Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl (/Temat-Wasze-zarobki-w-PP-Eforsa-pl-83650)



RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Xevik - 09-12-2015 20:47

8 Premium SMS po 11,50zł za każdy i reszta odnowienia po 2,50.
Po 24 wejdzie reszta odnowień i zobaczymy czy pobije rekord dniówki w dniu z odnowienia.
Aktualnie rekord dniówki w dniu z odnowieniami: 158zł ^^.

[Obrazek: 4b5c6f95d2909.png]

Jeżeli zarabiacie na polakach i na niszach "pobierz plik", to polecam ten nowy program od eforsy.
filescloud ładnie zrobiony + fake komentarze z FB mocno zwiększają konwersje Wink.
Zaskoczony jestem, bo nagle z 10-30zł dniówki wskoczyłem na dniówki od 60 do 150zł, a zarabiać tyle przy 100-150UU dziennie, to naprawdę nie jest mało.. Oczywiście ja celuje w jakość, a nie w ilość i każdą nisze robię tak żeby była jak najlepsza dla oka.
Nie mogę się doczekać aż będę mieć dziennie 300-500UU.

Na początku myślałem, że suby najlepsze.. ale subów wpadnie 3-6 po 2,50zł, a odnowień z tego już np. 1..
Premium SMS za 11,50 wpada 2 razy więcej. Wydaje mi się, że ludzie jednak omijają strony w których muszą podać swój numer.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - polokk - 10-12-2015 07:40

Xevik właśnie ostatnio mam podobne odczucia co do tego, gorzej z subami wychodziło, niż z PREMIUM SMS ....

Swoją drogą dziwi mnie fakt, że u mnie odnowienia przestały się pojawiać, kiedy zacząłem wyciągać kase z pobierania ("kase") staweczka 6,50 tylko bo jednak wydaje mi się, że te 11,50 to nie każdy doładowuje konto za 30zł, jednak więcej ludzi ma +/- 20 na koncie po doładowaniach, no ale zalezy widocznie od targetu bo tu widze premki po 11,50 Wam wpadają ładnie, może jak dojde do celu, to zmienie stawke na próbe jeszcze raz ... w sumie od niej zacząłem przygodę na nowo Tongue

Swoją drogą chciałem podziękować nowemu poleconemu, który musiał się niedawno zarejestrować, bo widzę lista się zwiększyła i życzę powodzonka w zarabianiu Tongue

Tu wklejka z dziś i wczoraj, przy czym dziś dopiero 7ma rano, myślę, że uda się podwoić może przynajmniej ? Tongue
[Obrazek: QouvRx5.png]

Marzenie na dzisiaj 10 leadów - z motyką na słońce za autopilot, ale się zdarza i tak Big Grin
EDit: Marzenie tak no cóż w połowie spełnione 10 leadów nie wpadło ale 7 ;P

2 Ostatnie dni znowuż bez rewelki po 4 leady - zauważyłem, że jak jestem cały czas przy kompie to rzadziej wpadają, chyba trzeba zrobić sobie odwyk ;D


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Pirat - 14-12-2015 15:09

dzsiaj 3x7,50 heh na doładowaniach suby


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Xevik - 14-12-2015 16:22

@polokk No ja dalej testuje stawkę za 11,50zł Big Grin.
[Obrazek: 5e580bea9ee30.png]
Ostatnie dni + dzisiejszy. Zobaczymy czy dzisiaj razem z odnowieniami wpadnie dniówka 150zł.
Najlepsza dniówka aktualnie, to 10 Grudnia.. najlepsze, że jest, to dzień bez odnowień.
Jedynie 1 odnowienie spóźnione z środy reszta, to Premium SMS za 11,50 - 14 leadów.
CR - 8,98% ogólnie taki dzień szczęścia ^^ i raczej wątpię, że szybko się taki powtórzy.

Nie narzekam na sobotę i niedziele, bo dniówki wyniosły 90-100zł, ale mimo wszystko liczyłem na coś więcej Tongue.
Więcej leadów mam w tygodniu niż w weekendy.. może i ruch jest większy w dni wolne, ale dużo więcej wchodzi osób które nie są zainteresowane wysyłaniem SMS.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - xaxaxa - 14-12-2015 16:33

ja 180 UV i 1 lead.. za 4zł


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Xevik - 15-12-2015 12:42

Też wczoraj miałem słabszy dzień Big Grin.
118,5zł z czego tylko 4, to leady za 11,50 reszta odnowienia.
Niestety są i słabsze dni zobaczymy jak pójdzie dzisiaj.

Pisze słabszy dzień, bo nie liczę odnowień..
Można powiedzieć, że uratowały mi dniówkę Big Grin. Tylko teraz zobaczymy jaki będzie Wtorek(dziś) i Czwartek.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - polokk - 16-12-2015 03:43

Xevik, a że tak spytam działasz na stronie, fp, jakiś autopilot ? : )

Ja niestety no jakoś do tej stawki 11,50 farta chyba nie mialem, troche ciezko mi podarowac sobie dzien na test nowej stawki, ze strachu ze wpadnie zero leadow Big Grin

Ostatnie odnowienie to ze 2 dni temu mi wpadło z hdplayera jeszcze, smutno do czasów poniedziałkowych odnowień kiedy kumulacja z calego tygodnia sie podwajala dodatkowo Tongue

przedWczoraj dniówka tej niszy w ogóle ;P 11 leadów - w tym momencie szkoda ze stawka tylko taka ;D 72pln
wczoraj 10 leadów - 65zl Tongue
Dzisiaj 2 leady - 13 zl - ale pisze to o 4tej nad ranem Big Grin


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Xevik - 16-12-2015 12:08

polokk
Wczoraj tylko 3 leady Big Grin.
Zostawiam dalej tą stawkę zobaczymy dzisiaj..
Już chciałem zmienić na stawkę o 1 niżej.. Jak dzisiaj nie wpadnie nic więcej, to chyba się skusze przetestować.
Być może naprawdę wcześniej miałem dużo szczęścia do osób które miały 30zł + na koncie.

Co do źródła, to tak mam własną stronę i ludzie przychodzą z google Wink.
Nie spamuje ani nic z tych rzeczy. Autopilot oczywiście leci, ale staram się codziennie robić nowe rzeczy żeby autopilot się nie skończył, a zarobki zwiększały.

Ty zarabiasz na stawce 6,50? W sumie teraz spojrzałem, to po stawce za 11,50 jest stawka 9zł więc nie tak źle.
Zmienię sobie stawkę na 9zł i zobaczymy czy konwersja pójdzie w górę.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - polokk - 16-12-2015 16:08

No ja właśnie dzisiaj też zobaczyłem dopiero stawkę za 9zł, i jednak ją przetestuje, bo tą 11,50 jakoś cieniutko widze Tongue

Póki co dzisiaj 10 leadów 9x6,50 i jak zmieniłem stawkę na 9 zł wpadł kolejny lead ale .... z innego programu za 7,50 ;P zobaczymy do konca dnia jeszcze 8 godzin prawie, może te 9zł jeszcze coś podziała Big Grin


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Xevik - 17-12-2015 14:52

Co do wczorajszego postu.
Wczoraj z odnowieniami dlatego ciężko ocenić dokładny CR, a zbytnio nie chce mi się tego liczyć ^^.
154 UU i 9 leadów(9zł).
Porównując dzień wcześniej 159 i 3 leady(11,50), to CR wzrósł i nawet powiem, że całkiem nieźle..
W poniedziałek znowu były 4 leady(11,50) przy 166 UU.
Dzisiaj też na stawce za 9zł jak na ten czas 50 UU i 4 leady. Konwersja ponad 7% ^^ Zapowiada się dobry dzień, ale jak będzie w rzeczywistości? okaże się dopiero po 24.
Musisz mi uwierzyć na słowo ^^, ale wieczorem postaram się dodać screeny.

Jak dzisiaj będzie cały dzień tak dobry jak teraz, to raczej na 100% zostawię na weekend stawkę 9zł.
W poprzedni weekend zarobiłem 103,5zł(Sobota) i 92zł(Niedziela) z stawką 11,50.
Zobaczymy jaki będzie ten weekend z stawką 9zł. Jeżeli CR będzie tak jak wczoraj i dzisiaj czyli o połowę lub nawet ponad połowę większy, to zarobię więcej o 20-30zł.
Ogólnie zobaczyłem sobie stopki i stawka za 11,50zł osoba płaci 25,00zł (30,75zł brutto), a przy stawce na 9zł płacą już 20,00zł (24,60zł brutto).
Wiem sam po sobie, że na telefonie większość osób ma zazwyczaj albo 20-30zł albo 30-50 Big Grin. Ja mam abonament co miesiąc dostaje 38zł o ile dobrze pamiętam i zazwyczaj na telefonie pod koniec miesiąca zostanie mi max 20-28zł. Nie wiem czy inne osoby mają tak samo, ale wydaje mi się, że jednak tak.

@edit Też miałem wczoraj, że wpadł mi 1 sub za 7,50 zamiast premium sms z 9zł.. Zaliczyłem, to do leadów.
No i 1 wpadł sub za 2,50 go nie zaliczyłem Wink. Normalnie było 10 leadów(z 7,50 i 2,50) nie zaliczyłem tego suba za 2,50 i wyszło 9..
Niby, to też lead.. jednak stawka 2,50 od 9zł się za bardzo różni więc wolałem jej nie zaliczyć. Ciekawe czy taki "bug" zalicza odnowienie.. lub być może można mieć blokadę na telefonie też na premium sms i wtedy przenosi na subskrypcje? Jak na ten czas zazwyczaj ludzi przenosi z Subów na Premium SMS, bo mają zablokowane każdy chyba wie dlaczego..
Ogólnie gdy eforsa dodała opcje przenoszenia na Premium SMS, to nagle jak jeszcze miałem stawkę 2,50(sub) minimum 1-2 leady dziennie wpadały z Premium SMS(za 11,50) jak tak wpadało przez 4-5 dni pod rząd, to zdecydowałem się na zmianę stawki na Premium SMS.. i nagle CR wzrósł o połowę tak jak pisałem.

Wybacz za rozpisanie się, ale zobaczyłem twój post po fakcie.. i chciałem dodać coś od siebie. Wiem, że trochę za dużo tekstu.