Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! (/Temat-Zmienie-nazwe-Twojego-fanpage-bez-limitu-fanow-83531)

Strony: 1 2 3 4


Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Zły_Szeląg - 11-01-2014 12:09

1.Nazwa przedmiotu : zmiana nazwy fanpage
2.Opis przedmiotu : niżej
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 400 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal, przelew

Oferuję usługę zmiany nazwy fanpage. Do 200 like potrafi zmienić każdy, ja potrafię bez limitu Big Grin

Jakiś czas temu wystawiłem na forum na sprzedaż fanpage "Beka z teledysków" 34 tys fanów. Była to celowa zagrywka marketingowa, aby każdy mógł sprawdzić, że zmiana nazwy naprawdę działa Lol

Dzisiaj zmieniłem nazwę tego fanpage na Zdjęcia uchwycone w odpowiednim momencie

Tak wygląda po zmianie

https://www.facebook.com/pages/Zdj%C4%99cia-uchwycone-w-odpowiednim-momencie/688787414472981

Zmienić nazwę można każdej stronie niezależnie ile ma polubień.

Dlaczego tak drogo? Podejrzewam, że jestem jedyną osobą w Polsce (albo jedną z kilku) które potrafią to zrobić i zależy mi aby tak zostało Jerk

Nie chcę też, żeby każdy mógł zmienić nazwę kiepskiego fanpage na dobry i sprzedać go nieświadomemu kupcowi za fortunę Big Grin


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - konrad123456789 - 11-01-2014 12:17

Zmieniasz nazwę od razu czy musisz czekać, przykładowo kilka dni ?


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Zły_Szeląg - 11-01-2014 12:18

Do 15 min Smile


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - milek00 - 11-01-2014 12:20

Jest jakieś ryzyko zablokowania fanpage po zmianie nazwy?


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Zły_Szeląg - 11-01-2014 12:23

Sama nazwa jest zmieniana przez facebooka więc ryzyka z tej strony nie ma Big Grin Jedyne co może grozić to zgłaszanie strony przez fanów jeśli zmienicie np na erotyczną czy coś. Zmieniłem przez ostatnie 2 tyg kilka stron z gimbusiarskich na tematykę zdjęcia/podróże i chyba nikt nawet się nie połapał, bo zmiana nazwy nie pokazuje się fanom w powiadomieniach


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Terror - 11-01-2014 12:25

Sposób działa też przy stronach społeczności?
http://prntscr.com/2idczi


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Zły_Szeląg - 11-01-2014 12:27

Nie miałem społeczności, ale zasada działania powinna funkcjonować niezależnie od kategorii Smile


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Terror - 11-01-2014 12:28

A w której kategorii wiesz że na pewno działa?


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Zły_Szeląg - 11-01-2014 12:33

Na pewno monarcha, osobowość telewizyjna i firma


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Terror - 11-01-2014 12:35

(11-01-2014 12:09)Zły_Szeląg napisał(a):  Dlaczego tak drogo? Podejrzewam, że jestem jedyną osobą w Polsce (albo jedną z kilku) które potrafią to zrobić i zależy mi aby tak zostało Jerk


No to witaj w klubie ;D