Bilety wyczarterowane?

Nic nie łaskawie, skoro zauważyłeś te miliony pytań bo jesteś tak bystry to i zapewne zauważyłeś, że są one tylko o jednym "kiedy wypłaty". Wytłumacz mi po co mam ciągle pisać, że wypłaty będą jak otrzymamy $ od operatorów bo nie rozumiem tego.

(16-01-2014 00:53)szamot napisał(a):  No to czekamy na to zaskoczenie panie Rafale, bo zaskoczeniem nie powinna być wypłata która zarobilem a Wy mi jej nie zrealizowaliście gdyż to Wasz obowiązek. pokerface

Zaskoczenie dla tych co twierdzą, że Fires się zwija.


Wszystko rozumiem, tylko nie każ nam czekać wieczność..

A czy to od niego zależy, kiedy dostaną kasę? facepalm


RE: znikajace leady - jakuba - 16-01-2014 01:39

(16-01-2014 01:38)lodzik496 napisał(a):  
(16-01-2014 01:34)jakuba napisał(a):  
(16-01-2014 01:21)Vex napisał(a):  
(15-01-2014 21:00)MartinS napisał(a):  Vex, ludzie zadają milion pytań, mają miliard próśb i czekają na pierdyliard wypłat, a Ty odpisujesz tylko na mój post, po czym nadrabiasz zaległości odpowiadając W KOŃCU łaskawie na wybrane posty i w takim samym stylu jak iCharge, kiedy już sięgało dna. Bilety wyczarterowane?

Nic nie łaskawie, skoro zauważyłeś te miliony pytań bo jesteś tak bystry to i zapewne zauważyłeś, że są one tylko o jednym "kiedy wypłaty". Wytłumacz mi po co mam ciągle pisać, że wypłaty będą jak otrzymamy $ od operatorów bo nie rozumiem tego.

(16-01-2014 00:53)szamot napisał(a):  No to czekamy na to zaskoczenie panie Rafale, bo zaskoczeniem nie powinna być wypłata która zarobilem a Wy mi jej nie zrealizowaliście gdyż to Wasz obowiązek. pokerface

Zaskoczenie dla tych co twierdzą, że Fires się zwija.


Wszystko rozumiem, tylko nie każ nam czekać wieczność..

A czy to od niego zależy, kiedy dostaną kasę? facepalm

Na pewno nie od Ciebie.