Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Po jakim czasie wpadlo wasze pierwsze pobranie PPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Po jakim czasie wpadlo wasze pierwsze pobranie PPA? (/Temat-Po-jakim-czasie-wpadlo-wasze-pierwsze-pobranie-PPA-83571)



Po jakim czasie wpadlo wasze pierwsze pobranie PPA? - PaulRcootiC - 11-01-2014 20:27

Tak jak wyzej,po jakim czasie wpadlo wasze pierwsze pobranie PPA? bo ja zaczalem tydzien temu w piatek i narazie nic Sad a na hc mialem 1.37$ Big Grin


RE: Po jakim czasie wpadlo wasze pierwsze pobranie PPA? - piotrekprorok - 11-01-2014 20:49

Ja również jestem krótko w PPA (4 dni) i jak na razie wpadł 1 lead. Ale nie liczę na to, że szybko zaczną wpadać 'normalne' ilości Smile
Podobno niektórym zaczyna lecieć po miesiącu, niektórym nawet dłużej Smile


RE: Po jakim czasie wpadlo wasze pierwsze pobranie PPA? - comanche - 11-01-2014 21:14

Ja czekalem przeszlo miesiac na pierwszego leada, ale mase rzeczy robilem nie tak na poczatku. Czlowiek uczy sie na bledachSmile Brat na przyklad pierwsze pobranie mial juz w niecaly tydzien od zalozenia bloga.


RE: Po jakim czasie wpadlo wasze pierwsze pobranie PPA? - djram - 11-01-2014 21:52

w 4 dni Tongue ale to szczescie Tongue jesli macie 100 odwiedzin minimum Big Grin to liczcie sie z tym ze 1 na 2/3 dni cos wpadnie Tongue

Staty z dzisiaj
http://www.iv.pl/images/26526454005021149578.png


RE: Po jakim czasie wpadlo wasze pierwsze pobranie PPA? - rozekrr - 11-01-2014 22:01

Dokładnie każdy ma inaczej, jednemu wpadnie po tygodniu, drugiemu po miesiącu.
Nie ma co się jednak przejmować, tylko dalej postować, a jak zacznie się wysyp leadów to już będą codziennie.
Ważne aby dobrze promować bloga i traffic powiększać Wink


Odp: Po jakim czasie wpadlo wasze pierwsze pobranie PPA? - asiorek - 11-01-2014 22:25

Ja mialem drugi dzien po rozpoczeciu pracy :-) w dwa tygodnie mialem zarobione 100$ bo dniowki mialem nawet 30$ :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Po jakim czasie wpadlo wasze pierwsze pobranie PPA? - Jacuss - 12-01-2014 01:07

Na drugi dzięn owszem i nadal z tego pliku wpada od pół roku pomimo filtra google za bad backlinki