Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do PPA - Dziennik [FC] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Powrót do PPA - Dziennik [FC] (/Temat-Powrot-do-PPA-Dziennik-FC-83663)

Strony: 1 2


Powrót do PPA - Dziennik [FC] - Tidus - 13-01-2014 16:10

Siema.
Pierw krótko opiszę poprzednią próbę, bardzo udaną, lecz zabrakło motywacji do dalszej pracy. Po pierwszym miesiącu pracy wypłaciłem 200$, a więc bardzo dobrze, drugi miesiąc jeszcze lepszy 335$, lecz po sierpniu kanał YT został usunięty, motywacji zabrakło, lecz kasa dalej wpadała i to bardzo intensywnie. Widząc, że nic nie robiąc kasa ciągle leciała odechciało mi się całkowicie pracy i po pół roku wracam. Przez pierwsze 3 miesiące, od 1.06 do 31.08 udało mi się zarobić ponad 2 000zł!

Plany na dzień pierwszy:
  • Aktualizacja WordPressa, pluginów itd.
  • Pobranie oraz instalacja potrzebnych programów (VB, Sandbox, GSA, u2bviewer itd.
  • Utworzyć nowe konta (u2bviews, youtube, addmefast)
  • Szukanie nisz
    Skromnie, żeby mi się nie odechciało

Serwisem, w którym zarabiam jest FireCash.


RE: Powrót do PPA - Dziennik [FC] - Tidus - 13-01-2014 21:35

Dzień pierwszy:
  • Aktualizacja WordPressa, pluginów itd.
  • Pobranie oraz instalacja potrzebnych programów (VB, Sandbox, GSA, u2bviewer itd.
  • Utworzyć nowe konta (u2bviews, youtube, addmefast)
  • Optymilizacja bloga
  • 4 filmiki na youtube + wypromowanie (u2bviews + addmefast)
  • Szukanie nisz

Zarobek: 0,08$
Cel na styczeń: 29$/170$


RE: Powrót do PPA - Dziennik [FC] - Lesek - 13-01-2014 22:36

Widać że w PPA czujesz się jak ryba w wodzie, życzę powodzenia Smile
Jak osobiście szukasz nisz?


RE: Powrót do PPA - Dziennik [FC] - Tidus - 13-01-2014 22:53

(13-01-2014 22:36)Lesek napisał(a):  Widać że w PPA czujesz się jak ryba w wodzie, życzę powodzenia Smile
Jak osobiście szukasz nisz?

Chyba najbardziej popularny sposób - krąże po youtube i wyszukuję wszystko zawierajace słowo hack, cheat etc.


RE: Powrót do PPA - Dziennik [FC] - Tidus - 14-01-2014 23:34

Dzień drugi:
  • Kilka poprawek w blogu - estetyka, zmiana obrazków itp.
  • Zdobywanie backlinków
  • Nowe posty na blog (robocze)
  • Szukanie nisz
    Dziś jeszcze skromniej i możliwe, że tak skromnie będzie przez cały tydzień. Oby nie, lecz czasu brakuje.

Zarobek: 2,31$
Cel na styczeń: 31$/170$

Cel jak na pierwszy miesiąc postawiłem sobie bardzo wysoki, bo zostało mi 140$ do zarobienia w pół miesiąca.


RE: Powrót do PPA - Dziennik [FC] - Kiljan - 15-01-2014 13:33

No cóż pozwól, że pomogę osiągnąć cel, podbicie 5% w stawkach dla Ciebie! Poproszę login na PW Smile


RE: Powrót do PPA - Dziennik [FC] - Zarobiony_Koles - 16-01-2014 06:13

Prawię jak święty mikołaj...

A co do Tidusa, to działasz na hackach tylko?


RE: Powrót do PPA - Dziennik [FC] - Tidus - 16-01-2014 22:48

Pech chyba bardzo chciał, żeby laptop padł akurat teraz, lecz wczoraj został wysłany do naprawy.
Na komórce nie jestem w stanie pisać postów, za dużo czasu by mi to zajęło. W ten czas będę zajmował się tylko szukaniem nisz.
Przepraszam, dalsze posty zapewne w następnym tygodniu, laptop przyjść.

Widzę kilka prywatnych wiadomości oraz nowych postów. Na wszystkie odpiszę już z laptopa.
Cześć!


RE: Powrót do PPA - Dziennik [FC] - Tidus - 18-01-2014 13:21

O dziwo naprawiony laptop dostałem już wczoraj. Niestety załamałem się jak zobaczyłem, że ilość wyświetleń stała się prawie 2 razy mniejsza. Filtra nie ma, bana też nie. Chciałem zacząć od 0 z nowym blogiem, lecz za radą Kiljana pozostanę przy tym i dziś zabieram się do pracy.

Celu już na pewno nie dam rady osiągnąć, lecz na 2 miesiąć z pewnością zostanie on zrealizowany.
Opis dzisiejszego dnia koło północy.


RE: Powrót do PPA - Dziennik [FC] - Tidus - 19-01-2014 00:41

Dzień trzeci:
    Po przerwie spowodowanej uszkodzeniem komputera wróciłem pełen zapału do pracy. Nigdy jeszcze nie przesiedziałem tyle przed kompem, a do tego nad blogiem.
  • Szukanie nisz
  • Zrobienie 'roboczych' hacków, filmików oraz opisów do nich
  • Wypromowanie filmików na yt

    4 leady dzisiaj, 1,45$
    Może dlatego lepiej, bo sobota, lecz 3 pobrania są z nowej niszy. Po godzinie widać było pierwsze pobranie. Big Grin