Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem (/Temat-Na-czym-najwiecej-zarobic-od-zaraz-po-za-PPA-i-inwestowaniem-83706)

Strony: 1 2 3


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - Captain - 14-01-2014 23:14

W Easysub było chyba 2zł. Wiem, że w niektórych jest więcej. Ale 4 czy 5 to też szału nie robi, zwłaszcza jak pomyśleć, że taki użytkownik który się nabierze może stracić nawet grube kilkadziesiąt złotych zanim to powstrzyma.

Po prostu nie chcę zarabiać w taki sposób. Wolę uczciwie, albo przynajmniej nie szkodząc nikomu.


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - MartinS - 14-01-2014 23:20

Większość internetowych sposobów zarabiania polega na nieświadomości użytkownika.
Zawsze możesz spróbować z FireCPA, są tam oferty z grami - user musi założyć konto i zdobyć określony poziom, lub w przypadku innych ofert, po prostu się zarejestrować, za darmo.


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - Bandaid - 14-01-2014 23:23

Cytat:Większość internetowych sposobów zarabiania polega na nieświadomości użytkownika.
Nie. Ile jeszcze osób będzie pisało w ten ograniczony sposób?
Do autora tematu: Sprawdź serwis ClickBank.com, podejrzewam, że może cię zainteresować, można na nim zarobić 5x więcej niż na PPA.


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - Traw3k - 14-01-2014 23:24

W Twoim przypadku najlepsze będą programy partnerskie. Jest ich mnóstwo, wręcz tysiące, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Przykład: ktoś szuka dobrej karmy dla swojego kota, wpisuje zapytania w Google. Ty masz przygotowaną stronę, na której opisujesz karmy dla kotów. Linki do zakupu prowadzą przez program partnerski zooplus, za co dostajesz kilka-kilkanaście procent od sprzedaży.
Pomagasz właścicielowi kota, bo rekomendujesz mu rzetelnie dobrą karmę jednocześnie zarabiając na tym.

Zarobki właściwie nieograniczone, zależne tylko od poświęconego czasu, czasem pomysłu. Smile


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - Captain - 14-01-2014 23:33

Bawiłem się już z programami partnerskimi i wiem, że brzmi fajnie, ale tak naprawdę ciężko na nich faktycznie zrobić i udaje się głównie ludziom którzy mają dużą stronę internetową i znajdą program partnerski pasujący do niej tematycznie, albo mają duże doświadczenie w tworzeniu ministron, pozycjonowaniu ich aby były wysoko w google itd.


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - Bandaid - 14-01-2014 23:37

No, bo jak już mowa o tym co jest większością w zarabianiu w internecie, to na pewno większość metod wymaga pozycjonowania.... Przed tym raczej nie uciekniesz, chyba, że zająłbyś się Media Buyingiem ale na to potrzeba pieniędzy.


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - Tidus - 14-01-2014 23:41

Może coś z allegro? Polecam poradnik surfera - http://zarabiam.com/Temat-PORADNIK-Zarabianie-na-Allegro-ok-1000-PLN-miesiecznie-i-w-gore-D-59934


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - MartinS - 14-01-2014 23:50

Bandaid, napisałem 'Większość' nie 'Wszystkie'. Jeśli chodzi o internetowe sposoby na zarobek, jakich jest w stanie się podjąć twórca tematu, mój tekst jest jak najbardziej trafiony.

@UP
Sprzedaż oraz typowy reselling to dobra sprawa, jednak na dłuższą metę, potrzebna jest Działalność Gospodarcza.


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - Captain - 14-01-2014 23:54

@UP: Ale jaka znowu większość? Oni mają rację. Spotkałem się już łącznie z około 20-30 różnego rodzaju sposobami zarabiania w internecie i tylko może z 3-4 z nich były nieuczciwe, albo podejrzane.


RE: Na czym najwięcej zarobić od zaraz, po za PPA i inwestowaniem - MartinS - 15-01-2014 00:04

Nie zrozumiałeś. Nieświadomość użytkownika to nie oszustwo. W każdym* serwisie tego typu jest regulamin, określający jasno naliczanie(w przypadku SMS, SMS MT itp) opłat, z którymi user nieświadomie się godzi. Czemu? Ponieważ NIKT nie czyta regulaminów, dzięki czemu wiele serwisów na tym zarabia i działa legalnie, o ile nie przekroczą granicy prawnej. Zarabianie w ten sposób nie jest nieuczciwe, tylko niemoralne.



* - prawie każdym