Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wplatomaty izzykonto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: wplatomaty izzykonto (/Temat-wplatomaty-izzykonto-83741)

Strony: 1 2


wplatomaty izzykonto - exxthc - 14-01-2014 18:09

Cześć! Mam takie szybkie pytania, jesli zalozylem rachunek w mbanku(Izzykonto) do tego zamowilem karte debetowa, to jak wyglada wplacanie pieniedzy na konto? Mozna uzywac wplatomatow? Jesli tak to tylko tych w mbanku czy mozna uzyc np. wplatomatu BZWBK. Poleca reputy Smile


RE: wplatomaty izzykonto - jasmin - 15-01-2014 12:01

Możesz spokojnie wpłacać we wpłatomatach mBanku. Tutaj możesz sprawdzić najbliższy: http://www.mbank.pl/o-nas/kontakt/lokalizacja/
Z tego, co wiem, nie można wpłacać pieniędzy we wpłatomatach innych banków, niż Twój.


RE: wplatomaty izzykonto - exxthc - 15-01-2014 14:57

Dziekuje, a jak jeszcze mozna tam wplacic kase? Mozna wplacic w placowce kazdego innego banku czy jedynie mbanku? Jedyne co dla mnie jest dostepne to chyba poczta Tongue


RE: wplatomaty izzykonto - jasmin - 15-01-2014 15:55

Na stronie mBnaku nic nie wspominają o koncie izzy (http://www.mbank.pl/pomoc/info/konta/wpaty-i-wyplaty-gotowkowe-w-placowkach-multibanku.html ). Posiadacze innych typów mogą wpłacać i wypłacać również w Multibanku... Jeśli masz blisko, możesz się dopytać w oddziale/mKiosku.

Poczta sobie liczy za przelewy, no i idą one 2-3 dni...


RE: wplatomaty izzykonto - Madroxx - 15-01-2014 16:19

Możesz wpłacać innym banku ale nie bardzo się opłaca:

np. w PKO przelew 10zł

W Spółdzielczym 2,50zł a poczcie też chyba 2,50 ale tak jak pisał jasmin trzeba czekać 3 dni.

Multibank jest pod mBankiem więc u nich tez możesz wpłacać bez żadnych opłat.


RE: wplatomaty izzykonto - jasmin - 15-01-2014 16:56

Ogólnie wpłaty w okienkach, zwłaszcza na rachunek w innym banku są obłożone opłatami. Wiem, że klienci ING chodzą do BZW BK, bo taniej wpłacają tam pieniądze na rachunek w ING Lol


RE: wplatomaty izzykonto - krzysio3001 - 15-01-2014 20:25

Można jeszcze korzystać bez prowizji z urządzeń Euronetu Wink


RE: wplatomaty izzykonto - exxthc - 16-01-2014 18:25

Jestescie pewni ze w spoldzielczym moge wejsc i wplacic kase za 2.5zl i bedzie w ten sam dzien? xd


RE: wplatomaty izzykonto - dawidpg - 17-01-2014 18:33

1. sprawdź sobie cennik danego banku spółdzielczego który masz obok siebie
2. jeżeli wpłacisz przed 1 sesją elixir to na 99,9% forse będziesz miał tego samego dnia Smile


RE: wplatomaty izzykonto - exxthc - 18-01-2014 22:46

w poniedzialek pojde zobaczyc na poczte albo do tego banku spoldzielczego Big Grin Rozumiem ze bede potrzebowal tylko kasy i numeru rachunku tak? srry ze tak glupie pytania Sad