Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
POMOC Biznes-Host - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: POMOC Biznes-Host (/Temat-POMOC-Biznes-Host-83472)



POMOC Biznes-Host - adek112233 - 10-01-2014 13:37

Witam. Dzisiaj otrzymałem od biznes-host maila z wiadomością, do opłacenia hostingu (w lipcu zamawialem hosting, ktory skonczyl sie dzisiaj). Wszedlem na swoje konto i w fakturach nieoplaconych mam takie cos : [Obrazek: ipw8ob.jpg]

I teraz pytanie. Czy musze do oplacic (strony juz nie uzywam wiec jest mi on niepotrzebny), czy moge to po prostu zostawic tak jak jest a oni odetna swoje uslugi ?

Prosze o odp ! Wink


RE: POMOC Biznes-Host - PanCaro - 10-01-2014 19:54

Tak.... Tutaj siedzą administratorzy Biznes-Host.
Przeczytaj w regulaminie jakie są te etapy.
Lub napisz do nich.


RE: POMOC Biznes-Host - adek112233 - 10-01-2014 21:14

@up

Zadałem 2 pytania a ty odpisujesz Tak.. -.-

To co w koncu trzeba zrobic ?


RE: POMOC Biznes-Host - PanCaro - 10-01-2014 21:15

(10-01-2014 21:14)adek112233 napisał(a):  @up

Zadałem 2 pytania a ty odpisujesz Tak.. -.-

To co w koncu trzeba zrobic ?

Sorry. "Tak" nie tyczyło się że musisz zapłacić.

Masz do wyboru. Płacisz - masz usługę. Nie płacisz - nie masz usługi.


RE: POMOC Biznes-Host - adek112233 - 10-01-2014 21:19

@up

Już napisałem do konsultanta. Ku mojemu zdziwieniu odpowiedz dostalem w 30 sekund Big Grin Napisal, zebym po prostu to zignorowal a oni automatycznie zablokuja hosting Tongue Mimo wszystko dzieki za pomoc, łap reputa ;D

Do zamkniecia.