Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BitCoin Economy pierwszy program partnerski z BitCoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BitCoin Economy pierwszy program partnerski z BitCoin (/Temat-BitCoin-Economy-pierwszy-program-partnerski-z-BitCoin-83487)



BitCoin Economy pierwszy program partnerski z BitCoin - kobra11 - 10-01-2014 17:47

Chciałbym przedstawić pierwszy na świecie program partnerski związany z walutą BitCoin.

Jest to firma założona przez Holendra Teda Nuytena, człowieka który przed laty pracował dla takich firm, jak: IBM, Siemens, DELL i Verizon, aby w późniejszym etapie swojej kariery zająć się branżą MLM oraz marketingu internetowego. Ted Nuyten jest autorem strony Business For Home, którą rocznie odwiedza ponad 4 miliony unikalnych gości i która posiada 41 tysięcy stałych subskrybentów.

Ted Nuyten znany jest ze swojego "nosa" do testowania nowych rozwiązań i możliwości w branży marketingowej, a ostatnio jego wzrok padł na fenomen cyfrowej waluty BitCoin, której znaczenie rośnie niemal z dnia na dzień. Tak właśnie powstała idea BitCoin Economy, firmy która w pierwszym etapie będzie dostarczać kompleksowej wiedzy na temat handlu i możliwości waluty Bitcoin, a w dalszej perspektywie niezbędnych usług takich, jak giełda online, procesor płatności i inne.

[b]Jaki jest obecnie produkt BitCoin Economy?[/b]

Jak już wspomnieliśmy powyżej BE wprowadza obecnie trzypoziomowy kurs z dostępem do stale aktualizowanej platformy informacyjnej dotyczącej Bitcoin. Rynek ten jest tak dynamiczny, że zmiany zachodzą niemal codziennie, pojawiają się nowe trendy i możliwości, stąd też potrzeba jest dostępu do stale i kompetentnie aktualizowanych zasobów, wskazówek i porad. Tym będzie się zajmowała właśnie ekipa Bitcoin Economy.

Pierwszy poziom będzie kosztował $25 w abonamencie miesięcznym (wiedza + dostęp do nowości i porad), drugi ok. $100 w abonamencie miesięcznym, a trzeci najbardziej zaawansowany będzie płatny ednorazowo w kwocie $475.

Produkty szkoleniowe Bitcoin Economy będą udostępniane od dnia 1 lutego 2014 roku wyłącznie w języku angielskim, ale z uwagi na powszechną znajomość tego języka zwłaszcza w grupach docelowych jest to wyraźnie okazja biznesowa globalna - można prowadzić promocję i odbierać prowizje partnerskie w każdym kraju na świecie.

Program partnerski

BitCoin Economy posiada bardzo atrakcyjny plan wynagrodzeń oparty o mechanizm pass-up, czyli prowizji przechodzących wyżej. Przede wszystkim oferuje on 100% prowizji za każdy promowany produkt lub usługę. W zasadzie jest to raczej niemal 100%, bo firma musi oczywiście potrącić koszty płatności internetowych, ale będzie to niewielki procent całej kwoty.

Każda druga, czwarta, szósta, a następnia co piąta prowizja będzie przechodziła do upline'ów i w ten sam sposób prowizje z dolnych poziomów będą trafiały do Ciebie oferując Ci w ten sposób 100% prowizje od osób, których sam nigdy nie poleciłeś!

A teraz najciekawsze: prowizje partnerskie będą wypłacane w ciągu 1 godziny od momentu transakcji na całym świecie!

Opłata resellerska

- Co ma z tego firma? - pewno już zadałeś sobie to pytanie. Jest ono jak najbardziej uzasadnione. Ponieważ Bitcoin Economy oddaje 100% prowizji z produktów partnerom, każdy z nich opłaca abonament partnerski (lub resellerski) w kwocie $20 na miesiąc lub $199 na rok ($40 oszczędności przy opłacie rocznej) i opłata ta nie podlega prowizjom!

Opłata będzie wnoszona w walucie BitCoin albo przelewem bankowym.

Ponieważ Bitcoin Economy dopiero startuje na rynkach międzynarodowych i kieruje się do praktycznie nie zagospodarowanej jeszcze branży, okazja biznesowa jest ogromna również na rynku polskim.

Czysty link: http://www.bitcoin-economy.com
Link do darmowej rejestracji: https://app.bitcoin-economy.com/register/?affiliate=bartek


RE: BitCoin Economy pierwszy program partnerski z BitCoin - kac22mtb - 11-01-2014 11:00

usuń któryś z 2 takich samych wątków Cool


RE: BitCoin Economy pierwszy program partnerski z BitCoin - kobra11 - 25-01-2014 01:09

Zatkało mnie i przez chwilę nie wiedziałem co powiedzieć!
Siedziałem wpatrując się w kartkę papieru, na której robiłem symulację zarobków firmy Bitcoin Economy i kilkakrotnie sprawdziłem swoje wyliczenia szukając błędu. Ale go nie znalazłem.
Wystarczy mieć 10 osób (opłaconych i aktywnych) w swojej strukturze, aby zarabiać... nieco ponad 2600 zł na miesiąc. Ale to jeszcze nic.
Jeśli będziesz miał... 25 osób opłaconych, z których jesteś uprawniony otrzymywać prowizję, Twój miesięczny dochód przekroczy... 9 tysięcy złotych!
Więc ja się pytam: czy łatwiej jest pozyskać 25 czy 2 tysiące osób?
Każdy może pozyskać 25 osób - prędzej czy później - KAŻDY!
Zwłaszcza jeśli jego link jest w rotatorze partnerskim, który 24/7 pozyskuje płatny ruch na 25 rynkach na świecie...
Program partnerski Bitcoin Economy oferuje 100% prowizje wypłacane w ciągu godziny w każdym kraju na świecie.

[Obrazek: struktura-bitcoin-economy.png]

Po prostu zerknij na powyższą ilustrację, zrozum że zarabiasz z każdej osoby zaznaczonej na żółto i wyobraź sobie, że masz pod sobą jakieś 100 poziomów...
W fazie pre-launch rejestracja jest za darmo: BitCoinEconomy
Ten plan jest tak skonstruowany, że ani Tobie ani mi nie potrzebne są tłumy...tak naprawdę wystarczy TYLKO JEDNA OSOBA WPROWADZONA BEZPOŚREDNIO...


RE: BitCoin Economy pierwszy program partnerski z BitCoin - Eminey - 25-01-2014 02:29

Brzmi jak piramida...


RE: BitCoin Economy pierwszy program partnerski z BitCoin - goscyniok - 29-01-2014 10:44

MOŻNA SPRÓBOWAĆ poleciałem z refa
Jeśli wierzyć obliczeniom kobra11 to lepiej lepiej by każdy miał po kilku pod sobą
mój
https://app.bitcoin-economy.com/register/?affiliate=wiesniok


BitCoin Economy pierwszy program partnerski z BitCoin - Hybrid1990 - 20-06-2019 05:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.