Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oszustwo (/Temat-Oszustwo-83684)

Strony: 1 2 3


Oszustwo - Kuba403 - 13-01-2014 19:42

Witam na swoim koncie posiadałem 2500 pkt wygrałem słuchawki na restocku pochwaliłem się wygraną na czacie i moderator pod nickiem "Norbi" odebrał mi nick cytuję "Ponieważ twoi poleceni są fałszywi" słucham ???
Reklamowałem FG na forach stronach i co odebraliście mi punkty ??? odradzam korzystania z tego serwisu jestem rozczarowany....
Żadnych dowodów Sad


Zdjęcie....

Zdjęcie


RE: Oszustwo - Nortix - 13-01-2014 20:11

Takie sprawy załatwia się na tym forum http://firegifts.pl/forum/ A ten dział na zc bardziej służy do informowania użytkowniku co się dzieje z serwisem a nie do załatwiania takich spraw.


RE: Oszustwo - Kuba403 - 13-01-2014 20:14

(13-01-2014 20:11)Nortix napisał(a):  Takie sprawy załatwia się na tym forum http://firegifts.pl/forum/ A ten dział na zc bardziej służy do informowania użytkowniku co się dzieje z serwisem a nie do załatwiania takich spraw.

Dobrze przepraszam po prostu byłem oburzony oszustwem ze strony serwisu.


RE: Oszustwo - sqmany - 13-01-2014 20:15

Przecież on żartował, on nawet nie ma uprawnień do odbierania GP.

Wysłane z mojego telefonu Sony Xperia J ST26i (wygranego na FireGift.pl) przy pomocy TapaTalka


RE: Oszustwo - Kuba403 - 13-01-2014 20:17

(13-01-2014 20:15)sqmany napisał(a):  Przecież on żartował, on nawet nie ma uprawnień do odbierania GP.

Wysłane z mojego telefonu Sony Xperia J ST26i (wygranego na FireGift.pl) przy pomocy TapaTalka

Słucham ? to chamskie, że wypierasz się tego oszustwa.
Lepiej powiedz prawdę.


RE: Oszustwo - MacieG - 13-01-2014 20:18

Potwierdzam że to oszuści.
Działałem na serwisie od początku.
W pierwszym restocku wygrałem pendrive.
DO TEJ PORY NIE PRZYSZEDŁ.
Na chacie zwalają na pocztę...
Bezsens Smile
Nie pooooooooolecam


RE: Oszustwo - myslogirl - 13-01-2014 20:33

Aha. Więc dziesiątkom osób doszły nagrody, a do Ciebie nie doszła i dlatego ta strona to oszustwo... hm.

Seems legit.


RE: Oszustwo - MacieG - 13-01-2014 20:36

Hmm 30 osobą doszło a 5 nie.
I co teraz? 5 osób jest w dupie bo nie ma nagrody?
Jak byś pracował w firmie i byś nie dostał wypłaty a inni by dostali to był byś happy? -_-


RE: Oszustwo - Norbi44 - 13-01-2014 20:39

Kuba403, a to dziwne bo jak widzę że byłeś niezalogowany i jeszcze specjalnie założyłeś konto tutaj na forum aby to napisać?
Czyży to ten nasz haker/spamer co namolnie zakłada konta i spamuje?


RE: Oszustwo - Kuba403 - 13-01-2014 20:42

(13-01-2014 20:39)Norbi44 napisał(a):  Kuba403, a to dziwne bo jak widzę że byłeś niezalogowany i jeszcze specjalnie założyłeś konto tutaj na forum aby to napisać?
Czyży to ten nasz haker/spamer co namolnie zakłada konta i spamuje?



A ty jak zwykle najwięcej wiesz tak ? byłem niezalogowany ponieważ jak zostałem oszukany nie miałem zamiaru wchodzić na tą stronę facepalm
Może wróć do tematu i odpowiedz facepalm

Jaki haker ? jaki spamer ? szkoda mi takich ludzi jak ty.