Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze propozycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze propozycje (/Temat-Wasze-propozycje-83693)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Wasze propozycje - Critical - 06-06-2015 20:07

(06-06-2015 20:01)selfie napisał(a):  
(06-06-2015 19:57)Critical napisał(a):  Eforsa nie bardzo się przyczynia do zmian.

Chyba żartujesz... jeśli napiszesz do nich z konkretnym problemem to na pewno go naprawią Wink

Naprawić owszem, ale prosić ich o dodanie czegoś nowego, to już graniczy z cudem.


RE: Wasze propozycje - selfie - 06-06-2015 20:21

(06-06-2015 20:07)Critical napisał(a):  
(06-06-2015 20:01)selfie napisał(a):  
(06-06-2015 19:57)Critical napisał(a):  Eforsa nie bardzo się przyczynia do zmian.

Chyba żartujesz... jeśli napiszesz do nich z konkretnym problemem to na pewno go naprawią Wink

Naprawić owszem, ale prosić ich o dodanie czegoś nowego, to już graniczy z cudem.

Źle się wyraziłem. Jeśli widzisz że np. Czas w playerze leci dalej w momencie pojawienia się okienka z płatnościami i wiesz że to zmniejsza konwersję, wystarczy napisać na email i na pewno to zmienią i wprowadzą.


RE: Wasze propozycje - namo - 08-06-2015 08:12

Największym bublem nowego programu allpayer jest komunikat "Podaj swój numer telefonu:". Każdy leming internetowy otarł się o rady "nie podawaj numeru telefonu" a tutaj twórca kreacji ewidentnie zachęca do "podania numeru telefonu", wtedy "ofierze" zapala się lampeczka a skuteczność programu liże muł w Wiśle.

Robiłem testy A/B z których wyszło, że zdanie "Podaj swój numer telefonu:" psuje konwersje. Kto by chciał zamiast 10 aktywacji mieć 22?


RE: Wasze propozycje - Voldir - 08-06-2015 08:21

Osobiście słowo: wpisz - kojarzy mi się bardziej negatywnie niż podaj. Bo samo wpisz znaczy: "zapisz się", "wpisz się do subskrypcji", gdzie ciężko się "wypisać". Wiem, że wystarczy wysłać esa, ale wiemy dobrze jak to jest z tym spamem na tel i subskrypcjami na e-mailu. To się ludziom bardzo źle kojarzy. Smile

Każdy by chciał mieć więcej aktywacji, ale niestety. Trzeba to zaakceptować, albo przejść na premium.

Z czym porównywałeś zdanie: "Podaj swój numer telefonu:" ??

To w ogóle nie o to chodzi. Leadmore również ma zdanie: "Podaj numer telefonu", a źle ludziom się zarabia na streamie? Tu jest problem z tym, co pojawia się w sąsiedztwie tego: "podaj numer telefonu". Na LM jest kozackie rozwiązanie, żeby podać numer, bo niby serwer ze względu na obciążenia pozwala oglądać tylko zarejestrowanym/uwierzytelnionym użytkownikom. O to chodzi w tym wszystkim. Poza tym na LM czy firesubie, nie trzeba podawać adresu e-mail, co wydaje mi się, że na eforsie psuje też troszkę efekt i konwersja spada. Jak to rozwiązać? Informacją, że serwer jest zbyt obciążony i wymaga rejestracji numerel tel. To wszystko Smile


RE: Wasze propozycje - namo - 08-06-2015 09:09

Tutaj http://goo.gl/lTN3py mają zajebiste rozwiązanie. Ta kreacja ma konwersję 20% ale brak odnowień.


RE: Wasze propozycje - Voldir - 08-06-2015 09:31

Właśnie widziałem to już parę razy jak buszowałem po necie. Oni nie działają osobno? Którego serwisu to jest program?

Na jednej ze stron też widziałem zajebiste rozwiązanie. Pokazałbym Ci, ale to było jakiś czas temu i nie znam adresu strony. Był niby film do oglądnięcia a na jego miejscu formularz: login, hasło, adres e-mail i pustak troszkę niżej Big Grin

Nie wiem, czy to zgodne z regulaminem??

Edit. Nastąpiła mała zmiana w formularzu. Widać, że forum czytają i są otwarci na udoskonaleniaSmile

[Obrazek: qVnhFQy.png]


RE: Wasze propozycje - Juhas - 09-06-2015 20:59

Dlaczego nie ma automatycznie zaznaczone akceptuje regulamin?


RE: Wasze propozycje - Voldir - 10-06-2015 18:11

Napiszę do eforsy w tej sprawie e-mail. Ostatnio spełniali dość szybko Moje prośby to i może teraz też zareagują Smile


RE: Wasze propozycje - eforsa - 10-06-2015 20:09

(09-06-2015 20:59)Juhas napisał(a):  Dlaczego nie ma automatycznie zaznaczone akceptuje regulamin?

Jest to zabronione przez operatorów i firmy pośredniczące w płatnościach MO oraz MT. Dodatkowo stwarza duże możliwości do nadużyć.


RE: Wasze propozycje - Voldir - 10-06-2015 20:41

No to sprawa wyjaśniona Smile