Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Betonline - Zarabiaj więcej. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Betonline - Zarabiaj więcej. (/Temat-Betonline-Zarabiaj-wiecej-83561)

Strony: 1 2


Betonline - Zarabiaj więcej. - drewno951123 - 11-01-2014 18:33

Witam.

Chciałbym zaprezentować stronę na której zbierają się doświadczeni zwycięscy jak i tacy którzy dopiero zaczynają zarabiać na zakładach sportowych.

Każdego dnia na stronie głównej pokazane są typy expertów, z tego co zauważyłem 80% wchodzi, i kurs to około 1,7 ; także wydaje mi się że dobry %.

Na stronie jest każdego miesiąca kilka konkursów w których można wygrać łącznie 2tys złotych do bukmacherów w postaci bonów.

Dlatego jeśli chcesz zarabiać więcej, pewniej, pomóc innym zapraszam na stronę [Smile]

Mi ona bardzo pomogła i w końcu jestem na + dzięki użytkownikom.

Link: http://betonline.net.pl/

Ref: http://betonline.net.pl/p/abc1995

Rejestracja z refa = +


RE: Betonline - Zarabiaj więcej. - drewno951123 - 14-01-2014 19:19

Skorzystał ktoś? Smile


RE: Betonline - Zarabiaj więcej. - Kurus92 - 14-01-2014 19:21

Jestem zdania,że nie ma sensu pakować się w płatne typy.Sprawa jest następująca.Jeśli ktoś chce na czymś osiągać zyski to musi się w tym czuć pewnie,mieć o tym pojęcie,a skoro kupuje czyjeś typy to oznacza,że wiedzy tej nie nabył.Bez sensu jest inwestycja w czyjeś typy.....ufam swoim i wychodzę na tym elegancko Smile.

To tak samo jakby ktoś mi polecał w co na giełdzie inwestować za pieniądze,mimo że nie mam o tym pojęcia...po co to? Nie lepiej zarabiać na czymś,na czym się znamy? Uwierzcie mi,że efekty pracy będą dużo owocniejsze.Kupowanie typów od ludzi to czysty zarobek dla nich,bo jak ktoś sprzedaje typy to oznacza,że nie osiąga zarobków z bukmachera,a wiesz dlaczego? Bo jakby miał dostateczne profity to by miał w d**ie sprzedawanie ich za marne grosze.


RE: Betonline - Zarabiaj więcej. - sterngre - 14-01-2014 19:35

Inwestowanie w kogoś typy to strata czasu jeszcze z jednego powodu, jeśli ktoś czuje się na tyle pewnie aby sprzedawać typy bukmacherskie to czemu zwyczajnie sam za nie zagra? Smile bo widocznie nie jest pewny. Używanie zagranicznych buków w tym momencie według mnie jest bezsensu. STS wprowadził już od jakiegoś czasu możliwość gry przez internet, 100% pewności wypłat sami odbijają podatek jest legalnie w miare dobre kursy czego chcieć więcej?


RE: Betonline - Zarabiaj więcej. - drewno951123 - 18-01-2014 23:14

to są darmowe typy nie płatne Wink


RE: Betonline - Zarabiaj więcej. - sterngre - 21-01-2014 21:16

przejrzałem i nadal uważam że nic nie jest bardziej opłacalne w tym biznesie jak własne doświadczenie Wink


RE: Betonline - Zarabiaj więcej. - drewno951123 - 26-01-2014 00:19

Czasem ktoś szuka czegoś nowego Smile
Kogoś typów, albo potrzebuje jakiś info.


RE: Betonline - Zarabiaj więcej. - drewno951123 - 12-02-2014 15:08

Serwis się rozwija, coraz więcej użytkowników, i coraz więcej trafionych typów Smile


RE: Betonline - Zarabiaj więcej. - kuba48 - 13-02-2014 21:53

(21-01-2014 21:16)sterngre napisał(a):  przejrzałem i nadal uważam że nic nie jest bardziej opłacalne w tym biznesie jak własne doświadczenie Wink
Bardziej doświadczeni od Ciebie sie tam wypowiadaja podejrzewam


RE: Betonline - Zarabiaj więcej. - bet951 - 06-03-2014 19:10

Zarejestrowałem się Smile
Zobaczymy co z tego będzie, na chwilę obecną widzę tam kilka ciekawych konkursów z bonami do wygrania także spróbuje Big Grin