Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem (/Temat-Na-czym-najwiecej-zarobic-od-zaraz-po-za-PPA-i-inwestowaniem-83706)

Strony: 1 2 3


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - Captain - 15-01-2014 00:12

No ja miałem na myśli właśnie to co piszesz. Z takich sposobów zetknąłem się tylko z subskrypcjami sms i tym podobnymi. Podczas gdy powiedzmy moralnych sposobów, nie bazujących na 'nieświadomości' użytkownika znam sporo. Więc jaka znowu większość?


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - MartinS - 15-01-2014 00:16

To też już napisałem. Znasz sporo takich sposób, jednak na nich nie zarabiasz. Jedynym dochodowym wyjściem jest zajęcie się PPA/CPA(FireCPA - napisałem na poprzedniej stronie o grach i rejestracjach ZA DARMO) i ewentualnie, w akcie desperacji, programy partnerskie(serwisy sms).


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - manetros - 19-01-2014 20:41

Dobrym sposobem na zarobek może być też pisanie tekstów głównie precli i sprzedawaniu ich.
Dobrym polskim serwisem jest http://textmarket.pl/?referral=62ab6b1641cff11f6cdf59a1d18c0dfa który po napisaniu 30tyś znaków oferuje odblokowanie zleceń, na których tak naprawdę więcej zarobimy.


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - 7minutbiznespl - 20-01-2014 00:13

(14-01-2014 23:33)Captain napisał(a):  Bawiłem się już z programami partnerskimi i wiem, że brzmi fajnie, ale tak naprawdę ciężko na nich faktycznie zrobić i udaje się głównie ludziom którzy mają dużą stronę internetową i znajdą program partnerski pasujący do niej tematycznie, albo mają duże doświadczenie w tworzeniu ministron, pozycjonowaniu ich aby były wysoko w google itd.

Z takim podejściem lepiej w ogóle nie brać się za zarabianie w sieci. Nie da się zarabiać "najwięcej, od zaraz, bez inwestowania" i dodaj jeszcze bez poświęcania czasu. Gdyby był na to cudowny sposób, nie siedzielibyśmy na tym forum Smile Pozostaje Ci Lotto, bukmacherka, ruletka...


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - Captain - 20-01-2014 00:35

Bez inwestowania bo żeby zainwestować to trzeba mieć najpierw co. A ja mam tak skromny budżet, że nie pozwala mi nawet na najmniejsze inwestycje. Nie mówiąc już o tym, że na inwestowaniu można też stracić, więc raczej nie warto się w to pakować kiedy nie ma się dostatecznie dużo mamony aby starczyło i na inwestowanie i na inne rzeczy.

A z programami partnerskimi chodziło o to, że próbowałem (dalej próbuje, np teraz mam fanpage i promuje na nim produkty pasujące tematyką do niego), ale prawie nic z tego nie wyszło. Ludzie zwyczajnie jakoś nie chcą kupować. Byłoby super gdyby chociaż 1 na 500 skorzystał, ale nie... nawet tyle nie ma i to pomimo tego, że trafiam do ludzi dla których pasuje to co promuje (jeśli chodzi o ich zainteresowania).


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - 7minutbiznespl - 20-01-2014 00:43

Spoko, ja Cię rozumiem - mam konto na Adsense chyba od 5 lat i jest na nim 20 euro. Olałem to bo szkoda czasu. Wiem, że są ludzie, którzy trzepią na tym nadal kasę, ale mnie wkurza, że napracujesz się, nie trafisz w branżę i jeszcze możesz złamać jakiś pkt regulaminu i po zarobkach. To samo miałem z novem.pl - narobiłem się, a jakiś przygłup nakilkał 20 razy w jedną reklamę i było po zarobkach, dlatego wolę już włożyć kilkadziesiąt-100 zł w coś co mi się sprawdza od roku i nie bawić się w klikanie.


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - dastingo - 21-01-2014 12:38

Cóż, jeśli masz dobry sprzęt to mogę polecić Ci kopanie AltCoinów (Np Dogecoin, Tagcoin, Unobtanium) - Te monety niedługo mogą wyskyrocketować(Dogecoin wzrósł w przeciągu tego tygodnia z 0.00000036btc do 0.00000210! Kupiłem około 17 tys. Doge, 20 zł które zainwestowałem dostałem niemały zwrot, a to wrzuciłem naprawdę śmieszny pieniążek [Ok 100zł w sumie] Po więcej info nt. Altcoinów zapraszam na PW Wink