Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl (/Temat-Wasze-zarobki-w-PP-Eforsa-pl-83650)



RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - themate0 - 16-01-2014 19:30

[Obrazek: 05125998085319110200.png]

Z racji iż się kończy powoli jedna nisza to mam nadzieje, że youtube godnie mi ją zastąpi Smile


@Down
nie polecam adf.ly do serwisow tego typu, dla paru centów tracisz kilka leadów bo nie każdy idiota wie, że trzeba Skip Ad wcisnąć Smile


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Hiuston - 16-01-2014 20:48

Jak na razie 20 zł niedawno zacząłem i teraz z automatu wszystko leci. Big Grin

Ilość wizyt: 264
Ilość rejestracji: 39 (co chwila następna rejestracja ;P)
Ilość aktywacji: 2
Skuteczność (wejścia na rejestracje): 14 %
Skuteczność (rejestracje na aktywacje): 5 %

@Ilość aktywacji: 5 = 50 zł ^.^ (nie wiem czy wcześniej nie zaliczało przez adfly'a ;-; )
Strona założona dzisiaj, zobaczy się jak jutro będzie. ^.^

@edit Następny dzień i jak na razie następne 50 zł :3


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Zarobiony_Koles - 17-01-2014 20:36

Na jakim programie robisz? Mam pytanie jest jakiś id w moim linku refreancyjnym do video? Bo nie nalicza mi wejsc ;/


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - suchy0001 - 18-01-2014 20:00

Dzisiaj zacząłem to się "pochwalę".Mam nadzieję,że bedzie duuuużo lepiej Smile
[Obrazek: 52dacf0f56b26.png]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Hiuston - 18-01-2014 20:57

(17-01-2014 20:36)Zarobiony_Koles napisał(a):  Na jakim programie robisz? Mam pytanie jest jakiś id w moim linku refreancyjnym do video? Bo nie nalicza mi wejsc ;/
Zarabiam na elimit Tongue
Tak jest id w linku referencyjnym (masz cały link ref. w zakładce "materiały").


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Kurus92 - 18-01-2014 23:40

Pierwszy dzień,zerowy wysiłek..

[Obrazek: Screensho_epenrpq.png]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - suchy0001 - 19-01-2014 13:51

Autopilocik z dobrą konwersja Tongue
[Obrazek: 52dbca3dbf4d7.png]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - ololo - 20-01-2014 11:12

Z okazji pierwszego posta na forum, witam wszystkichSmile

Zarejestrowałem się, nie ukrywam, specjalnie po to, żeby zadać publicznie pytanie ludziom z eforsa.

Nie tylko mi Wasze pp bardzo przypadło do gustu, jednak jest dla mnie wciąż mało wiarygodne, Dlaczego?

Za aktywację konta (sms 20zł netto) wypłacacie partnerowi 10zł. Tyle samo dostajecie od pośrednika dostawcy usługi premium. Gdzie jest wasz zysk? Przecież strony nie istnieją tylko dla partnerów. Proszę o odpowiedź.

Pewnie z 5 osób zaraz napisze, "nie Twój problem na czym zarabiają" itp, ale moim zdaniem to sprawa dość kluczowa. Dlaczego? Bo jeśli eforsa nic nie ma teraz ze swoich stronek, to trzyma je po to, żeby w jednej chwili zniknąć z grubszą kasą. A jeśli powie, że coś z tego więcej ma, to ja już będę spokojny o chęć jak najdłuższej współpracy z partnerami.

---edit-----
jak wspomniałem, pierwszy post i wylądował zupełnie nie tu gdzie powinien. Proszę o przeniesienie go i przepraszam za kłopot.

Udanego poniedziałku!


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - eforsa - 20-01-2014 13:58

(20-01-2014 11:12)ololo napisał(a):  Z okazji pierwszego posta na forum, witam wszystkichSmile

Zarejestrowałem się, nie ukrywam, specjalnie po to, żeby zadać publicznie pytanie ludziom z eforsa.

Nie tylko mi Wasze pp bardzo przypadło do gustu, jednak jest dla mnie wciąż mało wiarygodne, Dlaczego?

Za aktywację konta (sms 20zł netto) wypłacacie partnerowi 10zł. Tyle samo dostajecie od pośrednika dostawcy usługi premium. Gdzie jest wasz zysk? Przecież strony nie istnieją tylko dla partnerów. Proszę o odpowiedź.

Pewnie z 5 osób zaraz napisze, "nie Twój problem na czym zarabiają" itp, ale moim zdaniem to sprawa dość kluczowa. Dlaczego? Bo jeśli eforsa nic nie ma teraz ze swoich stronek, to trzyma je po to, żeby w jednej chwili zniknąć z grubszą kasą. A jeśli powie, że coś z tego więcej ma, to ja już będę spokojny o chęć jak najdłuższej współpracy z partnerami.

---edit-----
jak wspomniałem, pierwszy post i wylądował zupełnie nie tu gdzie powinien. Proszę o przeniesienie go i przepraszam za kłopot.

Udanego poniedziałku!

Zgadza się. Oferujemy Naszym partnerom bardzo wysokie stawki pozostawiając sobie jedynie minimalne wynagrodzenie. Dokładnie tak jak zasugerowaliście operatorzy pobierają prawie 50% zysków - niestety.
Nasz biznes plan opiera się o długotrwałą współpracę z Naszymi partnerami. Chcemy aby to oni zarabiali jak najwięcej a w konsekwencji my uzyskujemy długotrwałą współpraceSmile

W najbliższym miesiącu pojawi się nowy panel integrujący wszystkie PP oraz wiele udogodnień dla partnerów. W kolejnym etapie wprowadzimy wiele ciekawych, nowych Programów Partnerskich.
Zapraszamy do współpracyWink


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Hiuston - 20-01-2014 14:11

Wczoraj 3 aktywacje (problemy ze stroną smutny)
Dzisiaj jest już lepiej 7 aktywacji. Nawet duży ruch może coś z tego będzie Lol
Ilość wizyt: 1740
Ilość rejestracji: 195
Ilość aktywacji: 7
Skuteczność (wejścia na rejestracje): 11 %
Skuteczność (rejestracje na aktywacje): 4 %

@edit
Ilość wizyt: 2504
Ilość rejestracji: 271
Ilość aktywacji: 10 ^.^

@edit2 Koniec dnia
Ilość wizyt: 6290
Ilość rejestracji: 563
Ilość aktywacji: 15
Skuteczność (wejścia na rejestracje): 9 %
Skuteczność (rejestracje na aktywacje): 3 %

Spodziewałem się lepszych rezultatów ale te też mogą być. Smile