Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jakiego buxa najlepiej zainwestować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: W jakiego buxa najlepiej zainwestować (/Temat-W-jakiego-buxa-najlepiej-zainwestowac-83719)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


W jakiego buxa najlepiej zainwestować - b2neobux - 14-01-2014 13:10

Witam mam do dyspozycji 500zł.
Chciałbym się dowiedzieć w jakiego buxa najlepiej zainwestować ?
Najlepiej żeby refy klikały Tongue


RE: W jakiego buxa najlepiej zainwestować - mks22 - 14-01-2014 13:17

Pewnie nie będę oryginalny, ale te pieniądze na pewno inwestowałbym w Wad.ojooo albo PTC Solution. Są to najpewniejsze i najbardziej zaufane buxy, które zapewne przetrwają jeszcze długo. Refy klikają raczej dobrze w obu programach, ale trzeba najpierw zainwestować w konta Premium/Premium+.

Gdybyś miał pytania dotyczące inwestycji, to pisz do śmiało Smile


RE: W jakiego buxa najlepiej zainwestować - Workis - 14-01-2014 13:37

Jak wyżej,
500 zł to około 160$, czyli w wypadku Ojooo wystarcza to na miesieczne premium+ (39$) i pozostaje 120$ na 600 refów (2 x 300 refów). Po kilku miesiącach mogloby to juz wygladac calkiem ciekawie - ilosc refow moglaby byc juz duzo wieksza (maksimum 3000).

Mozesz rowniez zastanowic sie nad inwestycja w buxy oferujace Revenue Shares - np. yougetprofit.com (powolny zwrot inwestycji, ale bux od Twickerz.com - czyli gwarancja, ze sie nie zmyja zbyt szybko ), lub np. Clixsms (dosc nowy bux, dobre warunki i przedewszystkim placi). Na PTCSolution niestety juz aktualnie nie ma Revenue Sharesow, a PTCRS ktory z nich slynal sie zescamil.

Ewentualnie mozesz sprobowac zainwestowac ta kwote inaczej - np. w MMCIS Top 20 Forex, gdzie aktualnie od kilku miesiecy zarabia sie ~10% miesiecznie. Jesli tak dalej by tam im szlo to realne jest osiagniecie ~250% ROI po roku, chociaz to tylko teoria, bo to, ze przez 6 miesiecy zarabiaja po 9,10% miesiecznie nie znaczy, ze kolejne pol roku bedzie rownie owocne. Wink

pozdrawiam


Odp: W jakiego buxa najlepiej zainwestować - Xkr - 15-01-2014 17:56

Najpewniej neobux, zwrot inwestycji po kilku miesiacach

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: W jakiego buxa najlepiej zainwestować - b2neobux - 16-01-2014 13:24

Powiedz mi proszę w związku z ojoo.
Ile masz obecnie refferali i ile generują dziennie.
Rozumiem że masz premium +


RE: W jakiego buxa najlepiej zainwestować - mks22 - 16-01-2014 13:35

Nie wiem, czy do mnie pytanie, czy Workisa, ale ja na Premium + mam obecnie 2921 RR, którzy generuję dziennie około 30$.

Tak to obecnie wygląda:

[Obrazek: a99467ad.jpg]


RE: W jakiego buxa najlepiej zainwestować - b2neobux - 16-01-2014 13:46

Wielkie dzięki.
Zarejestruje się i spróbuję swoich sił.
674$ jak obliczyłem utrzymanie refferali. + 39$/mc~713$ a zarobek 30$*30=900
Czyli mogę powiedzieć że na ''czysto'' masz około 190$/mc
Dobrze kminię Smile


RE: W jakiego buxa najlepiej zainwestować - mks22 - 16-01-2014 13:50

Odpisałem na priv Smile


RE: W jakiego buxa najlepiej zainwestować - b2neobux - 17-01-2014 21:12

54 poleceni wygenerowali 181 klików za około 1$
Reszta czyli 246 śpi. Ale w sumie to jest 1 dzień. Pewnie się rozruszają.

Mam 2 pytanie:
1.Gdzie się odpala autopay, czy trzeba manualnie dla każdego usera
2.Czy wymienia po 3 dniach nieaktywnych jak autopay jest na off ?

W sumie to cholerka Smile
Dla klikających ratio 0.024 centa jakby się utrzymało do powiedzmy 250 to dziennie byłoby 5,32 $
ładnie chyba ogólnie jak na 1 dzień Smile


RE: W jakiego buxa najlepiej zainwestować - mks22 - 17-01-2014 23:28

Ja się nie bawię w żadne autopay i wszystko ładnie wymienia. Nie komplikuj sobie sprawy Big Grin