Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podaruj 1% dla Amelki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Podaruj 1% dla Amelki! (/Temat-Podaruj-1-dla-Amelki-83527)

Strony: 1 2


Podaruj 1% dla Amelki! - Krissu - 11-01-2014 11:38

Witajcie,
Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Wszystkie informacje widnieją na poniższej ulotce, tak więc po prostu ją tutaj wkleję:

[Obrazek: 1zcn8nr.jpg]

Mamy rok 2014, styczeń. Nadchodzi czas rozliczeń. Być może ktoś z Was, a może mama? tata? brat? siostra?, kto będzie się rozliczał, ma nadal pustą rubrykę na przekazanie 1%. Szkoda byłoby ją zostawić pustą, szczególnie, że dla dziewczynki każdy grosz jest na wagę złota. Ja, wraz z z rodzicami składam ogromne podziękowanie dla każdej osoby, która chciałaby wesprzeć leczenie Amelki.

Jeśli ktoś mógłby wrzucić to zdjęcie na swojej tablicy, a dodatkowo poprosić o udostępnienie go dalej - chylę czoła i dziękuję z całego serca. Wiem, że spora ilość osób tutaj ma swoje FP. Jeśli ktoś mógłby wrzucić taką reklamę na tablicę takiego FP, poproszę o kontakt na PW. Nie oferuję może wielkich pieniędzy, ale, może wspólnymi siłami zdołamy zrobić więcej.

Nie mogę zaoferować wiele, bo tylko małą, niewielką reputację. Być może, kiedyś, ktoś z Was będzie potrzebował pomocy, wcale nie koniecznie związanej z pieniędzmi. Przykładowo, problemy z instalacją wordpress czy pomocą przy PPA. Śmiało, walcie do mnie. Być może nie jestem specem, ale zawsze jakieś słówko mogę szepnąć. Smile

Ślicznie dziękuję za pomoc! Smile
Pozdrawiam,
Krissu.

PS. Zamieszczam obrazek do pobrania, zawsze to troszkę wyższa rozdzielczość. http://hostuje.net/file.php?id=8b043dbbd586e1df68202852c11763d0


RE: Podaruj 1% dla Amelki! - surfer0700 - 11-01-2014 11:42

Jak wrócę z uczelni udostępnię na fanpage'u 50k+ . To jakaś Twoja rodzina? Znajoma? Czy po prostu zainteresowałeś się tym przez internet?


RE: Podaruj 1% dla Amelki! - Krissu - 11-01-2014 11:45

(11-01-2014 11:42)surfer0700 napisał(a):  Jak wrócę z uczelni udostępnię na fanpage'u 50k+ . To jakaś Twoja rodzina? Znajoma? Czy po prostu zainteresowałeś się tym przez internet?

Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Tak, to jest moja bratanica. Szkoda, że procedury związane z operacją w USA są tak cholernie ciężkie...


RE: Podaruj 1% dla Amelki! - Majka - 11-01-2014 11:47

Również umieszczę na fb, pomogę


RE: Podaruj 1% dla Amelki! - macer - 11-01-2014 12:30

Na pewno pomogę. Wink


RE: Podaruj 1% dla Amelki! - elbowndg - 11-01-2014 20:42

Tak jak wspominałem pogadam jeszcze ze znajomym odnośnie umieszczenia tego na jego FP.
A tymczasem wrzucilem do siebie na FB i poprosiłem rodziców żeby przy rozliczeniu to uwzględnili powiedzieli że nie ma problemu Smile
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/zy/fd/jm/edweog.jpg

PS. po 10 sec pierwsze udostepnienie jest ;D

@edit
Jest nieźle Smile
2 znajomych zadeklarowało się że przy rozliczeniu wypełnią ta tabelkę dla Amelki
+
[Obrazek: 35u0xd.jpg]


RE: Podaruj 1% dla Amelki! - Stem - 12-01-2014 18:55

Cele charytatywne zawsze
Umówiłem się z autorem na wykonanie

http://zarabiam.com/Temat-Meega-Pakiet-Reklamowy-23-Fanpage-Najtansza-Skuteczna-Reklama-81229?pid=772647#pid772647

Zupełnie za darmo Smile
Wpis na 23 Fanpage Smile

Zycze zdrowia Smile


RE: Podaruj 1% dla Amelki! - GoodLecki - 13-01-2014 22:58

Wrzucę w dobry target i puszcze emailing do całej swojej bazy - oby jak najwięcej się uzbierało bo na pewno się uda wszystko bo innej opcji nie ma.


RE: Podaruj 1% dla Amelki! - Krissu - 13-01-2014 23:09

(13-01-2014 22:58)GoodLecki napisał(a):  Wrzucę w dobry target i puszcze emailing do całej swojej bazy - oby jak najwięcej się uzbierało bo na pewno się uda wszystko bo innej opcji nie ma.

Leczenie wymaga wielkich wyrzeczeń, ciężka sprawa. Z całego serca dziękuję! Smile


RE: Podaruj 1% dla Amelki! - Kurus92 - 13-01-2014 23:13

Wyślę kumplowi na fp Smile Co prawda skromny,ale zawsze coś.