Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl (/Temat-Wasze-zarobki-w-PP-Eforsa-pl-83650)



RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - hunterpl444 - 13-01-2014 14:30

Mnie interesuje jedno zarabiam w trzech waszych serwisach i muszę zlecić trzy odrębne wypłaty


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Icek - 13-01-2014 14:32

(13-01-2014 14:24)JaTuDensze napisał(a):  A innej możliwości zarobku poza własną stroną nie ma ? Bo póki co nie mam własnej strony a chciałbym zacząć u was zarabiać będzie to możliwe ?Smile

Aktywuja Ci konto nawet jak strony nie masz ;p A jak wyskakuje blad to wpisz ze facebook czy co innego


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - eforsa - 13-01-2014 14:32

(13-01-2014 14:24)JaTuDensze napisał(a):  A innej możliwości zarobku poza własną stroną nie ma ? Bo póki co nie mam własnej strony a chciałbym zacząć u was zarabiać będzie to możliwe ?Smile

Oczywiście! Na PP Eforsa.pl można zarabiać również nie posiadając własnych portali internetowych.
Nasi partnerzy wykorzystują linki partnerskie / referencyjne do promocji PP / linki poleceń lub elementy graficzne i reklamowe publikując je różnymi metodami marketingowymi:
np. mailing, linki na forach dyskusyjnych, linki na blogach, linki w komentarzach stron tematycznych, prowadzenie profili społecznościowych o wybranej tematyce na Nk, FB, chomikuj i innych, dodawanie postów na blogach itp.

Każdy, kto chce zacząć przygodę zarobku w PP Eforsa.pl może to zrobić nie posiadając własnych stron, chociaż niewątpliwie pozwalają one na generowanie bardzo wysokich zarobków.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - JaTuDensze - 13-01-2014 14:33

(13-01-2014 14:32)Icek napisał(a):  
(13-01-2014 14:24)JaTuDensze napisał(a):  A innej możliwości zarobku poza własną stroną nie ma ? Bo póki co nie mam własnej strony a chciałbym zacząć u was zarabiać będzie to możliwe ?Smile

Aktywuja Ci konto nawet jak strony nie masz ;p A jak wyskakuje blad to wpisz ze facebook czy co innego

Dzięki bo właśnie tak myślałem czy moge fb wpisać Smile
@edit
Jeszcze takie pytanie czy wypłaty są tylko na konto bankowe ? Czy również jest możliwość na paypala ?Smile


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - eforsa - 13-01-2014 14:36

(13-01-2014 14:30)hunterpl444 napisał(a):  Mnie interesuje jedno zarabiam w trzech waszych serwisach i muszę zlecić trzy odrębne wypłaty

Zdajemy sobie sprawę, że osobne wypłaty mogą być uciążliwe. Gwarantujemy, że w przeciągu miesiąca otrzymają Państwo nową platformę do zarządzania PP eforsa.pl
Planujemy wprowadzić wiele udogodnień dla Partnerów, ujednolicić panel, zezwolić na generowanie 1 wspólnej wypłaty z zarobków wszystkich PP oraz wiele innych zmian. Nowy panel będzie jednocześnie początkiem systematycznego wprowadzania nowych Programów partnerskich. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie zmian, rozbudowy oraz tematyk nowych programów.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - batman - 13-01-2014 14:39

szkoda ze za rejestracje nic nie daja kasy


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - eforsapl - 13-01-2014 14:41

(13-01-2014 14:33)JaTuDensze napisał(a):  @edit
Jeszcze takie pytanie czy wypłaty są tylko na konto bankowe ? Czy również jest możliwość na paypala ?Smile

Wypłaty domyślnie generujemy na konto bankowe.
Na życzenie generujemy wypłaty na wskazane konta paypal.
Nie jest to żadnym problememSmile


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Kiljan - 13-01-2014 14:51

mam tylko pytanie, jakim cudem działaliście przed zarejestrowaniem domeny?


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - eforsapl - 13-01-2014 14:58

(13-01-2014 14:51)Kiljan napisał(a):  mam tylko pytanie, jakim cudem działaliście przed zarejestrowaniem domeny?

Już tłumaczęWink
Eforsa.pl została założona jako strona zbierająca nasze PP w 1 miejsce. Docelowo zostanie rozbudowana i będzie stanowiła ujednoliconą platformę do zarządzania wszystkim Programami Partnerskimi.
Początkowo każdy PP był zakładany osobno.
Niektóre PP zostały już przekształcone i zmieniły swoje domeny. Najstarszym PP w pierwotnej domenie pozostał PP Elimit.pl z bodajże 2010r. Kolejne PP były systematycznie wdrażane na przestrzeni kolejnych lat.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - jakuba - 13-01-2014 14:59

(13-01-2014 14:51)Kiljan napisał(a):  mam tylko pytanie, jakim cudem działaliście przed zarejestrowaniem domeny?

Nie wiem czy są już 4 lata na rynku, ale tą ich stronę widziałem już bardzo dawno. Wink Czepiasz się szczegółów. Ważne, żeby byli wypłacalni i uczciwi. ^^