Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
u2bviews - Jak to działa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: u2bviews - Jak to działa? (/Temat-u2bviews-Jak-to-dziala-83496)



u2bviews - Jak to działa? - bielu243 - 10-01-2014 20:17

Cześć. Mam pytanie dotyczące u2bviews, niedawno zacząłem używać tego programu lecz po zdobyciu wysokiej sumki creditsów i po dodaniu filmików coś nie chce mi ich wbijać. Ciągle jest tyle samo i jak sprawdzam na stronce to się nic nie zmienia, nawet wykupiłem jakiś boost za 50creditow, który podobno wyprowadza nasz filmik na topke czy coś takiego. Czy nie orientujecie się moze po ilu godzinach/dniach/miesiącach dodają sie viewsy?


RE: u2bviews - Jak to działa? - vankosiara - 10-01-2014 21:55

Mam czasami ten sam problem, że dodaje sobie przez miesiąc te kredyty i się tylko kumulują (ale komentarze dodaje prawie od razu..)


RE: u2bviews - Jak to działa? - bimber14 - 10-01-2014 22:01

Hmm z tego co wiem to ten program nie jest już tak świetny jak kiedyś. A nawet można złapać frozen na filmik. Juz tak dwa razy miałem. Co do komentarzy jest super to akurat prawda ale co do wyświetleń... No to już chyba nie bardzo. Lepszy będzie raczej enchanceviews