Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl (/Temat-Wasze-zarobki-w-PP-Eforsa-pl-83650)



RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - sqmany - 11-04-2014 18:39

[Obrazek: v6lf26.jpg]

Czy tylko u mnie dzisiaj taka katastrofa na HDVod ?


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Hiuston - 11-04-2014 19:52

@up u mnie jeszcze gorzej 10 rejestracji 0 aktywacji ;/


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - sqmany - 11-04-2014 19:58

To w takim razie niech EForsa się ustosunkuje do tego, bo jakoś nie wierze ,że jest dziś tak niska skuteczność aktywacji, tym bardziej kiedy jest to piatek.
@Edit
10 rejestracja wpadła i znowu nie ma żadnej aktywacji.
@Edit2
11 rejestracji, 1 aktywacja :|
@Edit3
Nie no... Chyba czas napisać maila do eforsy.
[Obrazek: 0lzfo9.jpg]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - filmsonline - 12-04-2014 07:43

Znów się Wam dziwie, że macie tak niskie statystyki czasami. A najlepsze jest to że piszą o tym osoby, które generują <100 wejść, ok. czasami <500 wejść dziennieSmile I wielka załamka, że np. 70 wejść wygenerowało 1 /2 leadówBig Grin
Przecież to jest śmieszny ruchSmile Jeżeli na prawdę macie problem ze zliczaniem statystyk to może coś robicie nie tak? spamujecie? nie przykładacie się do generowanych linków? P.S. korzystajcie z kreatora i obserwujcie sobie skąd dokładnie wpada link, to pomaga w optymalizacjiSmile

[Obrazek: XOZRxqq.png]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - PawelC - 12-04-2014 10:21

Obczaj tworzysz kreatorem film SmileBig Grin

Wchodzisz na link za pierwszym razem i jest to

http://prntscr.com/398qat

Zamiast filmu odswieżasz strone dopier masz film. Nie dziwne że ja też mam 20 rejestracji zero aktywacji.

Może sam tak masz filmsonline i jeszcze ci spada konwersja Big Grin

Ilość wizyt:3285
Ilość rejestracji:214
Ilość aktywacji:26
Skuteczność rejestracji:6.51 %
Skuteczność aktywacji:12.15 %


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - kamildv5 - 12-04-2014 11:22

Potwierdzam jest błąd nie pokazuje zajawki za pierwszym razem po wejściu w link z kreatora


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - ingro85 - 12-04-2014 12:07

elo pomoc potrzebna jak wy to robicie ze tyle kasy wpada?? macie jakieś zaplecze ,spam, FB FP ?? kto mi pomoze??


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - [email protected] - 12-04-2014 12:55

Kamilszyma ty tyle zarabiasz hehe ;P a ja k***

[Obrazek: stat.jpg]


zmieniłem troche uklad www, dzisiaj % rejestracji wzrosl ale NUL AKTYWACJI
Mam wejscia z topowych fraz i dupa

mam średnio po 700-800 wejsc w ciagu tyg i zaledwie 1 DEAL co praktycznie rejestracji nie zlicza nawet ;/ bo sprawdzalismy to


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - siemasz - 12-04-2014 13:37

Po co wklejasz to samo w 3 tematach? Jak się czujesz pokrzywdzony to zmień serwis do zarabiania i tyle.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - sqmany - 12-04-2014 14:18

@[filmsonline]
Korzystam z kreatora, nie spamuje. Każda nisza to 1 filmik na 1 koncie, wszystko ładnie wypromowane i przygotowane przed wrzuceniem. Wejść tak mało bo to dopiero mój 5 dzień, ale i tak widać i to nie tylko u mnie ,że coś jest nie tak.