Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl (/Temat-Wasze-zarobki-w-PP-Eforsa-pl-83650)



RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Mati435 - 14-10-2014 21:38

Dużą macie dzisiaj skuteczność?.

Ja od wczoraj coś słaba skuteczność ta sama nisza a o dziwo więcej wejść i to osoby zainteresowane...

Normalnie po 20 wejść 18 aktywacji a teraz jakoś cisza.

[Obrazek: jgm7XMw.png]
po chwili
[Obrazek: bPUU2Ct.png]

Więcej mam takich wiadomości ciekawe czemu z tej niszy 0 aktywacji, może kłamią Big Grin.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Majka - 14-10-2014 21:45

Opóźnienia są spore(pewnie związane z meczem Smile )
Spokojnie wszystko Ci naliczy, czekaj cierpliwie


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Toczak - 14-10-2014 21:47

Mi często wchodzą M0 od razu, a MT dopiero w nocy. Normalka Smile


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Mati435 - 14-10-2014 22:04

Dziękuje za odpowiedzi, wiecie Ja lubię jak wszystko jest na bieżąco aktualizowane jeśli chodzi o forse.
Tylko od 2 dni nie mam z tej niszy zarobku a jest o wiele więcej wejść i to ludzie zainteresowani, raz lepiej raz gorzej.
Jak pisałem na 20 osób 18 aktywacji wcześniej.
No nic pozostaje nie przejmować się i dalej pracować.
Pozdrawiam!.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - szykiryki - 15-10-2014 08:31

Nie jest źle...
Nowa nisza, dwa dni temu zrobiony pod nią DARMOWY blog, dwa pierwsze dni testów wypadły pomyślnie, więc chyba załapie...Wink. Pewnie wczoraj wpadłoby więcej, ale awaria o 21 eForsy sprawiła, że się na nią obraziłam i poszłam spać.

[Obrazek: 80W0vTf.png]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - domin_dz - 15-10-2014 09:13

U mnie też wczoraj nieźle pomimo awarii bo 500zł. Miejmy nadzieję, że eforsa dotrzyma słowa i zapewni sobie infrastrukturę, która wytrzyma każdy ruch...

@szykiryki
Na jakim programie działasz, że taka piękna konwersja? Smile


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - szykiryki - 15-10-2014 09:21

@domin_dz, ogólnie jestem wierna downloadowi, ale ta nisza i stronka akurat zrobiona pod zboczuchów- program strefa18.pl Tongue


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - krazu - 15-10-2014 11:09

(15-10-2014 08:31)szykiryki napisał(a):  Nie jest źle...
Nowa nisza, dwa dni temu zrobiony pod nią DARMOWY blog, dwa pierwsze dni testów wypadły pomyślnie, więc chyba załapie...Wink. Pewnie wczoraj wpadłoby więcej, ale awaria o 21 eForsy sprawiła, że się na nią obraziłam i poszłam spać.

Zazdroszczę łatwości w wynajdywaniu nowych nisz Wink może wchodzisz w jakieś wspólne przedsięwzięcia? Tongue


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Mati435 - 16-10-2014 15:55

Zajebisty PP dobijam do wypłaty dzisiaj i się przenoszę tutaj.
W końcu znalazłem dobry PP do moich nisz które mam w planach wprowadzić.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - JustinTime - 26-10-2014 22:21

Pierwszy dzień z eforsą. Fajnie że dużo nie musiałem robić a kasa jest, bo na firesub się narobiłem i narobiłem a te 30 zł na dzień było ciężko..


[Obrazek: hafkglbjg_wpxrwwp.jpg]