Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krew, pot i łzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Krew, pot i łzy (/Temat-Krew-pot-i-lzy-83514)



Krew, pot i łzy - Marianno - 11-01-2014 01:52

Cześć, pewnie nazwa tematu Was trochę dziwi ale postanowiłem założyć tutaj konto jak i dziennik, co by się troszeczkę zmotywować Smile
Nie będzie to tylko motywacja do zarabiania w internecie ( choć jest ogromna, mimo niewielkiej wiedzy ) ale też połączyć to z siłownią i sztukami walki. Ot tak przyjemne z pożytecznym.

Na początek trochę o sobie:
Nazywam się Mateusz, mam 21 lat, jestem bezrobotny impreza
Skończyłem technikum gastronomiczne, ale nie mając praktycznie doświadczenia, nie chcą mnie nigdzie przyjąć do pracy Smile
Żeby nie marnować czasu, przyjrzałem się troszeczkę bliżej PPA. Wcześniej troszeczkę obstawiałem bukmachera Smile

Moje doświadczenia z PPA są zerowe, parę przeczytanych poradników i to wszystko - czysta teoria, na praktykę właśnie przyszedł czas.

Moje cele:
- PPA / zarobienie chociażby pare centów które da mi kolejne kopa żeby jeszcze mocniej się w to wdrążyć Smile
- Siłownia + sztuki walki / no cóż - wieczny sezon na masę, tak więc przybranie na wadze i bycie systematycznym w dążeniu do wymarzonej sylwetki jak i umiejętności operowania nogami i rękoma Smile

Możecie życzyć zdrowia i wytrwałości, a reszta sama przyjdzie Smile


RE: Krew, pot i łzy - ELdollaro - 11-01-2014 02:05

Sam niedawno zacząłem zarabiać na ppa i powiem ci że nie jest łatwo ale nie poddaje się bo wiem że wkońcu zarobię tą kasęJerk2. A tak w ogóle masz jakiegoś mentora? Jak masz jakieś pytanie odnośnie ppa to pisz chętnie pomogę.

Powodzenia i witaj w klubie dla bezrobotnychSmile


RE: Krew, pot i łzy - Marianno - 11-01-2014 02:13

Mentora nie mam i miejmy nadzieję że uda mi się bez niego Wink


RE: Krew, pot i łzy - _Neo_ - 11-01-2014 09:40

Uwierz mi ze tytul akurat w ogole nie dziwi. PPA to dokladnie krew, pot i lzy,
Krew Cie zalewa jak ktos Ci oflaguje konto na YT, pocisz sie gdy promujesz, a placzesz kiedy po kilku godzinnej promocji wpadnie Ci lead za 0,04 z Indii Big Grin

Nie mniej jednak zycze powodzenia, samozaparcia i cierpliwosci. Przyda sie Big Grin


RE: Krew, pot i łzy - Marianno - 11-01-2014 19:18

Dzień 1


- Wymyślenie nazwy strony ( będzie problem, burza mózgów nie pomaga Wink )
- Założenie hostingu, domeny
- Postawienie WordPressa
- Poinstalowanie przydatnych wtyczek
- Wybranie motywu
- Poszukanie nisz

Takie małe plany, do zrealizowania w deszczową sobotę Smile

Znacie może serwisy z domenami .com .net .org za darmo na chociażby rok z możliwością nie przedłużania ?



RE: Krew, pot i łzy - ciapsik11 - 11-01-2014 22:23

Webion ,jest promocja na fanpage - codziennie daja 1 kod na darmową domene do zarejestrowania Smile Polecam
Linki:
https://www.facebook.com/webionpl?fref=ts
https://webion.pl/index.php


Krew, pot i łzy - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.