Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktywne fanpage na zamówienie. Szukam kogoś kto chce zarobić 1000+ PLN /msc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Aktywne fanpage na zamówienie. Szukam kogoś kto chce zarobić 1000+ PLN /msc (/Temat-Aktywne-fanpage-na-zamowienie-Szukam-kogos-kto-chce-zarobic-1000-PLN-msc-83608)



Aktywne fanpage na zamówienie. Szukam kogoś kto chce zarobić 1000+ PLN /msc - Xaimeer - 12-01-2014 15:17

1.Nazwa przedmiotu : Promocja twojego fanpage tzn. : Aktywni fani + regularny przyrost fanów.
2.Opis przedmiotu :
Stworzyłeś fanpage ale ciężko jest Ci się wybić ?
Widzisz mnóstwo ofert sprzedaży fanpage na forum ale żaden nie odpowiada tematyce jaka Cię interesuje?
Chciałbyś zarobić na sprzedaży fanpage ale nie wiesz skąd pozyskać aktywny fanpage z dużą ilością fanów?

To oferta dla Ciebie!

Co chcę dokładnie zaoferować?
Otrzymujesz aktywnych fanów którzy lajkują posty, dzięki czemu nie otrzymasz fanpaga który będzie miał jedynie nabite wejścia z addmefast itp.
Dodatkowo umawiamy się na konkretną ilość like do której podbijamy ilość fanów.

Na życzenie mogę wystawić fakturę VAT.

3.Zdjęcia :
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRnDKmfy8w57fUd661ch-s...az2jifu7XN]
4.Kontakt : Priv na forum oraz GG: 7223208
5.Cena :
Cena: 1,6gr za fana
Cena jest oczywiście tylko szacunkowa ponieważ przy dużych zamówieniach lub stałej współpracy cena się zmniejsza.
*Realizuje tylko zamówienia powyżej 8 000 fanów. Na mniejsze ilości fanów również możemy się umówić ale wtedy cena większa niż 1,6gr za like.

Wydaje mi się że najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest 12 000 fanów za 180zł.

Oczywiście większe zamówienia (nawet 100 000 fanów) również mogę zrealizować. Gdyby komuś udało się sprzedać taki fanpage to może zarobić co najmniej najniższą średnią krajową za jedną transakcje Wink

Najbardziej zależało by mi na kimś kto chcę się poważnie zabrać za handel "fanpagami" i moglibyśmy stale współpracować. Przykładowo kupujesz Fanpage 12 000 fanów który ma CO NAJMNIEJ 50 like pod postami za 180zł. Wystarczy ze uda Ci się sprzedać w cenie 2gr za fana i zarobisz 60zł Wink. Wiadomo że na zagranicznych forach i na allegro ceny są dużo wyższe więc zarobek spokojnie może być kilkakrotnie większy!

6.Sposób zapłaty za przedmiot :
PayPal (na 90% bo jeszcze się nad tym zastanawiam), konto bankowe, PayU


RE: Aktywne fanpage na zamówienie. Szukam kogoś kto chce zarobić 1000+ PLN /msc - kamil9888 - 12-01-2014 16:39

nie rozumie tego do końca


RE: Aktywne fanpage na zamówienie. Szukam kogoś kto chce zarobić 1000+ PLN /msc - Panco122 - 12-01-2014 16:43

Wstępnie zainteresowany. Napisałem na gg


RE: Aktywne fanpage na zamówienie. Szukam kogoś kto chce zarobić 1000+ PLN /msc - Xaimeer - 12-01-2014 16:53

Czego nie rozumiesz? Napisz to rozwieje wątpliwości bo może inni też czegoś nie rozumieją Tongue

Kupujesz aktywny fanpage za 1,6 grosza - fan , następnie masz go w posiadaniu i możesz wykorzystać jak tylko chcesz. Proponuję go sprzedać za np. 2-3 grosze fan i zarobić kasę Wink .


RE: Aktywne fanpage na zamówienie. Szukam kogoś kto chce zarobić 1000+ PLN /msc - bubu234 - 12-01-2014 17:10

Jeśli 1,6 gr/fan brutto z fakturą, i ustalam target to jestem zainteresowany na początek 12k. Odezwij się na pw.


Aktywne fanpage na zamówienie. Szukam kogoś kto chce zarobić 1000+ PLN /msc - yazir - 17-02-2014 02:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.