Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Limitless MAM DANE OSZUSTA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Limitless MAM DANE OSZUSTA (/Temat-Limitless-MAM-DANE-OSZUSTA-83553)

Strony: 1 2 3


RE: Limitless MAM DANE OSZUSTA - daniel42na - 11-01-2014 17:41

Tak wiem ze to są te same osoby jednak chodzi mi o screen rozmowy na tamtym forum lub gg w którym podaje on email [email protected] do przelewu, musze sie upewnić czy konto payza należy na pewno do niego.


RE: Limitless MAM DANE OSZUSTA - nitram - 11-01-2014 17:42

Zgłoś na policję, jesli chesz odzyskać pieniadze. Policja zwróci sie do administratora forum o ujawnienie adresu ip i innych danych, jesli twoje opinia sie potwierdzi użytkownik dostanie bana.


RE: Limitless MAM DANE OSZUSTA - Androoo - 11-01-2014 17:42

(11-01-2014 17:41)daniel42na napisał(a):  Tak wiem ze to są te same osoby jednak chodzi mi o screen rozmowy na tamtym forum lub gg w którym podaje on email [email protected] do przelewu, musze sie upewnić czy konto payza należy na pewno do niego.


oo tutaj pisał żebym czekał i robił wtedy nowy email na kamile nowak
http://www26.speedyshare.com/xjNvq/download/Bez-tytulu22.png

a takie dane podał na allegro i pewnie na nowo utworzonym koncie payza:
Kamila Nowa
Krajowa 22
42-400 Zawiercie - zawiercie lezy 12 km od jego miejscowości Ogrodzieniec


RE: Limitless MAM DANE OSZUSTA - Limitless - 11-01-2014 17:44

Nie wiem czy sam to jakoś ustawiłeś ale robiłem masę wymian tutaj i nigdy nie było problemów, z rozmów z tobą mogę stwierdzić, że masz coś nie pokolei w głowie.


RE: Limitless MAM DANE OSZUSTA - Androoo - 11-01-2014 17:44

ooo oszust sie pojawił, oddawaj mi kase ty draniu


RE: Limitless MAM DANE OSZUSTA - daniel42na - 11-01-2014 17:46

Ok, banned, dzieki za infoSmile


RE: Limitless MAM DANE OSZUSTA - Androoo - 11-01-2014 17:48

zaraz bedzie miał policje na chacie, czekam jeszcze do wieczora ew na kase


RE: Limitless MAM DANE OSZUSTA - Majka - 11-01-2014 18:19

(11-01-2014 17:48)Androoo napisał(a):  zaraz bedzie miał policje na chacie, czekam jeszcze do wieczora ew na kase

Andro to tak nie działa, że za 7$ policja wjeżdża tego samego dnia na chatę Smile chyba, że masz znajomości Tongue


RE: Limitless MAM DANE OSZUSTA - nitram - 11-01-2014 18:24

Nawet znajomosci nie pomogą, do każdej zgłoszonej sprawy jest odpowiednia procedura postępowania... Czy 5$ czy 500$ poszkodowany musi zgłosić sprawę na policję, dostarczyć dane dotyczące oszustwa które udało sie zgromadzić we własnym zakresie i czekać Smile


RE: Limitless MAM DANE OSZUSTA - Coristo - 11-01-2014 19:11

Ip Limitlessa i ryczowtowies się pokrywa więc bez problemu zgłaszajcie sprawę na policję