Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl (/Temat-Wasze-zarobki-w-PP-Eforsa-pl-83650)



RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Xevik - 03-12-2015 21:15

Wpadł kolejny za 11,50 dla mnie..
zostawiam do jutra i zobaczymy jak będzie Smile.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - polokk - 03-12-2015 23:37

Oj dawno tu nie pisałem, bo w sumie i dawno się nie zajmowałem tym, ostatnio z przyyciśnięcia na pare drobniaków z głupot przed wyjściem do pracy wykonalem kilka ruchów, które o dziwo przyniosły dość szybkie zyski leadów (pierwsze uruchomienie filescloud i pierwsze 11,50 po 5 minutach oO) - szkoda, że leady wpadają rzadko ale z 2-3 na dzień jednak wchodzą - (zmieniłem na stawke 6,5, z myślą, że może jednak prędzej ludzie podadzą numer, niz wyślą esa)

No i tak może bez rewelki, choć liczę na odnowienia w poźniejszym czasie :
Dziś - 14zł
Wczoraj - 9
Przedwczoraj - 6,50 - 1 lead ; /
Przedprzedwczoraj Big Grin - 9zł
No i 4 dni temu kiedy właśnie z głupot przed pójściem do pracy zrobiłem jedną czynność (5-10 minut roboty) i o dziwo podziałała, o mnie skusilo po mału powrócić do subów ;P

Wiem, że to żadne majątki, pamiętam czasy gdzie dniówki wahały się między 100-200 zł nawet (dla mnie to dużo było Smile ) - No ale był hosting + był spam w grupach fb + były konta yt i fb + i startery - teraz koło 10 zł na dzien wpada ale czysty autopilocik, nie spamuje, nie ściemniam etc, choć swoją drogą myślę by to trochę rozszerzyć.

Przy okazji jeśli by ktoś miał namiary na tanie startery puste, ale aktywne i nieużywane do weryfikacji fb/yt prosiłbym bardzo o PM - koleś od którego brałem karty orange, chyba już nie wystawia, bo nie mogę znaleźć (kupowałem po około 30gr sztuka)
Pozdrówka forumowicze i udanych zarobków ;D - sobie też życzę, bo święta etc ... ;d


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - themate0 - 05-12-2015 22:23

33 minuty temu... downloaded.pl 11,50 zł
3 godziny temu... downloaded.pl 11,50 zł


po półtora rocznej przerwie czas na powrót Big Grin
mam nadzieje, że można dalej zarabiać tak jak kiedyś, 3 cyfrowe dniówki, czasem 4 Big Grin


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Hiuston - 06-12-2015 12:13

37,50 zł jak na automat to dla mnie i tak bomba Smile


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - polokk - 07-12-2015 01:21

O jak ostatnio pisalem pare postow wzwyz znowuz sie zaskoczylem jak po calym dniu bez ani jednwgo leada dzis...tj wczoraj wpadlo az 5leadowe na sto wejsc czyli 5%konwersja nie ma zle.... Jakby target sie zwiekszyl zwazajac ze z autopilota bez strony lecialo calkiem niezle .... Szkoda ze nie sub a sms i nie bdzie odnowien czyli na wczoraj 33,50 ... Mysle kombinuje ale jakos chyba brak mi tego zlotego strzalu jak kiedys mialem z wrzuceniem miasta 44 na ktorym jednego dnia wpadlo pare stowek i byloby wiecej gdyby nie szybka reakcja administracji pewnej strony ktora mi usunela zrodelko xp eh w sumie na glowny cel jak narazie idzie dobrze bo potrzebuje odlozyc 1200zl w 2 lata przekladajac dokladniej 60zl miesiecznie na ... Abonament internetu xd czyli teoretycznie majac powyzej 50miesiecznie reszta smialoby mogla byc przepita przejedzona i przebalowana ale jako ze znam siebie i moje sklonnosci do zapuszczania swoich zrodelek i przypadkow losowych wolalbym te kwote uzbierac jednym zamachem i gdzies odlozyc na osobny rachunek ze stalym zlecenien oplaty xd


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - chlebek - 07-12-2015 15:10

witam wszystkich... jestem anna i osoba niesłyszaca jestem taka zainteresowana forex... chciałabym ćwiczyć na forex. jaki program jest uczciwy forex... chłabyscie mi pomóc na temat forex.. serdeczxnie wam pozdrawiam...:):):):):)


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - polokk - 07-12-2015 23:49

czyżby mój poprzedni post został usunięty ? Jak tak to dlaczego ?

Tutaj wkleje tym razem już jeszcze lepszą konwersje z wciąż dalej cholernie małą szerokością targetu, ale jednak jest ;P

[Obrazek: xggULkM.png]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - liliput00 - 08-12-2015 09:35

Widzę ładne zarobki, gratulacjie szkoda że u mnie są tylko wejścia w link.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - polokk - 08-12-2015 10:23


Wiesz, to kwestia timingu i dobrego tekstu pod target, co z tego, że konwersja 10% jak nie potrafię powiększyć targetu o 1000% - wtedy zysk byłby już przyzwoity.

A na tę chwilę wpadło aż
6,50 na 40 wyświetleń- katastrofa ;p


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Xevik - 08-12-2015 16:26

[Obrazek: 45e3f73987106.png]
Aktualnie 2 najlepsze dniówki.
1 z odnowieniami, a 2 bez.

Dzisiaj jak na razie słabo, ale do 24:00 jeszcze trochę czasu zostało.
Myślę też o spróbowaniu mniejszej stawki, bo ciekawi mnie czy konwersja się zwiększy.