Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na treściach dla dorosłych z ImgEarner.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na treściach dla dorosłych z ImgEarner.com (/Temat-Zarabiaj-na-tresciach-dla-doroslych-z-ImgEarner-com-83522)

Strony: 1 2


Zarabiaj na treściach dla dorosłych z ImgEarner.com - Zły_Szeląg - 11-01-2014 10:26

Nie jestem autorem metody. Znalazłem ją ogólnie dostępną na zagranicznym forum i przetłumaczyłem. Żeby zarabiać na tej metodzie należy znać angielski w stopniu przynajmniej podstawowym.

ImgEarner.com - program partnerski oferujący pieniądze za wyświetlenia Twojego obrazka. Wypłacalny - w Internecie znajduje się sporo dowodów wypłaty z programu

Zarabiamy poprzez dodawanie postów ze zdjęciami dla dorosłych na fora erotyczne. Na początku idzie powoli - zarobicie około 1$ za godzinę pracy. Potem coraz lepiej - macie już zarejestrowane konta więc zaoszczędzicie czas, a poprzednie obrazki znajdują się na forach i zarabiają na siebie.

Rejestrujemy się na stronie wrzucamy kilkaset zdjęć dla dorosłych i generujemy miniaturki, które wstawiamy w naszych postach na forach.

Najważniejsza część - zebrane linki do forów. W środku archiwum reflink twórcy zestawienia - chcecie mu pomóc możecie się zarejestrować pod nim - to nie ja, bo sam nie korzystam z tej metody.

http://isupari.biz/adult_forums.zip

Z czasem wasze zarobki wzrosną i nie będziecie musieli poświęcać aż tyle czasu. Podaną listę forów możecie wykorzystać też do PPD, PPA, PPI, erotyka to bardzo szeroka tematyka Smile


RE: Zarabiaj na treściach dla dorosłych z ImgEarner.com - Mafiozo19990 - 12-01-2014 01:20

Zarabiasz coś na tym? Smile ogólnie bardzo ciekawy sposób zarobku, lubie takie innowacje, może warto w to wejść głębiej.


RE: Zarabiaj na treściach dla dorosłych z ImgEarner.com - stoki - 12-01-2014 06:53

Mafiozo Zły napisał ze nie zarabia na tym czytaj do konca posty ewentualnie ze zrozumieniem. Metoda calkiem ciekawa na zagranicznych forach ma sporo dobrych opini


RE: Zarabiaj na treściach dla dorosłych z ImgEarner.com - Zły_Szeląg - 12-01-2014 14:47

Nie zarabiam. Moim zdaniem sama lista forów daje duże pole do manewru, można popróbować sporo innych metod, bo erotyka to szeroka branża Big Grin


RE: Zarabiaj na treściach dla dorosłych z ImgEarner.com - Mateusz7764 - 12-01-2014 15:59

obrazy należy dodawać na ten serwis tylko o takiej tematyce ponieważ reklamy też są takiej kategori.
nie da się zastosować tej metody w innej branży? dobrze rozumiem?


RE: Zarabiaj na treściach dla dorosłych z ImgEarner.com - patulsky1337 - 12-01-2014 17:41

(12-01-2014 15:59)Mateusz7764 napisał(a):  obrazy należy dodawać na ten serwis tylko o takiej tematyce ponieważ reklamy też są takiej kategori.
nie da się zastosować tej metody w innej branży? dobrze rozumiem?

@OffTop

Nie, możemy wstawiać obrazki o dowolnym temacie, serwis płaci za tysiąc wyświetleń twojego obrazka, zależnie od strefy na świecie.

Cenniki:

http://imgearner.com/earn.php

@Topic

Poradnik fajny, można wypróbować tej metody. Plusik.


RE: Zarabiaj na treściach dla dorosłych z ImgEarner.com - DeI - 14-01-2014 14:47

Heh dobre na stronie głównej mamy:
TIER 1 :
( $6 Per 1000 ) Country : Australia, New Zealand, United Kingdom, United States
TIER 2 :
( $2 / 1000 ) Country : Austria, Canada, Netherlands
TIER 3 :
( $0.3 / 1000 ) Country : Cyprus, Czech Republic, Estonia, Hungary, Israel, Mexico, Poland, Russia, Slovakia, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Liechtenstein, Norway, Spain, Sweden, Switzerland, Luxembourg, Portugal
TIER 4 :
( $0.10 / 1000 ) Country : All Others

Na moim koncie:

TIER 1: (AU UK US ) 6.00 $ / 1000 views
TIER 2: ( AT BE DK FI FR DE IE IT LI NL NO ES SE LU PT GB NZ ) 1.00 $ / 1000 views
TIER 3: (EE HU IL MX PL RU SK CA CH 4) 0.20 $ / 1000 views
OTHER : 0.05$ / 1000 views

Chyba że o czymś nie wiem i po jakimś czasie lepsze stawki się odblokowują Tongue

P.S Link z pierwszego postu zawierający liste for nie działa mi


RE: Zarabiaj na treściach dla dorosłych z ImgEarner.com - paolo10 - 14-01-2014 22:30

Może ktoś wrzucić listę for na inny hosting? Bo ten link już nie działa...


RE: Zarabiaj na treściach dla dorosłych z ImgEarner.com - Zły_Szeląg - 14-01-2014 22:53

Łapcie fora Big Grin

http://sendfile.pl/134196/adult_forums.zip


RE: Zarabiaj na treściach dla dorosłych z ImgEarner.com - Captain - 14-01-2014 23:19

Mnie to się nie widzi. Ściągnąłem link z pierwszego postu i zaglądałem na te fora i niektóre nie działały, a na większości nie widziałem aby ktoś tam wrzucał jakieś erotyczne obrazki. Jeszcze by się okazało, że moderatorzy będą usuwać i tyle z tego będzie.