Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl (/Temat-Wasze-zarobki-w-PP-Eforsa-pl-83650)



RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - creativeD - 12-04-2014 14:24

U mnie też coś nie tak 20 rejestracji i brak aktywacji .


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - eforsa - 12-04-2014 14:45

Miło Nam poinformować, że programiści reagowali na wszystkie Wasze zgłoszenia i dzisiaj poprawiono 2 błędy, które mogły wpływać na pogorszenie skuteczności / statystyk:

1. " "Używanie linku do filmu, który w nazwie pliku miał spacje - ogólnie powinno się unikać spacji w linkach, ponieważ czasami powodują różne problemy - na szczęście mogliśmy to również poprawić po naszej stronie, i tak zrobiliśmy."

2. " to problem z kółeczkiem - preloaderem, który pojawiał się po zakończeniu zamiast ekranu aktywacji - ten problem również nie powinien już występować."

Mamy nadzieję, że zauważą Państwo wzrost swoich zarobków.
Jeżeli zauważą Państwo jakiekolwiek nowe błędy / sugestie zmian to prosimy o ich przesyłanie na adres: [email protected]
Wysyłając do Nas wiadomości e-mail zareagujemy na nie możliwie szybką i mają Państwo pewność, że otrzymamy zgłoszenie błędu.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - sqmany - 12-04-2014 14:55

@[eforsa]

Dobrze, że naprawiliście te błędy, ale szkoda ,że dopiero teraz, bo dużo już na tym straciliśmy leadów.

@Edit
Rzeczywiście widać ,że coś naprawiliście. Konwersja powoli wraca do normy.
[Obrazek: v99edg.jpg]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - adkam12 - 13-04-2014 10:20

Ja dopiero zacząłem w eforsie, ale też widzę że jest całkiem nieźle i już mam w planach małą inwestycje w fp, bo wyczuwam tu fajny biznes
Ilość wizyt: 187
Ilość rejestracji: 16
Ilość aktywacji: 6


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - [email protected] - 13-04-2014 11:18

MACIE PROBLEM Z KREATOREM?
Bo w kreatorze np. mam 9 aktywacji a zarobku np. z dzisiaj 70. Czyli 2 aktywacji mi brakuje w podliczeniu kwoty głównej.

Napisałem do eforsy na e-mail bo widzę, że już nie jedna osoba też pisała o takim problemie.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - sajmon1990 - 13-04-2014 20:12

Ilość wizyt:
391

Ilość rejestracji:
80

Ilość aktywacji:
3

Skuteczność rejestracji:
20.46 %

Skuteczność aktywacji:
3.75 %



jest MOC


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - themate0 - 13-04-2014 20:42

Dzień dzisiejszy
Ilość wizyt:3151
Ilość rejestracji:641
Ilość aktywacji:57
Skuteczność rejestracji:20.34 %
Skuteczność aktywacji:8.89 %

mogla by być ciupkę większa konwersja na hdvod bo zaniża Tongue


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - sqmany - 13-04-2014 22:52

[Obrazek: pmm4sm.jpg]

Coraz lepiej Smile


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - xjointmanx - 14-04-2014 22:49

[Obrazek: pIW1HYe.png]

I tak sobie ciupie na autopilocie od 3 marca Big Grin


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - [email protected] - 15-04-2014 10:28

Hehe jest dobrze Smile)
Wypłacili wam płatności zgłoszone w dniach 13 i 14 tego Smile Wczoraj dokumenty przyjeli, także dzisiaj pewnie zrobią wypłatki na to liczę Smile


EDIT: KASĘ WYPŁACILI Smile

p.s. musze powiedzieć, że po zmianach na www, naprawach problemów jakie miała eforsa, mogę śmiało polecić program jedyna kwestia jaka jest jeszcze nie naprawiona to brak działania odtwarzacza filmów (przez co wiele osób pisze ze skargami). Jak to naprawią, to będę korzystał na całego z ich programu partnerskiego Smile