Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl (/Temat-Wasze-zarobki-w-PP-Eforsa-pl-83650)



RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - investor - 07-05-2014 21:11

Witam,

Czy u Was też jest tak słabo w stosunku rejestracje/aktywacje? Nie wydaję mi się, żeby to było normalne... Jak myślicie?

[Obrazek: nzm61u.jpg]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - siemasz - 07-05-2014 21:13

To nie jest normalne, mam ten sam problem od wczoraj.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - PawelC - 08-05-2014 10:51

HDVO Jak daje własną zajawke i sie klika na początek czy koniec to zmiast rejestracaj wyskoczyć to jest od początku zajawka puszczona.

No i tak w koło wojtek . Kreator hd stream nie działa. HDVOD problemy z zajawkami. Nie wspominam już o innych wyglądach tego kreatora bo tam to nawet nie ma ustawiania długości filmu.

Albo nie ma sie tym komu zająć . Albo nie ma kasy na zatrudnienie dodatkowej osoboy która dbałaby o jakość programów partnerskich.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - eforsa - 09-05-2014 17:53

(08-05-2014 10:51)PawelC napisał(a):  HDVO Jak daje własną zajawke i sie klika na początek czy koniec to zmiast rejestracaj wyskoczyć to jest od początku zajawka puszczona.
Proszę o informacje, czy ten problem nadal występuje. Jeśli tak to proszę o link z konkretnym przykładem. Na email: [email protected]

(08-05-2014 10:51)PawelC napisał(a):  No i tak w koło wojtek . Kreator hd stream nie działa. HDVOD problemy z zajawkami. Nie wspominam już o innych wyglądach tego kreatora bo tam to nawet nie ma ustawiania długości filmu.


Od wczoraj kreator HDstream działa poprawnie. Nie widzimy żadnego problemu.

Taka jest specyfikacja streamów, są nadawane na żywo. Nie ma możliwości ustawienia długości materiału, nawet przewijanie jest zablokowane, ponieważ nie można się przenosić w przyszłość w czasie oglądania meczu piłkarskiego czy relacji z KSW.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Kapsel - 18-05-2014 02:20

Panowie techniczne pytanko mam, bo na stronie nie mogę się dokopać do takich informacji. Podziałałem ostatnio trochę w eforsa.pl na model płatności "płatność mt hdplayer". Kwota za aktywacje to 7,5zł. Czy mt oznacza to, że co poniedziałek będę dostawał jakieś dodatkowe zlewy czy jest to zarobek typowo jednorazowy?


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - PawelC - 18-05-2014 08:46

Tyle razy to pisałem . Dostaniesz jednarozowo 7.50 . Resztę targa eforsa sam myślałem ze jest zlew. Więc bierz od razu najwyższą stawke i tyle. Bo zlewu nie ma.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - BossSH - 18-05-2014 17:26

Przymierzam się do spróbowania tego programu i mam kilka pytań:

1. Jest szansa zarobienia na wstawianiu gdzie popadnie samych linków? Nie mam aktualnie żadnej własnej strony.
2. Czy są jakieś problemy z tym programem z natury technicznej i czy jest cały czas wypłacalny?
3. Czy udostępnianie tych form promocji (banery, linki itp) jest zgodne i czy nie narusza prawa?
4. Ile tych programów można na raz reklamować i czy do każdego trzeba osobne konto zakładać i które są najbardziej chodliwe?
5. Jakieś kruczki, obciążenia prawne związane z założeniem tam konta?


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - themate0 - 18-05-2014 23:03

1. nie gdzie popadnie, ale w miejscach o dużym zainteresowaniu danym produktem Tongue

2. czasem może nie zaliczać poprawnie aktywacji, ale hajs jest zawsze na czas

3. teoretycznie umieszczanie niechcianej reklamy na czyjejs stronie/forum jest chyba prawnie nielegalne, ale chyba nikt za to nie został jeszcze ukarany - jedynie wyrzucony z forum za spam.

4. jedno do wszystkiego

5. nie


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - michal86ole - 19-05-2014 06:54

Weekend z KSW Wink

http://scr.hu/1cq7/rb04q


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - luxiorsan - 26-05-2014 21:51

[Obrazek: sdasdaa.jpg]