Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl (/Temat-Wasze-zarobki-w-PP-Eforsa-pl-83650)



RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - niopek - 30-06-2014 21:26

hdstream tak reszta nie wiem


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - lolekxp - 02-07-2014 21:14

mój pierwszy tydzień na eforsie wypadł nie tak źle bo łącznie zarobione 325zł zostalo Smile dopiero sie oswajałem z serwisem i szukałem swojego pomysłu na leady, to wszystko jest znakomite pozdrawiam i życze wszystkim wysokich zarobków ! Idea

edit: ide podszkolic php pod landing page, nowy PP jest Smile

Edit. Nie wiem jak to jest ale jade na wszystkich prawie dostepnych pp w eforsie. Mam 39 rejestracji a 43 aktywacji, polecam wkladac prace i pokazywac jakosc ludziom :-)


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - lukjas85 - 02-07-2014 21:28

U mnie coś nie tak z konwersją bo słabiutko

Dzień dzisiejszy
Ilość wizyt:417
Ilość rejestracji:2
Ilość aktywacji:2
Skuteczność rejestracji:0.48 %
Skuteczność aktywacji:100 %


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - szykiryki - 03-07-2014 16:46

Powoli przenoszę linki download z freebiz na eforsę.
Konwersja na razie pozytywna...Smile

[Obrazek: 4WNncEU.png]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - themate0 - 03-07-2014 19:12

(03-07-2014 16:46)szykiryki napisał(a):  Powoli przenoszę linki download z freebiz na eforsę.
Konwersja na razie pozytywna...Smile

[Obrazek: 4WNncEU.png]

też miałem taką konwersje przez pierwszy tydzień, potem 100 wejsc = 1 aktywacja


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - szykiryki - 03-07-2014 19:19

Ja na freebizie od roku nie schodzę poniżej 5% Smile.
Jak widzisz mało mam wejść (max. 200 dziennie), bo kieruję oferty do bardzo wąskiego grona... ale jest to grono potencjalnie zainteresowane produktem.
Oczywiście po tygodniu wrzucę screena i zobaczę czy skuteczność się diametralnie zmniejszy ;]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - lukjas85 - 03-07-2014 21:41

(03-07-2014 19:19)szykiryki napisał(a):  Ja na freebizie od roku nie schodzę poniżej 5% Smile.
Jak widzisz mało mam wejść (max. 200 dziennie), bo kieruję oferty do bardzo wąskiego grona... ale jest to grono potencjalnie zainteresowane produktem.
Oczywiście po tygodniu wrzucę screena i zobaczę czy skuteczność się diametralnie zmniejszy ;]

Czyli twierdzisz ze zawężenie grona poprawia konwersję? No pewnie tak tylko wtedy mniejszą kasę z małego grona wydusisz.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - szykiryki - 04-07-2014 07:35

(03-07-2014 21:41)lukjas85 napisał(a):  
(03-07-2014 19:19)szykiryki napisał(a):  Ja na freebizie od roku nie schodzę poniżej 5% Smile.
Jak widzisz mało mam wejść (max. 200 dziennie), bo kieruję oferty do bardzo wąskiego grona... ale jest to grono potencjalnie zainteresowane produktem.
Oczywiście po tygodniu wrzucę screena i zobaczę czy skuteczność się diametralnie zmniejszy ;]

Czyli twierdzisz ze zawężenie grona poprawia konwersję? No pewnie tak tylko wtedy mniejszą kasę z małego grona wydusisz.

Nie chodzi o zawężenie grona, a trafianie tylko i wyłącznie do ludzi, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani produktem.
Prosty przykład- mając na sprzedaż klej do protez stomatologicznych więcej zarobisz trafiając do 1000 osób w wieku 15-25 lat, czy do 100 osób w wieku 65-75 lat? Smile
Dla mnie targetowanie to podstawa zarabiania na subsms/premium...


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - luxiorsan - 06-07-2014 10:08

Takie tam 4 dni
[Obrazek: sdsadsada.jpg]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - lolekxp - 06-07-2014 20:51

no raczej jest kasa Big Grin ja 8 dni temu zaczalem i juz blisko 550pln Cool jak ktos siedzial w PPA i ogarnie tutaj to ma elegancko Smile