Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl (/Temat-Wasze-zarobki-w-PP-Eforsa-pl-83650)



RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - themate0 - 06-04-2014 21:44

[Obrazek: 07326650990689672667.png]

szkoda, że hdvod nalicza tak słabo rejestracje, to może by było parę dyszek więcej


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - creativeD - 07-04-2014 17:03

@up
Jeszcze Ci mało ? o.0


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - sqmany - 07-04-2014 20:40

@[creativeD]
Gdy zaczniesz zarabiać takie kwoty to zrozumiesz, chęć zarabiania ciągle większych kwot jest nienasacona.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - themate0 - 07-04-2014 21:12

[Obrazek: 12097578745219269182.png]

już taki trzeci dzień, kwiecień dobrze się zaczął

@down

mnie nikt nie mentorował, a zarabiać pierwsze pieniądze zacząłem w wakacje 2013, były to dniówki po 5-10$ na astrocash, potem jesienią na easysubie dniówki od 30zł stopniowo rosły, a w 2014 moja średnia dniówka na eforsie wynosi 227 zł.
wiadomo, są gorsze dni po 100zł, a są lepsze jak teraz po 500-600 Smile oczywiście za miesiąc matura, ale jakoś do książek mnie nie ciągnie, pieniądz > wiedza (szkolna)


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - creativeD - 07-04-2014 21:37

Pogratulować takiego hajsu, tylko pozazdrościć Big Grin Moja dzisiejsza dniówka to 50 zł Tongue przydał by się jakiś poradnik lub taki mentor Smile


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - [email protected] - 08-04-2014 13:38

No a u mnie porazka ;/

1k wejść 5 aktywacji
500 wejsc 1 aktywacja (tak jest praktycznie zawsze, czasami 2 albo 3)
skuteczność rejestracji 3-5%, niska tez jest aktywacji 1 na 10


możecie coś doradzic? jak wy to robicie ze macie tyle rejestracji na wejsc?


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - PawelC - 08-04-2014 15:17

Tutaj kretor pomaga na hdvod.


np tak o robisz jak ja. Tyle że w hdvod jest tak że jak wejdziesz pierwszy raz to nie ładuje linku !!!!! Z filmem i pisze zarejestruj sie od raazu a powinno puścić film i uważam że to jest błąd bo spada konwersja !!

Kto sie zgodzi ze mną że tak jest ? I powidzcie czy jak wchodzi cie od razu na link to macie film od razu czy pisze zarejestruj sie.
Następna sprawa czasami jak sie konczy zajawka to jest kółko co sie kręci zamiast wyskoczyć zarejestruj sie.

I mniej wiecej też mój sposób mimo kreatora daje w łep Smile

LINK: LINK



Jak ktoś chętny przekaże co gdzie i jak wstawiać filmiki z zajawkami żeby na hdvod pasowały jak ta lala kontakt gg;2242923

Chętnie wymienie sie swoimi sposobami z innymi wzamian też za pomoc

[Obrazek: 4381?style=1]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - sqmany - 09-04-2014 12:48

[Obrazek: ydguvd.jpg]
Czuje się trochę jak zobaczyłem 1 lead na FireCashu Big Grin Przypomniałem sobie czasy jak niegdyś jeszcze nie zarabiałem na spamie, postanowiłem wrócić do cięższej pracy i postawić na stabilność zarobków, jest to mój 3 dzień z Eforsą i jest jak na razie 1 leadzik, jest motywacja, więc dziś dodam kolejne 5 nisz Smile Życzcie mi powodzenia Wink
@Edit
Żałuje tylko ,że nie mogę zobaczyć z jakiej niszy jest to lead. Brakuje tutaj tego co można było zobaczyć na EasySubie i FireSie, czyli dokładnych statystyk ze źródłami leadów Smile


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Zarobiony_Koles - 09-04-2014 13:47

Gratuluje. Blog? Ja na dniach też bloga a właściwie dwa, jeden pod pliki drugi pod filmy, a ty na czym działasz?


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - sqmany - 09-04-2014 13:57

@[Zarobiony_Koles]
Zastanawiałem się pierwszego dnia ,czy zdecydować się na własny blog/stronę ,czy może skorzystać z tutejszego kreatora, zdecydowałem się na kreator, z racji tego ,że jest nowy i bardzo dobry, ale nie zaprzeczam ,ze w przyszłości, może nawet jeszcze w tym miesiącu przerzucę się na własną stronę, co do niszy, to są to jak na razie filmy, ale mam jeszcze dużo pomysłów które będę chciał na dniach zacząć realizować Wink
@Edit
Kurde, dopiero teraz dowiedziałem się ,że odpowiednikiem dla dokładnych statystyk ze źródłami linków, czyli takim "pokazywajkom z której niszy wpadł nam lead" są tutaj kody Tongue Dobrze, że teraz się o tym dowiedziałem ,a nie później. Przynajmniej będę wiedział z czego mam lead przy następnych niszach.
BTW. Tak czy siak myślę ,że wygodniejszym rozwiązaniem byłyby dokładne statystyki - Tak jest to propozycja dla eforsy. Wink
P.S. Wpadł 2 leadzik dziś Smile
@Edit2
No i nawet doczekałem się 3 leada Big Grin
[Obrazek: ezy7pk.jpg]
@Edit3
Doczekałem się także 4 leada tego dnia
[Obrazek: uogre5.jpg]
Bardzo fajne zarobki jak na 3 dzień pracy, konwersja też niczego sobie. Szkoda tylko ,że przez małe problemy nie udało mi się wstawić tyle nisz ile chciałem, ale postaram się to nadrobić dzisiejszego dnia.