Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze propozycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze propozycje (/Temat-Wasze-propozycje-83693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wasze propozycje - Doragon - 19-02-2014 21:22

Konkurencja ma fajny program giftkody minecraft.
Nie wiem czy to ściema z tymi kodami ale jest ciekamy.
Chętnie bym po promował taki program.

Mój wpis LINK


RE: Wasze propozycje - Damascenon - 19-02-2014 23:17

Eforsa na wprowadza sciemy tylko real coonect

Wyslane z mojego hujałeja G pinscet 10 lub sms (zalezy od kraju w ktorym obecnie przebywam)


RE: Wasze propozycje - tomx1 - 25-02-2014 14:09

eseks.pl - zmienić tryb płatności na sms bo ta subskrypcja nie konwertuje niestety.


RE: Wasze propozycje - ololo - 28-02-2014 22:13

http://idownload.com.pl/download/

zróbcie kopię tego z freebiz. zarobimy razem więcej.

program z plikami może mieć naprawdę większą konwersję niż pobierzpliki, chociaż oczywiście ten jest i tak bardzo dobrze skonstruowany.


RE: Wasze propozycje - szykiryki - 28-02-2014 22:16

@ololo, eforsa wspominała, że pracuje nad programem pliki (innym niż pobierzpliki.pl), więc pewnie w najbliższym czasie coś się pojawi Smile


RE: Wasze propozycje - hunterpl444 - 10-03-2014 09:38

JA chciałbym żeby coś zrobili z HDplayerem konwersja spadła mi o 80 % po zmianie nie idzie zarobić godziwych pieniędzy


RE: Wasze propozycje - suchy0001 - 17-03-2014 15:27

Dawno nie bylo propozycji więc dodam coś od siebie.
Proponuję aby wprowadzić możliwość wyboru stawki albo stworzyć oddzielny adres pod niższą stawkę.
Trudno dzisiaj wyłapać kogos kto ma 30 zł na koncie i w dużej mierze aktywacje przepadają. Delikwent mógłby aktywować np juz od 15 netto czyli 18 zl brutto tak jak playhd
konwersja byłaby wieksza przy czy dla nas przypadałoby 6 zł prowizji.
Tą samą metodą promocji dałoby się zarobić wiecej z racji tego, że aktywacje nie przepadałyby tak jak przy stawce 30.75 zł.


edit:tylko niech mi nikt nie mówi że po co po co przeciez jest playhd.no jest ale z subskrypcją wiec razem z pinem przychodzi kwota aktywacji.sms premium zrobiłby tu zajebistą konwersję


RE: Wasze propozycje - themate0 - 07-04-2014 22:56

Droga eforso, dlaczego nie możecie wprowadzić dokładnych statystyk, takich jak ma fires lub miało easysub?? Co stoi wam na przeszkodzie, skoro to przyniosło by same korzyści???

Wtedy bylibyśmy w 100% pewni z czego wpadają nam leady, a tak to musimy się domyślać lub przeliczać wizyty na stronie w aktywacje.


RE: Wasze propozycje - eforsa - 08-04-2014 07:33

(07-04-2014 22:56)themate0 napisał(a):  Droga eforso, dlaczego nie możecie wprowadzić dokładnych statystyk, takich jak ma fires lub miało easysub?? Co stoi wam na przeszkodzie, skoro to przyniosło by same korzyści???

Wtedy bylibyśmy w 100% pewni z czego wpadają nam leady, a tak to musimy się domyślać lub przeliczać wizyty na stronie w aktywacje.

Statystyki szczegółowe wprowadziliśmy już ponad miesiąc temu.

* Należy stworzyć unikalny kod w Państwa panelu w zakładce KODY:
http://panel.eforsa.pl/codes


[Obrazek: JrBWKwG.png]

- Wprowadź nazwę (dowolna)
- Wybierz Program Partnerski (można pozostawić opcję WSZYSTKIE)
- Wprowadź nazwę kodu (dowolna)

* Po utworzeniu kodu przejdź do zakładki MATERIAŁY
http://panel.eforsa.pl/materials


* Wybierz utworzony KOD (potwierdź na ZMIEŃ)
- zostaną wygenerowane unikalne kody materiałów dla utworzonego kodu

* Statystyki śledzimy w zakładce STATYSTKI:
- należy wybrać w filtrach nazwę utworzonego KODU, który chcemy śledzić!


RE: Wasze propozycje - themate0 - 08-04-2014 08:26

oczywiście, używam tego, lecz dodawanie nowego kodu do każdego odcinka/filmu może być czasochłonne, a dzięki udoskonalonym statystykom byśmy wiedzieli skąd dokładnie wpadł lead Smile