Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze propozycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze propozycje (/Temat-Wasze-propozycje-83693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wasze propozycje - eforsa - 08-04-2014 10:30

(08-04-2014 08:26)themate0 napisał(a):  oczywiście, używam tego, lecz dodawanie nowego kodu do każdego odcinka/filmu może być czasochłonne, a dzięki udoskonalonym statystykom byśmy wiedzieli skąd dokładnie wpadł lead Smile

Planujemy również dodać do Kreatorów (poczynając od HDvod a następnie przy każdym kolejnym wdrożeniu) ilość leadów pozyskaną przez każdy link w kreatorze. To chyba będzie idealne rozwiązanie dla wszystkich Partnerów.

Co więcej... w każdym kolejnym PP wszystkie linki - nawet te generowane automatycznie trafią na listę do kreatora i będzie można edytować dowolne elementy dla wybranych materiałów oraz podglądać ilość leadów pozyskaną przez dany materiałSmile

+ przy kolejnych wdrożeniach planujemy już udostępniać możliwość wyboru modelu płatności dla tego PP (2 warianty subskrypcji, płatność SMS oraz w przyszłości 2-ga płatność SMS o obniżonej wartości - testujemy ten model). Będzie można płynnie przejść między modelami płatności i przetestować wszystkie - przy zmianie modelu płatności NIE trzeba zmieniać linków materiałów reklamowych - wszystko będzie płynne i automatyczne.

Czy takie rozwiązanie jest dla Was satysfakcjonujące?
Macie inne propozycje rozwiązania? Proszę o konkretne sugestie


RE: Wasze propozycje - milosz998 - 08-04-2014 22:57

Płatność o obniżonej wartości to pierwsze co wprowadźcie Big Grin Do wyboru, albo większa stawka (trudniej o leada), albo mniejsza (łatwiej o leada).


RE: Wasze propozycje - sqmany - 09-04-2014 19:14

Proponuje możliwość automatycznego generowania kodu referencyjnego, nie chodzi mi tutaj o nazwę lecz o sam kod który ma się składać z liter i liczb Wink
Aha no i oczywiście proponuje dokładne statystyki ze źródłami leadów, myślę ,że byłby to wygodniejszy sposób na sprawdzenie z jakiej niszy dany lead wpadł Smile
@Edit
I jeszcze przypomniałem sobie o takiej pobocznej propozycji.
Zauważyłem ,że jest tu temat ogólnej dyskusji na temat programu HDPlayer.pl, HDVod.pl i innych programów, ale nie ma wątku na temat ogólnej dyskusji wszystkich programów Eforsy, czyli temat "Eforsa - Ogólna dyskusja"
Może by taki założyć? :]


RE: Wasze propozycje - [email protected] - 12-04-2014 12:52

Watpie by chcieli, bo wiele maja pewnioe skarg a i tak nie odpisuja. Mam 2 znajomych co sa, wysylaja i jest zero odzewu Smile)))

a u mnie dzisiaj kolejna zenua ;/

[Obrazek: stat.jpg]

EDIT: problem odnaleziony, jeśli ma ktoś problem z filmami (SŁABY TARGET). CHĘTNIE POMOGĘ za rejestrację z mojego refa!
Smile) 1h i 2 aktywacje po naprawieniu problemu

PROBLEM LEŻY PO IFRAME playera (więcej po priv)


RE: Wasze propozycje - umarloczek - 15-04-2014 15:15

Czy można wprowadzić zmiany w iframe'ach z playhd lub freehd aby można było samemu ustawić czas trwania filmu w migawce/zajawce?


RE: Wasze propozycje - [email protected] - 16-04-2014 04:31

ma racje umarloczek Tongue przez to ze tam jest 9-14 sekund nikt nie kupuje Tongue i byl blad z facebookiem


RE: Wasze propozycje - kierownik - 30-04-2014 17:58

Dodajcie jakiś PP skupiający się na serialach online. Ale żeby baza seriali była stale aktualizowana, coś jak iitv.info. Miło byłoby gdyby w PP można było podpiąć swoją domenę na zasadzie "white label", czyli nie jako przekierowanie.


RE: Wasze propozycje - themate0 - 05-05-2014 16:02

mam propozycje ciekawego programu, który można wykorzystać na kilka sposób i kierować się do dowolnej grupy wiekowej, a mianowicie:

wprowadźcie program, w którym będziemy mogli pisać sobie artykuły o dowolnej treści, coś na podobie programu z HOTCASH

była by możliwość nadania w kreatorze:

1) Nazwy tematu.
2) Pokazanej treści za darmo ( zachęcała by do odblokowania reszty, oczywiście za SMS).
3) Ukryta treść.


myślę, że ten program byłby najbardziej legalny z tych wszystkich, gdyż osoba dostaje to czego oczekuje, a taki program można wykorzystać na tysiące sposobów Smile

ps. najlepiej jakby się pojawił przed wakacjami, o ile się pojawi Big Grin


RE: Wasze propozycje - [email protected] - 05-05-2014 20:34

Mogła By Płatność Wyjść


RE: Wasze propozycje - eforsa - 26-05-2014 11:25

W najbliższym czasie wdrożymy 2 nowe PP:
1. Stream z czatem (wersja dla 18+)
2. Nowy PP pod kątem download / pobieranie plików

Czy macie jakieś własne sugestie, propozycje, oczekiwania wobec nowych PP?