Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA Journey - Zdanu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPA Journey - Zdanu (/Temat-PPA-Journey-Zdanu-83696)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: PPA Journey - Zdanu - Qwik - 15-01-2014 19:55

Super,esktra,hiper,mega,cool

Dasz reputa?


RE: PPA Journey - Zdanu - Coristo - 15-01-2014 20:16

(15-01-2014 19:34)nasgaroth napisał(a):  Powodzenia w Twojej przygodzie Wink
Kilka pytań:
1. Używasz content lockera?
2. Promujesz tylko na Youtube? Będziesz pozycjonował? Nie myślałeś o promocji w innych serwisach społecznościowych?
3. Ile nisz docelowo planujesz , do każdej robisz po 1 filmie? Każdy film na innym koncie?
4. Domena .com i płatny hosting? Czy blogger?
1. Aktualnie nie
2. W tej chwili YT + jakieś tam drobne linkowanie. Social Media się wdroży trochę później
3. No limit, każda nisza posiada minimum 1 filmik | Tak
4. Domena .com i płatny host (szkoda czasu na bloggera)

(15-01-2014 19:42)Bandaid napisał(a):  Ładne grafiki to i dziennik się miło czyta Smile Powodzenia, bo będzie ci potrzebne jako, że YT ostatnio nie cacka się z blackhatowymi filmami ( a chyba takie tworzysz). Także powodzenia jeszcze raz Smile
Nigdy nie miałem problemu z filmami na YT. Troche blackhatu jest Lol

(15-01-2014 19:52)sqmany napisał(a):  Powodzonka życzę. Wink
Mam pytanie zarabiasz ogólnie na wszystkich, czyli standardowo angielski blog, czy może zrobiłeś bloga pod specjalny kraj?
W chwili obecnej blog jest standardem. Jak złapie coś konkretniejszego to zrobię lay z content lockerem.

(15-01-2014 19:55)Qwik napisał(a):  Super,esktra,hiper,mega,cool

Dasz reputa?
Nope beka



[Obrazek: kmbp.jpg]

Miałem trochę czasu wolnego na zawodowych to popracowałem głównie nad backlinkami. Wgrane wczoraj filmy są już na 1 stronie. Myślę, że jutro wrzucę już pliki na FireCash'a i podlinkuje je w postach na blogu.


RE: PPA Journey - Zdanu - Lesek - 15-01-2014 21:57

Super dziennik, życzę powodzenia, wysokich zarobków nie muszę bo wszystko idzie pełną parą i to kwestia czasu.
Jak wpadną pierwsze leady to oczywiście się pochwalisz? Smile
Wrzucasz na VPS w celu uniknięcia banów na IP? Jak to działa bo jestem w tej kwestii blady.

Pozdrawiam.
Rób zielony papier, rób Jerk


RE: PPA Journey - Zdanu - Coristo - 15-01-2014 22:57

(15-01-2014 21:57)Lesek napisał(a):  Super dziennik, życzę powodzenia, wysokich zarobków nie muszę bo wszystko idzie pełną parą i to kwestia czasu.
Jak wpadną pierwsze leady to oczywiście się pochwalisz? Smile
Wrzucasz na VPS w celu uniknięcia banów na IP? Jak to działa bo jestem w tej kwestii blady.

Pozdrawiam.
Rób zielony papier, rób Jerk

Wolę zrobić 1 raz wrzutkę na VPS'a z prędkością 50kb/s niż reuploadować codzinnie z mojego PC. Jak będe miałwszystkie filmy na VPSie to 2sek i materiał jest na YT Wink

Jak podkleję linki z ofertami firecash'a to w podsumowaniu pojawi się dodatkowa informacja o zarobki


RE: PPA Journey - Zdanu - sedor - 15-01-2014 23:23

ale pamiętaj o tym, aby przed reuploadem wygenerować nowy plik video, inaczej YT wychwyci, że to duplikat usuniętego filmu, powodzenia!


RE: PPA Journey - Zdanu - Coristo - 15-01-2014 23:57

(15-01-2014 23:23)sedor napisał(a):  ale pamiętaj o tym, aby przed reuploadem wygenerować nowy plik video, inaczej YT wychwyci, że to duplikat usuniętego filmu, powodzenia!

Ta o hashach pamietam. Mam do tego narzędzie Tongue


RE: PPA Journey - Zdanu - Coristo - 16-01-2014 23:55

[Obrazek: i2dh.jpg]

Praktycznie to samo co wczoraj. Większość filmów już jest top3. Kupiłem na fiverze narracje pod moje filmy Wink


RE: PPA Journey - Zdanu - patryk0407 - 17-01-2014 17:57

Dużo Ci pomógł ten VideoBay? Smile
I ile już masz na filmach wyśw. like etc. że są w top3? Smile


RE: PPA Journey - Zdanu - Coristo - 17-01-2014 18:00

(17-01-2014 17:57)patryk0407 napisał(a):  Dużo Ci pomógł ten VideoBay? Smile
I ile już masz na filmach wyśw. like etc. że są w top3? Smile

Filmy maja po ~4k viewsow i po 30-100 lajkow. Konkurencja jest przesuwana w dół lub też na bok Jerk

W weekendy z racji, że siedzę na PC od 6 rano to będą 2 aktualizacje. Jutro planuje około 16h pracy nad blogiem


RE: PPA Journey - Zdanu - patryk0407 - 17-01-2014 20:19

I pisz ile $ dziennie masz, clicków itp. jak możesz Smile